125 072 Sludinājumi
69 829 Lietotāji
401 Šodien online
1 Jauni lietotāji

Vai ir iespēja kādu noboķēt ?

Vai ir iespēja kādu noboķēt, līdz ar to nesaņemot no tās personas vēstules? Jo man pāris "dāmas" jau ZB , haotiski raksta mainot apģērbus, kurus it kā vēlas iegādāties, pēc tam kad biju nosūtījusi savu konta nr. pazūd un uz vēstulēm neatbild!!!!!!!

Datu kolekcionāres, kurām laikam darīt nav ko !!!!!!

+ Vēl tās,kuras sūtu savas vēstules ar maiņām -5 reizes dienā prasa vai mainos?

-Ar vienu atbildi nesaprot cilvēks? :/

0 0

Inky

14.03.2014 15:53

Visam šim negatīvismam pa vidu varu iespraucināt savu veiksmes stāstu - kārtējo reizi nosūtīju datus, izlasīts, neatbild, pierasts, nepārdzīvoju, dzīvoju savu dzīvi tālāk un pēkšņi pēc gandrīz nedēļas naudiņa kontā O.O
Nav visas vienā maisā bāžamas ;D
Bet, meitenes, beidziet strīdēties, plēsties un plūkties - nav tā vērts. Ja kaut kas neapmietrina, uztaisiet tēju un laidiet visu pār galvu. Vienmēr būs cilvēki, kas nepatiks, vienmēr būs kaut kas ne tā kā vajag, galvenais to vsu neņemt pierē :)

"Ja Jums kāds nepatīk vai ko sliktu izdara, iedodiet viņiem katrreiz pa konfektei, un vēlvienai, un vēlvienai, līdz tas maita nosprāgst no diabēta" ;D

0 0

zaptesburka

14.03.2014 16:00

> skumjaa raganinja

nesaprotu arī tās meitenes, kuras streso par to, ka neatbild pirks vai nepirks, te laikam ir tā, ka jāatbild bligāti, ka nepirks.. ja neatbild tad tak jasaprot, ka nepirks.

nē, tas vnk liecina par to ka pārdevējai jāieborē, ka nē nepirks, jo pašas jau laikam nesaprot..ja nearbild, tad protams nepirks

ieejo veikkalā uzmērīt drēbes gabalu, un pārdomāju, nepirkšu- man jāiet pie pārdevējas jāatvainojas, ka nepērku:D

Kāds kaut ko par atvainošanos teica, vai? Nav jāatvainojas, taču, ja cilvēkam ir izpratne par elementāru pieklājību, tad viņam tas ir saprotami - pabeigt sarunu kaut vai ar "nē, tomēr nepirkšu". (Jā, var būt izņēmuma gadījumi, un netēloju, ka pati vienmēr esmu atbildējusi uz visām vēstulēm - citreiz aizmirstas utt., neviens nav ideāls, bet ir muļķīgi savu nepieklājību iztēlot kā normu un sašust, kad kādam tā traucē).

Un pieņemu, ka par šādu neatbildēšanu streso tieši tāpēc, ka tieši negrib apčakarēt to jautātāju, pārdodot preci kādam citam (bet negrib arī atteikt citiem interesentiem un tā beigās nepārdot preci nevienam, ja tas tomēr neizrādās nekāds pircējs).... Tā jau sanāk, pieklājīgiem cilvēkiem visādi stresi, kas citiem nesaprotami varētu šķist.

Un, lai gan šo lapu nav adekvāti salīdzināt ar veikalu (ja vien nav runa par privātiem veikaliem, kuros strādā paši īpašnieki), tomēr piekrītu Sabīnes komentāram, arī es, ja speciāli esmu gājusi veikalā pārdevējai uzdot jautājumus par preci, tad pēc šīs atbildes saņemšanas kaut ko atbildu (atkarībā no situācijas). Nevis pagriežos un, ne vārda neteikusi, izeju pa durvīm.

(OK, ja nu pārdevēja pati izrādījusies dikti nepieklājīga, tad tas būtu saprotams, te runāju par normāliem apstākļiem).

0 0

zaptesburka

14.03.2014 16:03

> zaiza

vnk uzvaicaa kaut ko par preci,nesolot pirkt un neprasot rezerveet un tad neatbild,tad gan,nekaads noziegums gan nav.

Klau, ja Tu uz ielas kādam pajautā, cik pulkstens, saņēmusi atbildi arī nepasaki vismaz "paldies", pirms aizej tālāk?

Man tas šķiet līdzīgi.

0 0

atlaides

14.03.2014 16:08

Man arī šadas meitenes bieži nokrīt uz nerviem , piemēram atraksta es gribēšu to un to ,vēl paprasa vai caur PS sūtu. Atbildu uz visiem jautājumiem, tad paprasa manus rekvizītus un saka lai gaidu ka naudiņa ienāk,tā ar gaidīju un nesagaidīju :D un preci jau biju iesaiņojusi sūtīšanai. Vai arī - raksta ka grib iegādāties ,vai sūtu caur PS un tik beigās pasaka pret ko tad mainīsies, kad atbildu neko neredzu priekš sevis,saka lai pastos cītīgāk,bet ko tas mainīs ?! :D

šādas situācijas tracina, bet ja kāds pras mērus ,vai kāds audums un pēc tam neatbild to saprotu, jo vrbt neder vai neapmierina tāds audums.

Bet ko padarīsi cilveki jau visādi Kliedzošs

0 0

orhideja

14.03.2014 16:09

> Inky

Visam šim negatīvismam pa vidu varu iespraucināt savu veiksmes stāstu - kārtējo reizi nosūtīju datus, izlasīts, neatbild, pierasts, nepārdzīvoju, dzīvoju savu dzīvi tālāk un pēkšņi pēc gandrīz nedēļas naudiņa kontā O.O
Nav visas vienā maisā bāžamas ;D
Bet, meitenes, beidziet strīdēties, plēsties un plūkties - nav tā vērts. Ja kaut kas neapmietrina, uztaisiet tēju un laidiet visu pār galvu. Vienmēr būs cilvēki, kas nepatiks, vienmēr būs kaut kas ne tā kā vajag, galvenais to vsu neņemt pierē :)

"Ja Jums kāds nepatīk vai ko sliktu izdara, iedodiet viņiem katrreiz pa konfektei, un vēlvienai, un vēlvienai, līdz tas maita nosprāgst no diabēta" ;D

Inky, cik nežēlīgi...:D

Man lielaakoties pozitīva pieredze, bet ir brīžiem taa, ka nesanaak satikties. Ja nu ir vēlme kaut ko iegaadaaties, tad jau kaut kad tomēr sanaak taa tikšanaas.

Un tiešaam stulbi, ja kaada saka, pirkšu to, to, atsūtiet kontu, bet beigaas pazūd. Var tak uzrakstīt, atvainojiet, paardomaaju..Tas jau neko nemaksaa, tika paraada tavu labo sadarbošanaas gribu vai otraadi... 

0 0

31 - 35 no 35