125 071 Sludinājumi
69 812 Lietotāji
2086 Šodien online
26 Jauni lietotāji

nozaga ratus

ai, man te sasāpējusi sirsniņa, domāju uzrakstīt. ap pulksten 14.00 sataisījos ar mazulītēm- 3 gadi un 5 mēneši ārā, izeju- un nav ratu:( Protams, kādam liksies- nju kā tā var atstāt kāpņu telpā ratus:( protams- savā ziņā stulbi:( bet, no marta dzīvojam tādā kā privātmājā- ar 4 dzīvokļiem... un tai gaitenī stāv rati, ragavas.... un kā es varēju ko tādu iedomāties.... no rīta 9 vēl bija.... bet pusdienās nav:( saszvanīju policiju un JOPROJĀM VĒL NAV!!!!!!!!! jo ko domāt- es uzskatu, atbrauktu iztaujātu kaimiņus un atrastois!!! jo kas tad cits var te ienākt unpaņemt!!!!! ai, neko vairs negribas:( žēl, ka tāda attieksme...

nesaprotu kā jārīkojas. 

protams - saprotu, ka ratus jau neviens vairs neatgriezīs:(bet mierinājums nekāds:(

0 0

Zinu, ka paziņa, kurai  nozaga, ielika ss.lv bildi, ka viņai tādi rati nozagti, jo tie lombardi  jau ar tos ratus ss.lv pēc tam liek.

0 0

derila111

12.03.2014 14:33

Cilvēkiem tiešām vairs nav nekādas goda sajūtas zagt bērnam, es arī domāju, ka vajadzētu pasekot ss.lv, ja jau ir drosme nozagt dienas laikā, tad nebrīnos par to, ka varētu arī ielikt tirgošanā. Man bērnam riteni nozaga pie veikala, praktiski divu minūšu laikā policijas mašīna turpat stāvēja un mierīgu sirdi riteni garām tā arī aizveda pat nebaidījās, piegāju protams uzreiz klāt policistiem, sarakstīja visus papīrus un ar to arī viss beidzās, riteni atpakaļ nedabūjām. Bēdīga pieredze. Ceru, ka jūs ratiņus tomēr dabūsiet atpakaļ.

0 0

Maruzja

12.03.2014 14:55

> derila111

Cilvēkiem tiešām vairs nav nekādas goda sajūtas zagt bērnam, es arī domāju, ka vajadzētu pasekot ss.lv, ja jau ir drosme nozagt dienas laikā, tad nebrīnos par to, ka varētu arī ielikt tirgošanā. Man bērnam riteni nozaga pie veikala, praktiski divu minūšu laikā policijas mašīna turpat stāvēja un mierīgu sirdi riteni garām tā arī aizveda pat nebaidījās, piegāju protams uzreiz klāt policistiem, sarakstīja visus papīrus un ar to arī viss beidzās, riteni atpakaļ nedabūjām. Bēdīga pieredze. Ceru, ka jūs ratiņus tomēr dabūsiet atpakaļ.

Jā, jums ar pieredze bēdīga:(

es , ja godīgi, neticu un neceru ka atradīšu ratus savus:( tāpēc esmu drīzāk jau jaunu ratu meklējumos:(

0 0

zaiza

13.03.2014 19:00

piedod,bet kam Tev 3gadus un 5 meeneshus lieliem beerniem rati?????

0 0

zaiza

0 0

zaiza

0 0

zaiza

13.03.2014 19:02

> zaiza

sorry,ne taa sapratu.

0 0

Saulīte (arī mainos)

13.03.2014 19:53

Labots 13.03.2014 19:55

jo kā no ielas kāds varēja zināt, attaisīt dioenas laikā vārtus, pēc tam ieiet apgalmā, ieiet kāpņutelpā un paņemt ratus...

Pavisam mierīgi, cilvēkiem kuri zog nav ne baiļu, ne kauna, ne sirdsapziņas.

Un kāpēc, lai nezinātu? no ielas tak pagalmā rati ir redzami un gan jau pa ielu ar tiem arī esi staigājusi, redzēja kurā mājā ieej. Bet nu plānots, tas bija, tur nav šaubu. Nav jau pirmais gadījums, diemžēl....

Vēlu veiksmi :)

0 0

41 - 48 no 48