125 093 Sludinājumi
69 794 Lietotāji
1269 Šodien online
7 Jauni lietotāji

Matu taisnošana

Sveikas, meitenes!

Vai kāda ikdienā taisno matus ar matu taisnotāju? Kuras firmas? Kāds pēc tam ir matu stāvoklis... nesāk lūst matu gali un nepaliek plānāki mati?? Gribētos foršus, gludus matus kā pēc friziera, bet attur šīs blakusparādības...Satraukts

Padalieties savā pieredzē Skūpsts

0 0

M.S.

08.07.2013 12:26

atradu internetā:

Kā pareizi lietot matu taisnotāju?

Pirmkārt, drīkst taisnot tikai sausus matus. Taisnojot ar titāna plātņu taisnotāju, matu veidošanas līdzekļi jālieto minimāli, jo pat šajā gadījumā rezultāts būs labs, bet lielā daudzumā tie var pieķept pie plātņu virsmas.

Otrkārt, jāievēro ražotāja instrukcijā norādītā darba temperatūra katram matu tipam. Neaizmirstiet, ka pastāv būtiska darba temperatūras atšķirība starp, piemēram, smalkiem dabiski blondiem matiem un daudz rupjākajiem tumšajiem matiem. Sākot darbu ar jaunu taisnotāju, jāieregulē zemāka temperatūra, pakāpeniski paaugstinot to, līdz sasniegts vēlamais rezultāts.

Treškārt, jāatceras, ka matu šķipsnu nedrīkst saspiest un to turēt. Taisnotājs ir jāvelk pāri matiem ar nepārtrauktu kustību. Ātrumu, ar kādu jāvelk taisnotājs, mācieties no pārdevēja.

Ceturtkārt, ļoti svarīga ir matu kondicionēšana. Profesionāļiem parasti ir nepieciešamā pieredze un iemaņas gan matu stāvokļa, gan kondicionēšanas līdzekļu lietošanā. Modernajiem profesionālajiem kondicionēšanas līdzekļiem pārsvarā ir labas termoaizsardzības īpašības. Mājas lietotājiem parasti nav šo zināšanu, tāpēc taisnojot noteikti ir jāizmanto kosmētika matu aizsardzībai pret karstuma iedarbību. Jāatzīmē, ka taisnotājs ar titāna plātnēm prasīs stipri mazāk aizsarglīdzekļa. 

Piektkārt, vēlams konsultēties ar pārdevēju par pareizu taisnotāja temperatūras un taisnošanas ātruma izvēli atkarībā no matu tipa, struktūras, bojājumu pakāpes. Palūdziet viņam nodemonstrēt pareizu taisnotāja lietošanu un noteikti apjautājieties par tā kopšanu.

0 0

p-Anna

08.07.2013 12:50

> Fashionista

> puma422

Paldies! 

0 0

Indigo

16.07.2013 14:59

vēl kādas atsauksmes?

0 0

Alise

16.07.2013 16:08

man ir Babyliss taisnotājs, keramiskais, man patīk. Mati ilgi paliek taisni un spīdīgi. Taisnoju samērā reti, varbūt reizi nedēļā, jo mati ir diezgan biezi un pagari, tādēļ tas aizņem daudz laika.
Galvenais ir lietot tos līdzekļus pret karstumu, tad nekas nelūzīs- bet tad labāk nopirkt dārgāku, kvalitatīvāku- vismaz zināsi, ka mati ir aizsargāti :)

0 0

Indigo

25.06.2014 11:21

paceļu Smejošs

0 0

Kriksis

02.07.2014 18:44

Noteikti varu ieteikr Remington taisnotaju, pati taisnoju matus loti biezi, ik pec 2dienam, lietoju specialu matu pusamo kas matus pasarga no karstuma(got2be), mati protams pabojajas, bet ja rupejas tad nekas traks nebus, ar taisnotaju esmu azistama jau 1,5 gadu.

0 0

Anita

02.07.2014 18:56

Varbūt labāk pamēģini ielikt keratīnu? Jo,manuprāt,bieža/regulāra matu taisnošana ļoti kaitē matiem. Pirms kāda laika bija mati līdz dupsim, darba etiķete prasīja vislaik prasīja ieveidotus matus (lokas,taisni utt),kā rezultātā kādus 10cm no galiem tie kļuva kā mačalka,lai gan lietoju labus šampūnus un matu kosmētiku. Tagad nogriezu,ieliku keratīnu un mati aug brīnišķīgi bez veidošanas un taisnošanas.

0 0

Liene (izpārdošana)

02.07.2014 19:10

Es matus taisnoju vai lokoju gandrīz katru dienu, protams, patu gali bojājas, bet tik pat neveselīga matiem ir arī fēnošana, no kuras savukārt izvairos. Taisnoju ar Scarlet - lēts, vienkāršs, kalpo man jau apmēram 4.gadu :)

0 0

11 - 18 no 18