124 887 Sludinājumi
69 855 Lietotāji
2596 Šodien online
29 Jauni lietotāji

Pieredze iepērkoties.

Sveikas meitenes! Šodien mani pārņēma diezgan lielas pārdomas par visu šito iepirkšanās  padarīšanu,un pārdomās nav labas. Pēdējā laikā nākas lasīt diezgan daudz sūdzību par negotprātīgām pārdevējām,tāpat arī pircējām.  Varbūt šīs pārdomas radās tāpēc,ka pašai nācās saskarties ar nepatīkamu pirkumu.  Varbūt arī pati esmu vainīga,bet laika trūkuma dēļ,tas darīja savu. Piektdien nopirku no vienas meitenes puszābakus ar platformu. Zābaciņi vienkārši un glīti-nav ko iebilst.  Labi,sludinājumā bija rakstīts,ka zābaki ir lietoti,bet par defektiem nekas nebija minēts. Jā,tā kā minēju,ka laika trūkuma dēļ,vienu zābaciņu tikai piemērīju,pat tā īsti neaplūkojot,jo uz ātru aci,izskatījās viss ok. Arī meitene izskatījās,pēc tādas,kas nu apčakarēt nevarētu,proti,nostrādāja meitenes ārējais izskats-glīta,kopta,draudzīga. Bet šajā brīdī ar pirkumu nākas vilties, otrā diena,kad zābaki ir kājās un jau platforma ir atlīmējusies no zoles :( labi,zābaki ir ļoti panēsāti,bet to var nomaskēt ar līdzekli zamšam,bet nu to,ka platforma jau ir līmēta es domāju,ka bija jāpaziņo. Un var redzēt ka zābaki ir diezgan cītīgi līmēti,nu oats papēdis klāt. Meitenei sliktu atsauksmi neatstāju,bet uzrakstīju vēstulīti,uz kuru saņaemu diezgan skarbu un pat "lecīgu" atbildi :(  Atzīstu arī savu kļūdu neizpētot,bet nu cilvēcīgi ir paziņot. 

Tad nu pārdomas ir par to-kāpēc gidīgajām pircējām un pārdevējām ir jācieš no šādām meitenēm!? Vai atverskapi.lv administrācija arī lietas labā nevar ko darīt!? Piemēram izskatīt sludinājumus, kas tiek iesūtīti, šīs preces.attēlu un aprakstu. Nu vismaz kaut ko! Jo tomēr,mēs te iepērkamies,atstājam savu naudu,un vai šī nauda būtu jāatstāj dēļ brāķiem!?  Kaut vai pie atsauksmēm izveidot iespēju ielikt fotoattēlu,lai to brāķi varētu parādīt un lai citu meiteņu atsauksmes nebūtu tikai tāda ieriebšana-ja Tu man,tad es Tev! 

Diezgan nejaukas meitenes! Vai tad tiešām sirdsapziņa pēc tam neatgādina par sevi!?  Grūti izprast šādas meitenes,kas tā rīkojas :( varbūt Jums ir kāds izskaidrojums!?

0 0

pauliņa

07.03.2014 22:07

> Reita

> pauliņa

> Salna

> Evija

> pauliņa

Man pēdējā laikā tiešām izved no pacietības neatbildēšana - pavaicāju kaut ko par iekāroto preci, bet pārdevēja kā akā iekritusi vai vēl labāk - atver vēstuli un neatbild. Kas tā par rīcību?! Tik grūti atbildēt? Tad vēl - atverskapi administrāccija tāaaa ņēmās ar vecu sludinājumu dzēšanu, taču vēl joprojām te tādu pārpilnis

Starpcitu, man jums ir ĪPAŠS LŪGUMS - esiet arī paškritiskas! Vajadzētu šeit vairāk runāt un reklamēt to, ka tas nav veids, kā nopelnīt, bet gan tikt vaļā no lietām par simbolisku cenu. Nu piedodiet, bet nonēsātu džemperi ZARA's firmas piederība nepadara par jaunu vai mazlietotu. Vai kurpes ar kvadrātainu purngalu nemaksā 15eirro. Bērnu drēbes un apavi vispār smieklīgi. Jā, es saprotu, ka pirktas par lielu naudiņu, bet esiet adekvātas tādā gadījjumā. Tāpat arī ar maiciņām - h&m nepadara par kaut ko wooow. Dažbrīd es vienkārši nesaprotu šī portāla koncepciju .

Neuztveriet arī to visas pie sirds - ne jau visām tāds niķis, bet kaut kādam īpašam kopumam te. Ir ļoti jauki skapji, par super cenām :) 

Pilnība Tev piekrītu!Dažam šeit tik tiešam ir "saskrūvētas"cenas! Un, kur tur teikts, ka tas džemperitis vēl nav pirkts kada humanas veikala!:D Vai kadi apavi tirgū, un tadšeit taisa biznesu!Smejošs

Tad ko sēžat šajā portālā? ejiet uz veikaliem un pērciet, neviens te nespiež neko pirkt. 

Nevajag tā, šis nav veikals un viss. Tas pavisam nav veiksmīgs moto - ej, ja nepatīk. Ir lietas un vietas, ko arī var izkopt. Ja esi andelesmandeles facebook grupā, Tu redzētu, ko nozīmē liels darbs sava mērķa izkopšanai. Tur patiesi administratore strādā, lai viss būtu skaisti - sludinājumi, lietas, drēbes, adekvātas cenas. Tur arī ir ļoti daudz skaistu un dārgu lietu, bet tad tiešāaam skaistu :) Te vajag administratoriem strādāt pie cenām - nav smuki pelnīties šādā veidā, manuprāt. Latviešu skopums nekur tālu nenoved. Ja nav mērķis nopelnīt, tad arī cena būs adekvāta gan brendiem, gan ķīniešu panēsātajām kurpēm :)

Labots: šodien, 21:39

Cenas...advekatas?:D lietota kleitina 20-30 eur... tur pat ir. neuzskatu ka tas ir ok, ja nu vienigi nav kads baigais brends.

