124 722 Sludinājumi
69 898 Lietotāji
2453 Šodien online
33 Jauni lietotāji

Matu izaudzēšana

Sveikas. :) Man agrak bija skaisti, gari mati, bet nu saku vinus visu laiku krasot un tagad mati ir tik ļoti īsi.

Ko juus darat, lai mati augtu veseligi un gari?

Cik biezi griežat?

Kaadus līdzekļus lietojat?

PaldiesSkūpsts

0 0

Damne

04.03.2014 00:48

Man bija situācija, baigi sen atpakaļ,kad pēc kautiņa bija daudz mati izrauti ar visām saknēm :D Nezinu,kā sauc, bet bija kkāda eļļa aptiekās nopērkama, ar kuru palīdzību aug ātrāk. Var tām farmaceitēm pajautāt.

+ ir kalendāri kuros norādītas mēnešfāzes.. -Jāgriež mati augošā mēnesī -tieciet man -patiešām aug ātrāk Aci miedzošs

0 0

elina

04.03.2014 09:12

1) Ļoti labi palīdz šampūni ar placentas extraktu,ja lieto vismaz mēnesi....esmu mēģinājusi gan BABE, gan krievu, gan Oriflame variantus....šķīet,ka palīdz visi...tad papildus NOTEIKTi matu balzāmus,jo savādāk tie mati galīgi aplūzīs...var mēģināt serumus-gan matu galiņiem(piem no AVON-visoptimālākais matu galiem,ko esmu atradusi pa tādai cenai), gan matu augšanai.

2)Par matru griešanu...mati izskatīsies labāk, BET  ātrāk no tā,ka viņus griezīsi tie neaugs. Man bija tāds kritiskais matu garums, ja es viņus nogiezu tajā augstumā, tad garāki nepalika,jo visu laiku berzās pret džemperi/jaku un lūza....līdzko paaugās, tā viss ļoti labi un aug un paliek garāki.
3)Nemazgāt matus pāŗak bieži un kategoriski nemazgāt ar sliktiem,neatbilstošiem šampūniem.

To visu esmu testējusi uz sevis un tik gari mati,kā šobrīd, ievērojot to, ko uzrakstīju, man nekad līdz vēl nav bijuši, tāpēc domāju,ka strādā :)

0 0

mjau

19.03.2014 00:44

Labots 19.03.2014 00:45

Man pirms gada bija gari, skaisti, mati. Gan taisnoju, gan kraasoju, neizskatiijas tik bojaati.

Dullumaa vienu dienu izleemu ka gribu paarmaiņas un nogriezu... tgd nožēloju un nezinu kaa lai attaudzē.. :( 

Plaani, nav kupluma vairs taa, biezums arii nav.. Ko juus ieteiktu?

0 0

Kristiina

25.03.2014 18:56

Man pirms gada bija plani , bojati mati . Pec biezhas krasoshanas mani mati loti krita ara , man ieteica draudzene lietot vienu shampunu un balzamu visu laiku nemainot + izmantot olu :) pameiginaju Garnier Fructis shampunu un balzamu un vienu reizi nedelja olu masku , tagad tik ta vel turpinu  darit . Tagad man ir gari un loti lupli mati :)

0 0

nanna

25.03.2014 19:12

Atkopt matus man ļoti palīdzeja mandeļu eļļas maska uz nakti un AVON matu maska ar melno kaviaaru. Un regulaara galu apgriešana :)

0 0

FashionLifeLove

25.03.2014 19:17

pievienojos balsojumam ar regulārām eļļas maskām . ātri izauga

0 0

atlaides

25.03.2014 19:20

Man ļoti palīdz krilla eļļa ,un iemērēju vēl dzintaru eļļu iesmērēju matu saknēs :)

Mati tiešām aug grieztamies

0 0

anna.dobraa

03.04.2014 16:33

Labi palīdz kokosriekstu eļļu,bet dabīgā neapstrādātā. Pārtikas produktu veikalā var nopirkt, reizi nedēļā iesmērē matos un atstāj uz vairākām stundām, mati paliek mīksti un spīdoši. Pēc tam nepaliek taukaini no eļļas

Veselīgs uzturs un ūdens arī noteikti ir pirmais, bez tā nekur :)

0 0

31 - 38 no 38