124 734 Sludinājumi
69 909 Lietotāji
104 Šodien online
2 Jauni lietotāji

Zilais sampuns. S.o.s!

Nu protams, gribot kaa labaak in leetaak nonemt blondajoem matiem dzeltenumu- izmeginaju izslaveto zilo sampunu no Tonik firmas. Tagad seezu ar zili lilligiem matiem:( Vai kadai ir pieredze ka dabut to nokraasu aaraa uzreiz? Neder variants, ka izmazgasies pec 3-4 mazgasanas reizeem.. Taada skrobe un dusma uz sevi:/

0 0

durstīgā :)

08.03.2014 08:36

man ari bija blondi mati 2x. biju uz izlaidumiem sakrasojusi. ta jocigi izdomaju- ja jau uz pamatskolas biju blondine un loti smuka,tad tgd ari bus ok, ja kraso tik nost.

vspar loti nozeloju, kata izdariju, bet izlaiduma ju bija smuki, zel tik ka ta ari evi eredzeju, nav nevienas bildes. kaut tik daudz nauds tam visam izmetu u n tadas pules un apes, bet nekas nemainijas attieciba uz to, kuram meginaju uzmanibu pievert. :(

es jau biju ar sitajiem kremiem pazistama. tik toreiz visur vinji bija, tgd nekur nevar dabut. samejo pirku rimi alfa, pie rotalietam un matukrasam pasa apaksa bija.

man ari ir sanakusas visadas krasa. i baltas ir pelekas un violetas ari, bet es par to ta nepardzivoju, gajau tapat. :) vienigi bij mazliet divaini ar tiem violetjiem.

vinjs nem labi lauka to dzeltno, bet jauzmanas ar to daudzumu un ilgumu.. un es smreju nevis skaidiju. tur jau na latviski nekas rakstits ka jalieto.

0 0

08.03.2014 08:39

> Alda

He he,tikai firzieris palidzes.Vinam ta speciala krasa vai skaiditajs,kas atgriez matiem dabigo toni.Jasaka,pec tada eksperimenta 2 menesi pagaja,kamer daudz maz atveseloju matus :(  Tiklidz ienak prata nomainit toni,paskatos uz foto,kur man roza mati ,visa gribesana pariet :D

:D

ak, ka tcerejos savus rozaa, kurus dabuju no tas toreiz parreklametas xxl sarkarnas krasas. es jau nezinaju, biju gudra un saliku sarkano krasu uz blondajiem. sanaca rozaa. vel todien lija un visa krasa gar ausim teceeja ara ar sakanam pileem. :D

0 0

08.03.2014 08:40

man ari bija blondi mati 2x. biju uz izlaidumiem sakrasojusi. ta jocigi izdomaju- ja jau uz pamatskolas biju blondine un loti smuka,tad tgd ari bus ok, ja kraso tik nost.

vspar loti nozeloju, kata izdariju, bet izlaiduma ju bija smuki, zel tik ka ta ari evi eredzeju, nav nevienas bildes. kaut tik daudz nauds tam visam izmetu u n tadas pules un apes, bet nekas nemainijas attieciba uz to, kuram meginaju uzmanibu pievert. :(

0 0

Rū. IZPĀRDODU!

09.03.2014 17:02

O pa šo laiku te vēl daudzas meitenes sakomentējušas savu pieredzi. Katrai savs stāsts ar `zilo` šampūnu. Jauki :D

Nu tad ar mani bija tā - tajā nelaimīgajā vakarā pirms ķēros klāt - izdzēru 2 glāzes vinčiku, lai būtu dūša un tad sāku..savā loģiskajā, bet nedaudz iereibušajā prātā, izfilozofēt, ka:

1)eļļa maniem matiem nederēs, jo es īsti nevarēju izdomāt, kā eļļa var noņemt zili lillīgo toni, tā kā šo domu atmetu.

2) citrons man mājās nebija. ņēmu citroskābi :)))))) atšķaidīju ar ūdeni un matos iekšā. sākuma biju gatav spiegt no laimes, jo izlietnē sāka pilēt lillīgs ūdens, kas liecināja par to, ka tonis nāk nost. BET, lai nepārspīlētu un nepaliktu bez matiem, sāku skalot ārā un ar to arī  prieki beidzās... Es nezinu, kas notika bet pēc tam vēl 3x liekot citronskabi nekas vairs nenāca nost:( Bija labāk ar matiem, bet nebija pavisam labi.

3) Ķēros klāt sālim. Būs - būs, nebūs - nebūs. Ierīvēju matos, paturēju minūtes 5, izskaloju. Bija bail turēt ilgāk.

4) visbeidzot ieliku matos matu masku un atstāju līdz brīdim, kad jau migu ciet. Fiksi izskaloju, bišķi pažāvēju un gāju gulēt.

Secinājums - kopumā izdevās dabūt ārā to lielumu un esmu apmierināta, lai gan vēl pelēki lillā tonis bija, bet man par izbrīnu, saņēmu pat komplimentus par šo toni! Nezinu, tik no ļauna prieka, ka man tāds čē-pē bija vai kā :D

Tā kā tadiem SOS variantiem citros/citronskābe un sāls - DER. Es gan ceru, ka nākamreiz zināšu dozas un ko tādu nepiedzīvošu vairs :D

Paldies visām par atsaucību, komentāriem un savu pieredzi!!! Vēsais

0 0

Liza

22.03.2017 12:09

тонировка на 1,5 % краской  с фиолетовым пигментом,тонику вообще нужно забытьУлыбаюсь

0 0

31 - 35 no 35