125 094 Sludinājumi
69 795 Lietotāji
1291 Šodien online
8 Jauni lietotāji

Vai kadai ir sadarbiba bijusi ar so lietotaju?

Vai kadai ir sadarbiba bijusi ar so lietotaju?

http://www.atverskapi.lv/lv/lietotajs.html?id=12086

un vai gadiijuma kaadai nav solitas sis botinas?

Ko varat man pastastit pa so lietotaju? :)

0 0

Balts un pūkains

06.03.2014 20:03

> M. K.

> Doogma

Shis ir iemesls kapec nemainos.. :( NEkad nevar zinat uz ko uzrausies.. 

taa pat jau ari var gadiities ar pirkssanu  saka ka izsuuutis un pazuud ar galiiem  nekadas baigas atsskiriibas nav :)

Tfu, tfu, tfu biju tās botas noskatijusi s;ikajai, bet palūdzu mērus, kas norādīti uz mēlītes un sāku šaubīties vai derēs, tāpēc atteicos no pirkuma, izskatās, ka pirmo reizi skapī būtu uzrāvusies.

0 0

M. K.

06.03.2014 20:14

> Balts un pūkains

> M. K.

> Doogma

taa pat jau ari var gadiities ar pirkssanu  saka ka izsuuutis un pazuud ar galiiem  nekadas baigas atsskiriibas nav :)

Tfu, tfu, tfu biju tās botas noskatijusi s;ikajai, bet palūdzu mērus, kas norādīti uz mēlītes un sāku šaubīties vai derēs, tāpēc atteicos no pirkuma, izskatās, ka pirmo reizi skapī būtu uzrāvusies.

Man vairs nav speka apnicis ar tam visam kas krapjas un melo sseit kraameeties :( kapeec  ir taadi cilveeki kur vini rodas viniem tas sagada prieku un gandariijumu kadu apkrapt? !!!

0 0

p-Anna

06.03.2014 20:27

> M. K.

> Balts un pūkains

> M. K.

> Doogma

Man vairs nav speka apnicis ar tam visam kas krapjas un melo sseit kraameeties :( kapeec  ir taadi cilveeki kur vini rodas viniem tas sagada prieku un gandariijumu kadu apkrapt? !!!

vārds, uzvārds nav zināms? sūti pa pasta staciju?

0 0

M. K.

06.03.2014 20:43

> p-Anna

> M. K.

> Balts un pūkains

> M. K.

> Doogma

vārds, uzvārds nav zināms? sūti pa pasta staciju?

nu vina sola riit izsuutiiit ceru ka mani nepievils.. vinai suutiju pa postt24 un pacina jau noteikti vinai ir pienakussi :) nu gaidisim vai solijums piepildisies :)

0 0

Balts un pūkains

06.03.2014 20:52

Nu jācer, ka vismaz šīs tēmas iespaidā meitene apdomāsies un nesataisīs nesmukumu no kura pēc tam grūti atmazgāties, šobrīd jau vēl nekas nav noticis. :)

0 0

cacule

06.03.2014 20:57

meitenes, saprotu, ka daudzas tagad kļūst īpaši piesardzīgas un izvēlīgas savos pirkumos un maiņas darījumos, taču publiski iztirzāt svešus cilvēkus ar pagaidām vēl nepamatotiem argumentiem par krāpšanu nu gan nav pārāk skaisti. būsim laipnas cita pret citu!:)

0 0

M. K.

06.03.2014 21:20

> cacule

meitenes, saprotu, ka daudzas tagad kļūst īpaši piesardzīgas un izvēlīgas savos pirkumos un maiņas darījumos, taču publiski iztirzāt svešus cilvēkus ar pagaidām vēl nepamatotiem argumentiem par krāpšanu nu gan nav pārāk skaisti. būsim laipnas cita pret citu!:)

seit netiek teikts ka vina ir krapniece un  ne vinas vards ne uzvards netiek mineets tiek jautats vai kads ar vinu sadarbojies un tas ka vina izrikojas .. ja es butu minejusi vinas datus tad protams nebuutu smuki bet ja cilveks jau pretende uz krapsanu tad ko man gaidiit ka mani apkraps un pazudiiis... ta gan nebuuus!

0 0

11 - 17 no 17

Tēma slēgta