125 263 Sludinājumi
69 773 Lietotāji
1837 Šodien online
16 Jauni lietotāji

braucamais!

sveikas visas maminas!!!! sakiet ko jus domajat par bernu staigulisiem,nekadi nevaru izlemt pirkt vai tomer nepirkt savai mazulitei tadu!! pastastat savu pieredzi! paldies!Smaidīgs

0 0

4irka

21.02.2014 19:54

paldies meitenes par atbildem! man loti nodereja!Smaidīgs

SmaidīgsSmaidīgs

0 0

Salna

21.02.2014 20:34

Protams,ka neviens fiziterapeits neieteiks staiguli bērnam, tas jāizlemj mammai pašai. Ja mamma tiešām aizņemta, tad cita varianta neatliek, ir vieglāk ielikt bērnu staigul;i. Galvenai lai jau ta snav uz visu dienu savas pārdemsit minūtes dienā vel būtu ok. Lai kaut vai mamma ēst var uztaisīt.

0 0

sollo23

21.02.2014 21:18

Jaa,staiguliitis nav nekas labs.Mes ar sakuma domajam pirkt vai nepirkt,pectam mums vienkarsi atdeva,tad nu labi,ja kopa kada stunda pa visu laiku sanaca ko berns tur pavadija,a varbut pat stunda nesanaca,jo ja nodereja tiesjam kamer est taisa vai uz tualeti aiziet bet ta nelikam,jo man vienkarsi neizskatijas,ka bernam tur buutu eerti kautgan smaidiija un patika,jo kas gan erts tur var but,ka esi ta ka pakarinats es teiktu.Jaunu tiesjam varbut neperciet,nu ne pa dargo,bet varbut kads var leti pardot jums vai aizdot,atdot.

0 0

viita

21.02.2014 21:40

nopirkām staigulīti,illgi vēlējāmies. Ar tēti kamēr saskaņoojām labāko, nopirkām pa 36ls, vienu reiziti tur iesēdās,un tajā dienā aizgāja ar kājiņām, un nevajadzēja vairs un negribēja dūda. Laba ideja mums bija -nopirkām 3 vecas redeļgultiņas. visas apmalītes saskrūvējām tādā sētiņā un kad bija šiverīg\aka diena pa mājām,ieliku ur ar mantiņām -plaša teritorija,atri saskrūvējama. Un labi noder ja brauc uz laukiem, pie dabas

0 0

ijeta

22.02.2014 20:50

Ir vairākas valstis kurās šis agregāts pat ir aizliegts ar likumu!!!

0 0

Sangelas bērni

22.02.2014 21:19

Ja nav noslēpums-kurās?

0 0

ijeta

22.02.2014 21:34

> Sangelas bērni

Ja nav noslēpums-kurās?

http://www.apollo.lv/zinas/plano-aizliegt-bernu-staigulisu-tirdzniecibu-eiropa/467148 te par aizliegumiem

http://www.maminuklubs.lv/forum/20120929-par-staiguliti-/ te var diskusijas palasīt!

0 0

Katrine Zemarāja

23.02.2014 14:18

Meitenes, mīļās, staigulis bērnam nav nepieciešams!!!

Staigulītī deformējas pēdas. Pat, ja vecāki apgalvo, ka staigulītī bērns stāv pilnībā uz pēdām, nevis uz pirkstgaliņiem, tas neko nenozīmē, jo mazulis nevar stāvēt staigulī ar pilnu pēdiņu uz grīdas, jo vienīgais veids, kā tikt uz priekšu, ir izvērst pēdiņas uz āru, vai iekšu. Neviena tamlīdzīga "rotaļlieta" neveicina normālu, dabīgu mazuļa attīstību. Pēc tam nāksies speciālistiem visu labot, un tas prasīs ne mazums pacietības un naudas. Bet, ja defektus vairs nebūs iespējams izlabot, tad, jau pieaugušā vecumā cilvēks nebūs pilnvērtīgi vesels tieši it kā nekaitīgu rotaļlietu dēļ.

0 0

Katrine Zemarāja

23.02.2014 14:29

Jo ilgāk bērns rāpo, jo labāk! Nostiprinās mugurkauls. Un nav jālepojas, ka bērns ātri sācis staigāt . Jānodrošina tāda vide apkārt, lai ir pēc iespējas mazāk kur pieturēties, lai celtos kājās. Ja bērns pietiekami ilgi rāpo, un sāk staigāt ceļoties pats no tupus stāvokļa, tad sākot staigāt staigā stabili, nevis paiet 3 soļus un krīt.

Es savu dēlu nestimulēju. Pats sāka staigāt pēc gada vecuma, pagāja divas nedēļas un staigāja ļoti stabili. Nokrita vien pāris reizes. Man viena pazīstama meitene staidzināja aiz rokām bērnu jau kādos 7 mēnešos, lika staigulī, sēdināja. Rezultāts. Tas bērns normāli nestaigā. Viņš nav stabils, viņš neprot noturēt līdzsvaru, mazliet paiet un krīt.! Secinājumus izdariet pašas! 

0 0

21 - 29 no 29