125 287 Sludinājumi
69 777 Lietotāji
2062 Šodien online
20 Jauni lietotāji

Pieredze pērkot kosmētiku šeit

Sveikas,meitenes! padalieties ar savu pieredzi iegādājoties kosmētiku no atverskapi.lv lietotājām- vai bija vilšanās, patīkami atradumi, pārsteigumi utt.? Jo mani kaut kā biedē tā doma, vai nebūs vecs, sakaltis un tamlīdzīgi.. :) pati esmu plānojusi iegādāt drīzumā solārija krēmu, tikai nezinu vai labāk pirkt jaunu, sūtīt no interneta vai uzticēties vietējām pārdevējām.. :)

0 0

zaiza

27.02.2014 18:16

esmu pirkusi kreemu un matu masku,viss bij ok,aa nee vienreiz gan iesmeereeja vecu kjermenja kreemu,pilniigi kjermenis kasiijaas peec taa uzklaashanas :(

0 0

zaiza

27.02.2014 18:16

esmu pirkusi kreemu un matu masku,viss bij ok,aa nee vienreiz gan iesmeereeja vecu kjermenja kreemu,pilniigi kjermenis kasiijaas peec taa uzklaashanas :(

0 0

2014

27.02.2014 18:29

P.S. Meitenes ļoti atsaucīgas  - par visu pastāsta un izstāta. :) Detalizēta informācija vismaz man ir bijusi vienmēr pieejama bez problēmām..Smejošs

0 0

viss par 2€

27.02.2014 18:39

Arī viss bijis kaartiiba ar kosmeetikas iegaadi. :) 

0 0

Inky

27.02.2014 19:25

Labots 27.02.2014 19:27

Viss bijis +/- ok, pāris nelietojamu, bet kopumā esmu apmierināta. Par derīguma termiņiem, pašai lietošanā ir čupa kosmētikas ar beigušos termiņu, kuru neredzu jēgu mest arā un mainīt, piem., acu ēnas, šampūni, maskas, pūderi..
Derīguma termiņu kosmētikai, tā pat kā pārtikai, uztveru kā 'ieteicams līdz' nevis 'izlietot līdz'. Tiesa, pirms pirkšanas esmu sākusi apjautāties (zinu, ka pie manis vēl ilgi stāvēs), jo vecu jau nepirks, bet pati arī cenšos visām precītēm pierakstīt/piefiksēt atvēršanas laiku.

Bet jautājums meitenēm, kas termiņiem traki seko līdzi, vai tiešām jūs ēnas metat ārā pēc 12 mēnešiem, minerālo kosmētiku pēc 3 mēn utt?!

0 0

orhideja

27.02.2014 22:55

Es pagaidaam tik esmu apmainījusies ar smaržaam un paardevusi smaržas. Un es domaaju, ka par tiem termiņiem, ja nav pierakstīts, tad jaajautaa pašai. Dažkaart cilvēks nemaz līdz tam neaizdomaajas..

0 0

durstīgā :)

28.02.2014 02:31

> Inky

Bet jautājums meitenēm, kas termiņiem traki seko līdzi, vai tiešām jūs ēnas metat ārā pēc 12 mēnešiem, minerālo kosmētiku pēc 3 mēn utt?!

Labots: vakar, 19:27

tikkai tad ja stav jau gadiem un pec skata ar vairs nekadas. nu ja ziinu ka nelietosu un nepatik. kur tad liksi. protams, metu ara. vaia ri tusas, kuras saciete pat nelietotas.. :)

bet citadi, kapec gan?

es ari edienu emetu ara ja tam ir termins uz beigam bet parbaudu vai vel ir edams vai ar vel kur izmntot. perkot gan loti kstos terminjus, lai nenopirktu tadus kas beidzas, jo maksima pardotd ari ar veciem terminiem krejumu, par augliem nerunasim ka tie tur ari sapuvusi un sapelejusi satv, man vienreiz uzkrita sapuvis baklazans un sula pa visu roku noteceja. staveja augseja plaukta pie nosaukuma"kabači". skaisti.

0 0

Alda

28.02.2014 08:23

Esmu pirkusi šeit tikai līdzekļus matiem.Viss kārtībā,visi mati uz galvas :D

Pati pārdevu sejas krēmus.Maz lietoju,jo nopirku jaunu sēriju,kura man patika labāk.Arā negribējās mest,bet ko veltīgi stāvēs plauktā.Ieliku šeit sludinājumu,sieviete nopirka.Jau kāds mēnesis būs pagājis,sūdzību no viņas puses nav :)

Un vienmēr pirms pirkšanas var apskatīt iepakojumu,pasmaržot.Ar pasta starpniecību gan neriskētu pirkt kosmētiku.

0 0

Kārumniece

28.02.2014 08:45

Labots 28.02.2014 18:28

Tā kā ar kosmētiku ļoti neaizraujos, esmu atradusi konkrētas pāris lietas, kas der tieši man, un kāda cita teiks, ka galīgi neder... Tāpēc ir dažas smaržas utml, ko nekur neatradīsi, un tās atliek meklēt citās vietās. 

Offtopic- pašlaik meklēju skropstu tušu izteiksmīgā krāsā-tumši zaļā, violetā, bet tā, lai var redzēt atšķirību, varbūt kādai ir padoms(nevajag uzreiz sludinājumus)? No avon, oriflame un tml. parasti esmu alerģiska, ceru uz kādu dārgāku...

Help!

0 0

Miss Damn

28.02.2014 19:42

Nu jā - vienmēr jau var nepaveikties- bet kopumā saprotu, ka pieredze vairāk ir pozitīva, nekā negatīva, tas priecē.. Smaidīgs vai arī negatīvās nelasa šo diskusiju nemaz no dusmām.. Smejošs

0 0

21 - 30 no 30