125 079 Sludinājumi
69 829 Lietotāji
456 Šodien online
1 Jauni lietotāji

Ko lai dara?

Sveikas. Nu nesaprotu.... noskatīju pavasara jaciņu, rakstu pārdevējai, bet viņa man neatbild... Tiešām jaciņu gribētu iegādāties, tā nav arī no lētajām, bet pārdevēja neatbild, izlasa vēstuli un atbildes nav.... Satraukts Vismaz būtu uzrakstījusi, vai ir pieejama vai nav....

0 0

Žozefīne

12.03.2014 10:42

> Santa Medne

Labdien! Ir arī otrs variants,kad cilvēks raksta,ka gribētu iegadaties preci,es rezerveju,bet vairs vispar neraksta un neinteresejas.

Man tā arī gadījies...

0 0

Balts un pūkains

12.03.2014 10:43

Labots 12.03.2014 10:44

> Sanita

varbūt esat pārāk tālu viena no otras un pasta pakalpojumus pārdevēja nepiedāvā.. viens no minējumiem..

Un pēc kā to var izsecināt, ja nenorādu profilā, ka esmu no, piemēram, Ikšķiles, tas nebūt nenozīme, ka vismaz reizi mēnesī tur nemēdzu būt :D

Bet, ja jau nu tā dāma, kas neatbild, savā iedomībā uzskata, ka viņas valkātās lupatas ir vairāk vērtas nekā elementāra pieklājīga atbilde, tad lai sēž pie sava pilnā skapja durvīm vien tālāk :) 

Man liekas, te vai ik katrai tā ir gadījies, ka neatbild, nav jēgas cepties un gaidīt, kad iedomīgā būtne atbildēs. Meklē citur jaciņu. Var ieskatīties manā skapī, es atbildēšu un pa pastu arī nosūtīšu. Jo man šis process patīk :)

Precīzi! :)

Laikam tadas pardevejas vispirms ieliks sludinajumu,redz ka laudis interesejas,un doma ka cena ir par mazu,un vajag pardot dargak. :))

Interesanti, cik tālu šādi var kāpt, respektīvi, kamēr ir kāds kurš interesējas tikmēr paaugstini cenu :D :D

0 0

> Santa Medne

Labdien! Ir arī otrs variants,kad cilvēks raksta,ka gribētu iegadaties preci,es rezerveju,bet vairs vispar neraksta un neinteresejas.

Ai, tas gadās regulāri, tāpēc rezervēju tikai cilvēkiem ar kuriem norunāta tikšanās:) 

0 0

Es parasti pārdevējai uzrakstu otro reizi (mazums, portāls gļuko, vai kāda cita vaina), ja neatbild un vēstuli izlasa otro reizi, tad liekos mierā:) meklēju citur;) 

0 0

Santa Medne

12.03.2014 10:49

> Vēsma

> Santa Medne

Ai, tas gadās regulāri, tāpēc rezervēju tikai cilvēkiem ar kuriem norunāta tikšanās:) 

0 0

Santa Medne

12.03.2014 10:50

Esmu vel tikai iesaceja saja tirgu un vel daudzko macos....

0 0

dziidz

12.03.2014 10:53

> Viktorija

Bija tada situacija,rakstiju pardevejai,ka gribu pirkt dzinsus,vina neatbildeja,un pec divam dienam ielika tos dargak. Un ta nav pirma reize kad redzu tadu shemu :) Laikam tadas pardevejas vispirms ieliks sludinajumu,redz ka laudis interesejas,un doma ka cena ir par mazu,un vajag pardot dargak. :))

Man arī ir tā bijis. Laikam nākusi apjausma, ka ir milzīga interese par preci un nu var uzskrūvēt baigo cenu :) Tas ir pat ne skumji, bet smieklīgi. Komiski :) Baigais bizness :)

0 0

Alda

12.03.2014 11:02

Man ari ta ir bijis.Bombardeju ar vestulem,pec 5 sakas sarakste,paris atbildes un atkal pazud :( Ta nu skatos uz jaku un sapnojuKliedzošs

0 0

lienīte

12.03.2014 11:36

Ui es jau mēnesi gaidu atbildi par vienu kleitu , mētelīti un vēl šo to SmejošsSmejošs

Liekas, tad kāpēc vispār tās meitenes kaut ko pārdod, laikam tikai izstādi uztaisījušas Smejošs

0 0

Balts un pūkains

12.03.2014 11:50

> lienīte - Sieviešu dienas atlaides :)

Ui es jau mēnesi gaidu atbildi par vienu kleitu , mētelīti un vēl šo to SmejošsSmejošs

Liekas, tad kāpēc vispār tās meitenes kaut ko pārdod, laikam tikai izstādi uztaisījušas Smejošs

Man vienreiz tā bija, uzrakstīju, ieraudzīju vecs sludinājums, domās jau norakstīju un pēc mēnešiem diviem saņēmu atbildi, ka kāroto lietu varu dabūt, nu man viņa arī patika un tā veiksmīgi nopirku. :) Tā ka var gadīties arī tā :)

0 0

11 - 20 no 20