124 515 Sludinājumi
69 947 Lietotāji
153 Šodien online
1 Jauni lietotāji

Kaut ko nesaprotu...

Uzrakstīju forumā pie sadaļas, ka nopirkšu vai iemainīšu baltu jostu un tēma tiek izdzēsta un tā nav pirmā reize, ka tā notiek. Ko daru nepareizi??? Skatos, pie sadaļas ,,pērku", daudzām ir rakstīts - nopirkšu vai iemainīšu un netiek izdzēsts. 

Tas ir kā jāsaprot - tikai atsevišķas personas tā drīkst rakstīt?! Smejošs

0 0

Artas skapis

14.03.2014 18:52

> Balonu Feja

> Pēkot 2 lietas, lētākajai precei 50% atlaide!

> Balonu Feja

Noteikumus esat lasījusas?

9. Aizliegts dublēt vienu un tā paša satura diskusijas tēmu

11. Administrācijai ir tiesības dzēst vai cenzēt foruma diskusijas, tematus pēc saviem ieskatiem

13. Foruma sadaļa Pārdod paredzēta tikai sludinājumiem, kas neiederas citās portāla sludinājumu sadaļās. Sadaļā Pārdod, kā arī visā forumā aizliegts izvietot pašreklāmu un paziņojumus reklāmas nolūkos.

Labots: šodien, 18:21

Es liku sadaļā ,,pirkt", tikai minēju, ka varu arī iemainīt. Bet galvenais mērķis bija nopirkt. :)

11. punkts 

Tāpēc arī nesaprotu, ar ko esmu sliktāka par pārējām. Laikam nepatīku. :D

0 0

Artas skapis

14.03.2014 19:00

Ok, nav jau nekas traks noticis, vienkārši bija neizpratne - kāpēc tā?Smaidīgs

Lai visām jauks vakars!

0 0

Karina

14.03.2014 19:49

man arī vairaakas reizes taa gadījies...kad sadaļaa Do it yourself lieku pašdarinaataas bižutērijas bildes un TIKAI bildes bez jebkaada pašreklaamas teksta, administratori zdēš aaraa, bet cita meitene ielika gan bildes, gan reklamē savas rotas - un nekas, šī tēma jau vairaakus mēnešus netiek izdzēsta...kaapēc taa, man piemēram nav saprotams... viņai drīkst, man nē :)  

0 0

Sabīne

14.03.2014 19:51

maiņas sadaļa slēgta, līdz ar to - maiņu nedrīkst piedāvāt. tāpēc arī dzēš sludinājumus

0 0

Dionce

14.03.2014 20:13

Mn joprojam jau divas dienas dzests profils,vajadzeja citu izveidot,tas nekas,ka citam ari tads pats sludinajuma saturs!

0 0

Sabīne

14.03.2014 20:40

> Dionce

Mn joprojam jau divas dienas dzests profils,vajadzeja citu izveidot,tas nekas,ka citam ari tads pats sludinajuma saturs!

Jums administrācija jau atbildēja, kas par iemeslu dzēšanai un, ka dzēsts neatgriezeniski. Tātad - visticamāk, ka jums jāatzīst (lai vai kā negribētos), ka administrācija rīkojusies atbilstoši noteikumiem.

0 0

Līīī

14.03.2014 20:40

Es gribēju ielikt paziņojumu, ka pirmdien būšu Rīgaa. Rakstīju sadaļaa "Par visu ko", bet tas tika dzēsts aaraa. Nekaadas reklaamas, bet redz kaa sanaak. 

0 0

Inky

14.03.2014 20:43

> Līīī

Es gribēju ielikt paziņojumu, ka pirmdien būšu Rīgaa. Rakstīju sadaļaa "Par visu ko", bet tas tika dzēsts aaraa. Nekaadas reklaamas, bet redz kaa sanaak. 

Tā ir pašreklāma, tik pat labi varu reklamēties, ka gandrīz katru dienu braucu uz Rīgu :D

Ja vēlies tādu informāciju paziņot, raksti pie sludinājumiem un profilā ;)

0 0

Sabīne

14.03.2014 20:47

> Līīī

tiešām, tā ir vistīrākā pašreklāma. Tad jau mēs visas varam katru dienu likt šādus paziņojumus - rīt būšu tur un tur, tad tur un tur.. takš portāls nepavilks tādu sludinājumu plūsmu. Esiet prātīgas, neko nemaksājiet par sludinājumu izvietošanu, bet tāpat slikti.

Nerunāju par tām, kuras maksā, bet tādas ir maz!

0 0

Solvita (MAINJA)

14.03.2014 21:13

man arii ir tapatas bijis ka veelos iegadaaties.......

un tad nakosaja diena tiek dzests forums!!!!

jociigi..................

0 0

11 - 20 no 20