124 984 Sludinājumi
69 844 Lietotāji
2258 Šodien online
18 Jauni lietotāji

Ierosinājums Administrācijai

Cien. Administrācija, vai būtu sarežģīti ieviest šeit tādu fīču kā internetveikalos - palielināmo opciju, kad var sīkāk izpētīt konkrētas preces faktūru. Man bieži vien atkristu brauciens uz tikšanos, jo tā var redzēt drēbi, nonēsājumu un citas detaļas. Paldies :)

0 0

Sabīne

14.03.2014 15:55

Kā gan jūs to varēsiet izdarīt - tas viss jau nedos jums iespēju sīkāk izpētīt. Viss ir ļoti atkarīgs no apģērba bildes kvalitātes... Apšaubu šādas funkcijas lietderību, jo pilnīgu prieksstatu tā tāpat nedos.

0 0

Man parasti pietiek, ja sadāļā pie sludinājums ir norādīts auduma veids ( pati parasti norakstu no birkas), tad man ir apmēram skaidrs kāds audums utt:)

0 0

Sabīne

14.03.2014 16:04

> Vēsma

Man parasti pietiek, ja sadāļā pie sludinājums ir norādīts auduma veids ( pati parasti norakstu no birkas), tad man ir apmēram skaidrs kāds audums utt:)

nu nez, akrils, viskoze un visi šie sintētiskie materiāli bieži vien atšķirās, tāpat kā poliesters, jo tas ir gan kurtku audumos, gan vnk apģērbā... nekad to auduma sastāvu īpaši neesmu pētījusi, lai taptu skaidrāka kvalitāte. Vienīgais, ko skatos, lai nav tīra kokvilna, vilna utt., jo tad tas apģērbs ātri smērējas, saburzās, pieķer visus putekļus utt.

0 0

es vienkārši esmu piešāvusies sūtot no neta, tāpēc aptuveni jau zinu, kāds audums būs pie viskozes un elastāna un kāds pie poliestera:) Tur aptuveni jāzin tie procenti.

0 0

Evija

14.03.2014 16:13

Šeit jau ta dažam meitenēm sagada problēmas noradīt preces patieso krasu :D zilas džinsa bikses, bet krasa noradita-balta! Es izmantoju filtru, bet īsti tam nav jēgas, ja reiz netiek godīgi aizpildīti prasītie lauciņi.

0 0

Sabīne

14.03.2014 16:14

man skapī 90% sūtīts apģērbs, bet katreiz tā pati viskoze, akrils vai poliesters atnāk savādāks :D Bet nu nav slikti. Katrā ziņā - jāskatās, lai ir sintētika nevis tīra manta, jo tas kas ar sintētiku ilgāk un labāk kalpo

0 0

Tur jāskatās tie %, es parasti drēbēm, kurām man patīk audums, pierakstu to procentāžu, un tad zinu, kāds audums mani sagaida:) Bet tas vairāk attiecas uz kleitām:) Tur esmu piešāvusies;)

0 0

Sabīne

14.03.2014 16:31

it kā jau skatos tos %, bet tāpat katriez atnāk kas savādāks. Bet būs jāpapēta kādreiz sīkāk.

0 0

dziidz

14.03.2014 17:32

> Evija

Šeit jau ta dažam meitenēm sagada problēmas noradīt preces patieso krasu :D zilas džinsa bikses, bet krasa noradita-balta! Es izmantoju filtru, bet īsti tam nav jēgas, ja reiz netiek godīgi aizpildīti prasītie lauciņi.

Un izmērus arī norāda kādus 4

0 0

1 - 9 no 9