125 136 Sludinājumi
69 787 Lietotāji
169 Šodien online
0 Jauni lietotāji

Ka reaģē otra pusīte?!

Meitenes, ka ir Jums?

vai Jūsu puisis/ vīrs mierīgi palaiž, kaut kur ar draudzenēm izklaidēties? Un vai Jūs tieši tā pat bez strīdiem atlaižat vīru/ draugu izklaidēties?

Vairāk domāts Jautajums, kam ilgāka kopdzīve? :) 

0 0

Damne

17.03.2014 22:00

Labots 17.03.2014 22:01

Mēs ja kkur ejam ,tad kopā -visi draugi kopīgi..

Ļoti reti eju viena ar draudzenēm un viņš ar draugiem -nekādu problēmu ;)   -Zinu,ka viņš būs uzticīgs,kā suns :D :D haaa...

0 0

MaZaRiiTe

17.03.2014 22:08

Agrāk man puksteja virsū, ja gāju ar draudzenēm kkur, jo tad mēdzu neklausit viņu, bet Tgd nekur neeju, jo šī iemesla dēļ atsvesinajos no visām draudzenēm plus daļa pārvācās uz tālām pilsētām, ārzemēm.

Es savukārt draugam ļauju iet kur grib utt., bet viņš to nedara, jo bez manis nekue negrib. Tātad pārsvarā visu darām kopā tikai, bet nu jau praktiski vienmēr tikai divatā. 

0 0

Dark Rose

08.05.2014 18:08

> MaZaRiiTe

Agrāk man puksteja virsū, ja gāju ar draudzenēm kkur, jo tad mēdzu neklausit viņu, bet Tgd nekur neeju, jo šī iemesla dēļ atsvesinajos no visām draudzenēm plus daļa pārvācās uz tālām pilsētām, ārzemēm.

Es savukārt draugam ļauju iet kur grib utt., bet viņš to nedara, jo bez manis nekue negrib. Tātad pārsvarā visu darām kopā tikai, bet nu jau praktiski vienmēr tikai divatā. 

Man ar draugu tieši šāda pati situācija!

0 0

11 - 13 no 13