125 137 Sludinājumi
69 787 Lietotāji
170 Šodien online
0 Jauni lietotāji

Pēcdzemdību (un ne tikai) liekie kg un cīņa ar tiem

Sveikas!

Mans novērojums,ka šī portāla apmeklētāju loku lielā mērā veido māmiņas ar maziem un lielākiem bērniņiem. Tas, kas izkristalizējies dažādās foruma tēmās, ir tas, ka māmiņas pārsvarā netiek galā ar liekajiem kg pēc dzemdībām. Citām varbūt ir cits iemesls,kāpēc uzradušies liekie kg, bet tas nemazina vēlmi notievēt:)

Vairākas dāmas bija izteikušas vēlmi padalīties ar padomiem,kā notievēt.

Sākšu ar sevi - man sen vairs nav 20, pēc dzemdībām lieki 8 kg, kas ne par ko negrib atkāpties. Tikko atbraucu mājās no slimnīcas, kg nāca pat klāt, nu ir nost 400 gr. Vēsais

Ko es daru? Cenšos dzert daudz ūdens,atteicos no saldumiem(bet,ai,kā vakaros gribas), cenšos ēst daudz dārzeņus. Regulāri nesanāk. Vakar pēdējā maltīte bija ap plkst 20.00, jo mazais bija nemierīgs, bet ēst gribējās... Par apetīti,kas grūtniecības laikā nebija, nu nesūdzos:)Papildus lietoju Faberlic Fitoform un smērēju uz vēdera, gurniem,kas ir problēmzona,Faberlic kafijas krēmu -esot slaidinošs. Tos var pasūtīt internetā un nekur nav lieki jāiet iepirkties ar mazu bērnu. Un staigāju ar ratiem, ātrā tempā Smejošs

Kādi ir jūsu paņēmieni notievēšanai? Labprāt uzklausītu arī citu pieredzi, un, domāju, ne es viena Aci miedzošs

Cik ilgs laiks bija nepieciešams,lai atgūtu iepriekšējo formu?

0 0

La Beauté du diable

26.02.2014 16:14

Man ir 7 un 6 gadus lieli bērni. Svars mainās katru gadu kā jo-jo :D no 36 uzkāpju līdz 42 un tad dzenu nost :D Tagad esmu 42, uz vasaru dzīšu nost. Nav man tik spēcīga griba lai mutē neiebāzt kotleti sulīgu, gatavojot vakariņas. Bet kad ir diēta tad gan turos :D 

0 0

stiasae

26.02.2014 16:58

Es aktīvi pirms bērniem vingroju,un ar katru grūtniecības pieņēmos +25kg,pēc dzemdībām ,turpināju pildīt visa veida vēdera preses un smukais plakanais vēders 2 mēn pēc dzemdībām atgriezās.Vēl papildus skrienu vai garas pastaigas,kā arī atklāju TRX  treniņus. Un pēc 4 dzemdībām savus 54kg esmu atguvusi:)Ļoti skatos,ko ēdu neko treknu,saldu,daudz tējas ,ūdeni !

0 0

21 - 22 no 22