125 292 Sludinājumi
69 774 Lietotāji
1896 Šodien online
17 Jauni lietotāji

vrb kaadu padominju!?

Man ir padomju laika vafeljpanna!! Brivdienaas sadomaju izmeginat. Plauktaa uzgaju gatavo miiklu, to pulveri noperkamo!! Uztaisiju, ieleju sasilditaa pannaa, BET. Man taa pierava klat to miiklu, ka nevareju vairs vaaku pacelt!! Kad izdevaas - visu smuki notiiriiju un meginaju velreiz!! Vel stiprak pieraava, vel ilgak mociijos vaaku atvert!! Nekas man neizdevaas!!

Tagad domaju - vai pannaa vaina vai miiklaa!!

Taa uzreiz izmest arii negribas pannu. :)

Kaadu juus miiklu ieteiktu *eksperimentam*?

0 0

Sigita

20.02.2014 21:36

Paldies, meitenes, velreiz!! :)

Meginashu vel un vel!! Jo, kaa mineju - izmest taadu lietu negribas!!

Laukos ir citas firmas padomju panna - taa darbojas labi un neviena miikla nekad nepievelk klat, kaa to izdariija shii!!

ss.lv esmu redzejusi, ka cilveki pardot pannas. Shad tad esmu uzgajusi rokoties pa sludinajumiem, meklejot dazjadas lietas!! 

0 0

Balonu Feja

20.02.2014 22:08

> Sigita

Paldies, meitenes, velreiz!! :)

Meginashu vel un vel!! Jo, kaa mineju - izmest taadu lietu negribas!!

Laukos ir citas firmas padomju panna - taa darbojas labi un neviena miikla nekad nepievelk klat, kaa to izdariija shii!!

ss.lv esmu redzejusi, ka cilveki pardot pannas. Shad tad esmu uzgajusi rokoties pa sludinajumiem, meklejot dazjadas lietas!! 

par 75eur redzeju tirgo ss.lv

0 0

Parfait

20.02.2014 22:30

Šķiet ka vainīga mīkla, jo tā nesatur taukvielas. Arī mana Padomju laiku panna 20 gadus bija nostāvējusi, taču problēmu nebija. Vienīgais ieteiktu izmantot sviestu, nevis margarīnu - veselība tomēr dārgāka :)

0 0

21 - 23 no 23