125 014 Sludinājumi
69 821 Lietotāji
2745 Šodien online
37 Jauni lietotāji

AndeleMandele Grand

Sveikas! :) Cik daudzas šodien apmeklēja Andeli?Bijāt kā pircējas/pārdevējas?Vai daudzas pērles iegādājāties,vai daudzas drēbītes pārdevāt?Nū vispār-kādas atsauksmes?

...

Es netiku šoreiz-gribēju būt pircējas lomā,bet nu nekā! :( Jāgaida nākamā! :D

0 0

Sabīne

09.03.2014 20:55

būtu jauki, ja kāda, kas seko līdzi fbook andeles lapai, padotu te tēmu, ak var sākt pieteikties.

Par tirgotājām - tur lielākā daļa meiteņu ir, kas ikdienā netirgo drēbes, bet izrok lieko no skapja īpaši šim pasākumam.

0 0

dresshunter

09.03.2014 21:33

Kad šis pasākums nebija tik populārs bija daudz foršāk! Šī Ķīpsalā Andelemandele man patika vismazāk no visām, kurās esmu bijusi. Pirmkārt, vajprāts sākās ar autostāvvietu, kura bija bez maksas un cilvēki pazaudēja veselo saprātu, likās, ka visi domā, ja jau bez maksas, tad man noteikti šeit jānoparkojas. Ap vienu mašīnu apkārt tika noparkotas vēl četras, tā ka iespējams izbraukt ārā bija pilnīga nulle. Tiešām cilvēki ir tik slinki, lai noparkotos kaut kur citur, mazliet tālāk, bet tomēr ar ērtībām un zinātu, ka iznākot ārā, varēs viegli izbraukt gan pats, gan citiem netraucēs. Visu laiku mūzikai pa vidu iespraucās, organizatores ziņojums par to, ka mašīnas īpašniecei tādu mašīnai un ar tādu numuru ir jāpārliek sava mašīna citur, jo cilvēki nevarot izbraukt. Pat organizatore laikam neizturēja un vienreiz teica:"Sasodīts, vai īpašniece, kurai pieder mašīna BMW.... var atnākt pie savas mašīnas?" Otrkārt, ļoti daudz cilvēku, par daudz, visi kāpj uz kājām, grūstās, bez maz vai rauj drēbes ārā no rokām, nevis pagaida, kamēr tu apskaties. Es pēc pirmajām 15 minūtēm gāju autopilotā visam cauri, jo sapratu, ka nav vērts iespringt, tikai sabojāšu sev garastāvokli, jo apskatīt kaut ko un piekļūt klāt bija ļoti grūti. Tāpēc arī pārdevējām mazāki ieņēmumi. Un vēl pirmo reizi bija tā, ka prasīja ķīlas naudu, ja vēlies iet kaut ko pamērīt. Tāpat arī pa mikrafonu ziņoja, ka meitene, kura ir paņēmusi kaut kādas čības vai kleitas uzmērīt, lūdzu atgriez atpakaļ un nebojā sev karmu, tādi teksti vismaz kādas 10 reizes izskanēja. 

0 0

dresshunter

09.03.2014 21:42

> rega24

Biju šajā pasākumā pirmo reizi (kā pircēja). Man ļoti patika, jo piedāvājums visam gaumēm. Cenas ļoti draudzīgas. Vienīgais, kas nepatika, ka ļoti saspiests, grūti tikt klāt pie stendiem, un daudzi tiešām izskatījās, kā uz pastaigu atnākuši. Visvairāk žēl bija to puišu, kas bija atvilkti līdzi:))

Arī mans draugs bija man līdzi, bet tāpēc, ka pats gribēja un lika man izstaigāt visu, jo es gribēju braukt prom pēc pirmajām 15 minūtēm, bet nejau trakums ar puišiem. Trakums ar mazajiem bērniņiem, kas bija atvilkti līdzi. Gāzās gar zemi un raudāja, tas bija vajprāts, likās, ka mammas bez prāta ņemt līdzi mazos, puiši jau pieauguši, visu var izturēt, bet mazam bērnam tāds troksnis, burzma, karsts un elpot nav ko, nabadziņi!

