124 887 Sludinājumi
69 855 Lietotāji
2596 Šodien online
29 Jauni lietotāji

pretcelulīta procedūras salonā

Sveikas!

Padalieties ar savu pieredzi par salonu piedāvātajām pretcelulīta procedūrām - kuras ir bijušas labākās cīņai ar celulītu? Gaisa zābaki, limfodrenāža, ietīšanas? Kāda cita? Nevaru izlemt, kas būtu labākais? Aci miedzošs

Par pareizu ēšanu, ūdens lietošanu un sportošanu šoreiz nerunāsim, to zinu un daru iespēju robežās Smejošs

0 0

Beta

05.03.2014 14:15

Paldies! Vēl kādi ieteikumi?

0 0

Ilziic

05.03.2014 14:48

Kādreiz biju pārliecināta vakummasāžas piekritēja, taču izrādās cilvēkiem, kam asinsvadi tuvu ādai un  ir problēmas ar zemādas asinsizplūdumiem šī procedūra nav ieteicama. Šī problēma, kas ir gandrīz katrajai otrajai sievietei pēc dzemdībām,  man lika meklēt alternatīvu risinājumu. Labākais ko esmu mēģinājusi ir masāža ar bambusa kokiem. Tiešām efektīva! Man palaimējās ar labu masieri, kas ne tikai labi izmasē, bet arī apskaidro fizioloģiskos procesus, kas norisinās organismā. Tad nu tā: ir tā, ka masāžas laikā izdalās toksīni, kas nonāk asinsritē, tāpēc, pirms ķerties klāt konkrētai ķermeņa zonai, ir svarīgi iekustināt šo mehānismu. Tam noder limfodrenāžas procedūras, vienalga kāda veida. Neiekustinot šo sistēmu toksīni koncentrējas vienuviet un, ja var tā izteikties, indē organismu. Tāpēc bieži vien , piemēram , pēc vakummasāžas ir smaga un mēdz pat sāpēt galva. 

0 0

Beta

05.03.2014 17:16

Labots 11.03.2014 13:48

> Ilziic

Kādreiz biju pārliecināta vakummasāžas piekritēja, taču izrādās cilvēkiem, kam asinsvadi tuvu ādai un  ir problēmas ar zemādas asinsizplūdumiem šī procedūra nav ieteicama. Šī problēma, kas ir gandrīz katrajai otrajai sievietei pēc dzemdībām,  man lika meklēt alternatīvu risinājumu. Labākais ko esmu mēģinājusi ir masāža ar bambusa kokiem. Tiešām efektīva! Man palaimējās ar labu masieri, kas ne tikai labi izmasē, bet arī apskaidro fizioloģiskos procesus, kas norisinās organismā. Tad nu tā: ir tā, ka masāžas laikā izdalās toksīni, kas nonāk asinsritē, tāpēc, pirms ķerties klāt konkrētai ķermeņa zonai, ir svarīgi iekustināt šo mehānismu. Tam noder limfodrenāžas procedūras, vienalga kāda veida. Neiekustinot šo sistēmu toksīni koncentrējas vienuviet un, ja var tā izteikties, indē organismu. Tāpēc bieži vien , piemēram , pēc vakummasāžas ir smaga un mēdz pat sāpēt galva. 

nemaz nezināju! paldies, man kā reiz' ir  plāna āda un asinsvadu tīklojums ļoti labi redzams Neizlēmīgs 

0 0

Ilziic

12.03.2014 18:57

Bet lūdzu!!! Tā ir, dažkārt, savas nezināšanas dēļ nodaram paši sev lāča pakalpojumu! ;) Un salonos strādājošais personāls ne vienmēr ir kompetents un galvenais jau ieinteresēts brīdināt par blakusparādībām vai sekām!

0 0

vinnijs

13.03.2014 13:21

Trakākais ko esmu piedzīvojusi - medus masāža. Likās, ka vienkārši nokāpšu no galda jau pēc pirmajām 10 minūtēm, manuprāt, ļoti sāpīga. Par efektivitāti nemācēšu teikt, jo ar 1 reizi man pietika. :D

Esmu gājusi arī uz limfodrenāžām, patika, bet tas, manuprāt, tīri relaksācijai.

Vislabāk man patika LPG masāža, te atradu saiti http://www.dziednieks.lv/veseliba/lpg_masaza, diemžēl kursu (manā gadījumā vajadzēja 6 reizes) neizgāju sava slinkuma un citu apstākļu dēļ. Laikam būs jāsaņemas. 

0 0

Ziemeļmeita

28.03.2014 09:08

LPG labs, jo masāžu veic visam ķermenism, ne tikai problēmzonām. Gāju Kolonnā, bet toreiz izmantoju sadāvinātās galaktiko dāvanu kartes, dārgs pasākums - viena reizi lētākais bija 30 Ls.  Ttagad Kolonnā uz šo procedūru līdz 31.03.2014. atlaides, ja nopirksi kursu uz priekšu iespējams ietaupīt.

Neiepērkaties uz šo lietu par kuponiem, ja mašāzu piedāvā veikt uzvelkot speciālu tērpu - izmesta nauda. Der iepriekš piezvanīt uz salonu noskaidrot kā viņi šo pasākumu veic.

0 0

11 - 16 no 16