125 001 Sludinājumi
69 844 Lietotāji
2226 Šodien online
18 Jauni lietotāji

Atverskapi.lv ????

Vai tiesam ir tik gruti izdzest atsauksmi ja  tur pat teksta ir redzams ka vina ir sajaukta? :)

Nav diezko smuki izlasit vestuli neatbildet un  noignoret.... 

Pedeja laika tiesam esmu diezgan vilusies saja lapa :(

P.S. un nedomaju ka esmu vieniga tada!

0 0

Beta

05.03.2014 18:15

Labots 05.03.2014 18:16

~5 min atlakaļ likta atsauksme un jāceļ brēka? Smejošs ārprāts, varētu domāt, ka administrācija to vien dara... kā gaida, kad varēs izdzēst atsauksmi, kas ielikta nepareizi.

Par ko šis, esmu ko palaidusi garām?? Par jādiem "jaunumiem" tauta atkal šūmējas?

0 0

MaZaRiiTe

05.03.2014 18:36

Slikta pozitīva atsauksme. Uzraksti administrācijai vnk par šo. Viņi ir saprotoši un ja kkas ir nepareizi, tad rīkojas pareizi un izdzes

0 0

M. K.

05.03.2014 18:37

> Beta

~5 min atlakaļ likta atsauksme un jāceļ brēka? Smejošs ārprāts, varētu domāt, ka administrācija to vien dara... kā gaida, kad varēs izdzēst atsauksmi, kas ielikta nepareizi.

Par ko šis, esmu ko palaidusi garām?? Par jādiem "jaunumiem" tauta atkal šūmējas?

Labots: šodien, 18:16

Ja breka un esmu vilusies jo kops vini saka taisit uzlabojumus viena karsanas vien saj lapai ir un esmu pret to  ka sledza foruma sadala :)

Un ja ieliktu Tev atsauksmi nepareizu diezvaj tu smaiditu  un pa to priecaatos :D

un negaidu nekadus komentarus uz so ko rakstu atverskapi.lv administracijai nevis lietotajiem :)  tapec  neiessu skaidroties kas man nepatiik jo pedeja laika ka gribi kadu savu viedokli izteikt ta gala rezultata tik kasski sanakusi un nekas vairak....

0 0

M. K.

05.03.2014 18:38

> MaZaRiiTe

Slikta pozitīva atsauksme. Uzraksti administrācijai vnk par šo. Viņi ir saprotoši un ja kkas ir nepareizi, tad rīkojas pareizi un izdzes

es jau arakstiju izlasa un noignoree :D tapec jau rakstu publiski tad vinni parasti izdzess :D

0 0

Sangelas bērni

05.03.2014 18:47

Diez kāds ir pieļaujamais laika posms pēc kāda celt brēku, lai nesakaitinātu citas lietotājas?!

M.K. ir problēma, kas prasa risinājumu. Ātru.

Te tā labu laiku panesies, ja kādam kas nelāgs, tad patīksmināties nevis palīdzēt:(((((

0 0

Sangelas bērni

05.03.2014 18:49

Labots 05.03.2014 18:50

Kļūdainās atsauksmes vairs nav! Super par atverskapi administrācijas operitivitāti!

0 0

M. K.

05.03.2014 19:04

Paldies atver skapi administracija ka uzklausija manu bedu un operativi rikojas :) jauku vakaru visiem....

0 0

M. K.

05.03.2014 19:06

> Sangelas bērni

Diez kāds ir pieļaujamais laika posms pēc kāda celt brēku, lai nesakaitinātu citas lietotājas?!

Te tā labu laiku panesies, ja kādam kas nelāgs, tad patīksmināties nevis palīdzēt:(((((

Pilnigi piekriiitu  ka kadam kada beda noeed pilniiigi bez sals  un vel papriecajas pa to :(

Tapec jau man nav velmes vispar te ko foruma rakstiit jo venmer kads atradis ka izlikt savu slikto garstavokli un nepatiku pa kautko kas pat nav pa temu :)

0 0

Artas skapis

05.03.2014 19:07

> Sangelas bērni

Otrai rindkopai nevaru nepiekrist....:)

0 0

1 - 9 no 9

Tēma slēgta