0 0

Balts un pūkains

09.03.2014 21:52

> dresshunter

Kad šis pasākums nebija tik populārs bija daudz foršāk! Šī Ķīpsalā Andelemandele man patika vismazāk no visām, kurās esmu bijusi. Pirmkārt, vajprāts sākās ar autostāvvietu, kura bija bez maksas un cilvēki pazaudēja veselo saprātu, likās, ka visi domā, ja jau bez maksas, tad man noteikti šeit jānoparkojas. Ap vienu mašīnu apkārt tika noparkotas vēl četras, tā ka iespējams izbraukt ārā bija pilnīga nulle. Tiešām cilvēki ir tik slinki, lai noparkotos kaut kur citur, mazliet tālāk, bet tomēr ar ērtībām un zinātu, ka iznākot ārā, varēs viegli izbraukt gan pats, gan citiem netraucēs. Visu laiku mūzikai pa vidu iespraucās, organizatores ziņojums par to, ka mašīnas īpašniecei tādu mašīnai un ar tādu numuru ir jāpārliek sava mašīna citur, jo cilvēki nevarot izbraukt. Pat organizatore laikam neizturēja un vienreiz teica:"Sasodīts, vai īpašniece, kurai pieder mašīna BMW.... var atnākt pie savas mašīnas?" Otrkārt, ļoti daudz cilvēku, par daudz, visi kāpj uz kājām, grūstās, bez maz vai rauj drēbes ārā no rokām, nevis pagaida, kamēr tu apskaties. Es pēc pirmajām 15 minūtēm gāju autopilotā visam cauri, jo sapratu, ka nav vērts iespringt, tikai sabojāšu sev garastāvokli, jo apskatīt kaut ko un piekļūt klāt bija ļoti grūti. Tāpēc arī pārdevējām mazāki ieņēmumi. Un vēl pirmo reizi bija tā, ka prasīja ķīlas naudu, ja vēlies iet kaut ko pamērīt. Tāpat arī pa mikrafonu ziņoja, ka meitene, kura ir paņēmusi kaut kādas čības vai kleitas uzmērīt, lūdzu atgriez atpakaļ un nebojā sev karmu, tādi teksti vismaz kādas 10 reizes izskanēja. 

Lasu un domāju, labi, ka neaizbraucu, bija doma braukt, bet kaut kā bija nelaba aizdoma, ka būs šausmīgas masas ar cilvēkiem, bet tas nu nav priekš manis, tā ka labi vien ir :)

0 0

RealDeal

09.03.2014 22:07

Piedalos praktiski katrā Andelē kā pārdevēja, bet mazajās (special) Andelēs man patīk daudz labāk un arī nopārdot var krietni vairāk drēbju un apavu, jo Grand Andelē parasti ir 750 pārdevējas un tas nozīmē LIELU konkurenci! A mazajās Andelēs max 50 dalībnieces un Andele tāpat tiek labi apmeklēta! :) Nopārdevu uz kādiem 150 eiro, bet vienalga pirktspēja likās diezgan zema... Pusi drēbju tā arī nenopārdevu, kaut arī cenas bija 7-8 eiro par kleitām un 5-6 par foršām blūzēm... Cilvēki skatījās, mērīja, bet nu nesanāca notirgot to visu :) Kā pircēja vienreiz izskrēju cauri visai hallei, bet bija pagrūti kko apskatīt, jo cilvēki grūstījās un nevarēja īsti normāli iziet cauri rindām, bija liela plūsma...Bet tā man jau patīk tās Andeles :)) Gaidu nākamo!

0 0

Parfait

09.03.2014 22:40

Rodas iespaids ka šis pasākums ir sevi izsmēlis un sāk degradēties. Agrāk ļoti patika piedalīties, bet kopš notiek Skonto, iet vairs negribas. Labi ka šo dienu pavadīju romantiskāk :))

0 0

nimba

10.03.2014 10:40

Piekrītu katram Tavam vārdam, man arī ieslēdzās autopilots.Tā skaļā mūzika arī nogurdināja un mazie bērniņi...traki.

0 0

61 - 67 no 67