124 514 Sludinājumi
69 947 Lietotāji
156 Šodien online
1 Jauni lietotāji

Kā ir ar jums?

Sveikas miillas meitenes ;)

Kadai jau no jums noteikti ir puisis.Taka mans uzskats ir  tads ne vienmer viriesiem ir jalutina sievietes bet arii sievietem ir japalutina virieshi.Tad es savu miiloto lutinu ar vakarinam un kadu filmu.Kaa juus palutinat savejos?Jo gribas tas vaakrinas  nomainit pret kaut ko?!

Iesakat kaa jus lutinat savejos :)

P.s. Griezos seit jo esmu no tam meitenem kura labak saprotas ar viriesiem neviss sievieteem.Un saja pilseta dzivoju tikai 2 gadus :)

0 0

Mana bode / Klimoicha88

07.09.2013 14:38

hmm.. 

Manejam pietiek, kad es lauju pa retai reizei pusvakaru nosedet pie datora paspelet zoli un vins jau jutas laimigs:D

Protams vinam vel patiik, looti labi un gardi paest... tad censos biezi, kaut ko ipashu uzshmoret :)

0 0

FashionLifeLove

31.10.2013 22:46

saprast, kā otru lutināt man ļoti palīdzēja grāmta "5 mīlestības valodas". Katrs jau esam savādāks, vienam vajag rūpes, citam vārdus, citam dāvanas...

0 0

Jowitta

12.01.2014 20:13

Nu ta vīriešu bieži lutināt nevar, to saku pēc pieredzes, pēc tam viņi visu uzskata pats par sevi saprotams, ka sievietei ar visu jātiek galā, un jādomā par pārējo.Bet tas nenozīmē, ka nevar palutināt:)retu reizīti jau var pārsteigt, piemēram nopērc kuponi kas ir atlaidi, romantisku nakti viesnīcā kurā ieklauts ir šampanietis, sveces burbuļvanna un pirts, un plus jauki divata cita atmosfērā pavadīsiet laiku:)iesaku tu arī būsi labā omā, un netikai:)

0 0

Jowitta

12.01.2014 20:13

Nu ta vīriešu bieži lutināt nevar, to saku pēc pieredzes, pēc tam viņi visu uzskata pats par sevi saprotams, ka sievietei ar visu jātiek galā, un jādomā par pārējo.Bet tas nenozīmē, ka nevar palutināt:)retu reizīti jau var pārsteigt, piemēram nopērc kuponi kas ir atlaidi, romantisku nakti viesnīcā kurā ieklauts ir šampanietis, sveces burbuļvanna un pirts, un plus jauki divata cita atmosfērā pavadīsiet laiku:)iesaku tu arī būsi labā omā, un netikai:)

0 0

11 - 14 no 14