Nu viņām tur sava lōģika, bet uzsvars ir likts uz to, cik daudz administratore dara, lai viss būtu skaisti. Te ne skaisti, ne cenas daudzām. Jā, vienalga, ka saburzīts, vai kā fotografēts, bet es RUNĀJU PAR PAŠKRITIKU! 

0 0

Balts un pūkains

07.03.2014 22:12

Lasu un nesaprotu, ko nozīmē adekvātas vai neadekvātas cenas, ja mani neapmierina cena, nu nepērku to preci, te vēl tiek piesaukti administratori, kā administrators var noteikt par cik man pārdot savu preci? 

0 0

Evija

07.03.2014 22:25

> Balts un pūkains

Lasu un nesaprotu, ko nozīmē adekvātas vai neadekvātas cenas, ja mani neapmierina cena, nu nepērku to preci, te vēl tiek piesaukti administratori, kā administrators var noteikt par cik man pārdot savu preci? 

Vai, tavuprat, lietota kleitiņai vai džemperim adekvata cena ir 20, 25 euro? Un, vai lietotiem apaviem, kuriem pardevējs pats ir noradījis-ražotajs-nezinams, cena 20, 30 euro? Pamatdoma ir, lai pardeveji neuztaisa kartejo sludinaajuma portalu ar neadekvaataam cenam!Uzskatu, ka pietiekami jau tadi ir, ka piem., ss;zip u.c. Biznesu, lai taisa citur!

0 0

Amanda:)

07.03.2014 22:33

> pauliņa

Man pēdējā laikā tiešām izved no pacietības neatbildēšana - pavaicāju kaut ko par iekāroto preci, bet pārdevēja kā akā iekritusi vai vēl labāk - atver vēstuli un neatbild. Kas tā par rīcību?! Tik grūti atbildēt? Tad vēl - atverskapi administrāccija tāaaa ņēmās ar vecu sludinājumu dzēšanu, taču vēl joprojām te tādu pārpilnis

Starpcitu, man jums ir ĪPAŠS LŪGUMS - esiet arī paškritiskas! Vajadzētu šeit vairāk runāt un reklamēt to, ka tas nav veids, kā nopelnīt, bet gan tikt vaļā no lietām par simbolisku cenu. Nu piedodiet, bet nonēsātu džemperi ZARA's firmas piederība nepadara par jaunu vai mazlietotu. Vai kurpes ar kvadrātainu purngalu nemaksā 15eirro. Bērnu drēbes un apavi vispār smieklīgi. Jā, es saprotu, ka pirktas par lielu naudiņu, bet esiet adekvātas tādā gadījjumā. Tāpat arī ar maiciņām - h&m nepadara par kaut ko wooow. Dažbrīd es vienkārši nesaprotu šī portāla koncepciju .

Neuztveriet arī to visas pie sirds - ne jau visām tāds niķis, bet kaut kādam īpašam kopumam te. Ir ļoti jauki skapji, par super cenām :) 

Jā,pilnīgi piekrītu.Vai tiešām ir tik grūti atbildēt?!Dažreiz pajautāju kādu jautājumu ar kuru varētu atbildēt-"jā" vai "nē",bet pat tik daudz nevar:((

0 0

Balts un pūkains

07.03.2014 22:36

> Evija

> Balts un pūkains

Vai, tavuprat, lietota kleitiņai vai džemperim adekvata cena ir 20, 25 euro? Un, vai lietotiem apaviem, kuriem pardevējs pats ir noradījis-ražotajs-nezinams, cena 20, 30 euro? Pamatdoma ir, lai pardeveji neuztaisa kartejo sludinaajuma portalu ar neadekvaataam cenam!Uzskatu, ka pietiekami jau tadi ir, ka piem., ss;zip u.c. Biznesu, lai taisa citur!

Ai, atkal aiziesim galējībās, nu kas tā par cilvēku kategoriju, kuriem nepartraukti ir nepieciešams kaut kāds ''lielais brālis'' kurš viņus visu laiku kontrolē un pieskata, lietota kleitiņa nedrīkst pārsniegt..., tam obligāti ir jābūt tādam, nu ja kāds uzskata, ka viņš savus aizpērnos pantalonus ir spējīgs pārdot par tik, nu lai taču tirgo, es tiešām nesaprotu Jums ar varu kāds liek kaut ko pirkt?

0 0

Evija

07.03.2014 22:43

> Balts un pūkains

> Evija

> Balts un pūkains

Ai, atkal aiziesim galējībās, nu kas tā par cilvēku kategoriju, kuriem nepartraukti ir nepieciešams kaut kāds ''lielais brālis'' kurš viņus visu laiku kontrolē un pieskata, lietota kleitiņa nedrīkst pārsniegt..., tam obligāti ir jābūt tādam, nu ja kāds uzskata, ka viņš savus aizpērnos pantalonus ir spējīgs pārdot par tik, nu lai taču tirgo, es tiešām nesaprotu Jums ar varu kāds liek kaut ko pirkt?

Netiek runats, par to, ka kads kadam kaut ko liek pirkt!

0 0

31 - 36 no 36