125 071 Sludinājumi
69 812 Lietotāji
2086 Šodien online
26 Jauni lietotāji

Robeža starp mazlietotu, lietotu un nolietotu, kā arī izmēru amplitūda

Laikam jau neesmu te ne pirmā ne pēdējā, kas, pērkot neklātienē, iegrābjas un novalkātām drēbēm vai neīsto izmēru. 

Bet personīgā pieredze izraisīja vielu pārdomām. Interesanti, kur ir robeža starp mazlietotu, lietotu un nolietotu? Iespējams,katrai sava. Tāpat mani izbrīna atzīme pie drēbes - "jauns", bet tekstā parādās, nu ir 1x uzvilkts. Tas nav mazlietots? Jauns, manuprāt, ir ar birku, nevis pāris reižu uzvilkts. Tad nav brīnums, ka par nolietotu lupatu saka - mazlietots. 

Tikko iegādājos smuku (kādreiz) "mazlietotu" džemperīti, kuru labākajā gadījumā varēšu valkāt pa mājām. Kad meitenei prasīju, vai viņa pati pirktu tādu novalkātu par tādu cenu, atcirta, ka humpalu veikalos esot vēl augstākas cenas un ka cena normāla. Būtu piedāvājusi vismaz pusi no naudas atdot, bet nē, vēl lecas. Man viņas žēl, ka jāiepērkas tik dārgi humpalās un ka nabaga meitene nezina elementāras lietas - izpārdošanās normālos veikalos normālas drēbes var nopirkt lētāk.

Tas pats ar izmēriem - pieliek pie vienas drēbes 4 izmērus un ej nu sazini - tas ir 36.vai 43.izmērs. Nerunāju par "one size" staipīgajiem apģērbiem

0 0

Karina

16.03.2014 17:53

Es kad pērku jaunu apģērbu vienmēr atnaakot maajaas nogriezu birkas un uzreiz izmazgaaju lai tīrs staavētu skapī, jo nezinu kurš pirms manis veikalaa to ir mērījis un otrkaart lai jebkuraa laikaa kad man sagribēsies uzvilkt šo jaunu apģērbu, viņš būtu tīrs un gatavs nesaašanai. Bet gadaas, ka taa arī neuzvilku un vairs nepatīk vai neder. Tad ar tīru sirdsapziņu noraadu sludinaajumaa, ka lieta ir jauna, bet bez birkaam. Ja tomēr ir vilkts kaut vienu reizi, kaut uz paaris stundaam, tad manupraat jaanoraada, ka ir mazlietots, bet ideaalajaa staavoklī - vilkts vienu reizi. 

Laikam katrs godīgs cilvēks domaa, ka visiem jaabū taadiem pašiem kaa viņš )) bet diemžēl taa nav...bieži kad sūtu meitenēm lietiņas pa pasta staciju, viņas ir paarsteigtas par ļoti labu kvalitaati, pēc tam kad pati saņēmu paciņas no dažaam labaam sapratu kaapēc :D nesaprotu meitenes, kuras tirgo nonesaatas lupatas, labaak paņem un aiznes uz dzīvnieku patversmēm :)

0 0

puma422

16.03.2014 17:57

> Karina

Bet gadaas, ka taa arī neuzvilku un vairs nepatīk vai neder. Tad ar tīru sirdsapziņu noraadu sludinaajumaa, ka lieta ir jauna, bet bez birkaam. Ja tomēr ir vilkts kaut vienu reizi, kaut uz paaris stundaam, tad manupraat jaanoraada, ka ir mazlietots, bet ideaalajaa staavoklī - vilkts vienu reizi. 

Laikam katrs godīgs cilvēks domaa, ka visiem jaabū taadiem pašiem kaa viņš )) bet diemžēl taa nav...bieži kad sūtu meitenēm lietiņas pa pasta staciju, viņas ir paarsteigtas par ļoti labu kvalitaati, pēc tam kad pati saņēmu paciņas no dažaam labaam sapratu kaapēc :D nesaprotu meitenes, kuras tirgo nonesaatas lupatas, labaak paņem un aiznes uz dzīvnieku patversmēm :)

Pilnīgi piekrītu!

0 0

Sabīne

16.03.2014 18:13

> Karina

Es kad pērku jaunu apģērbu vienmēr atnaakot maajaas nogriezu birkas un uzreiz izmazgaaju lai tīrs staavētu skapī, jo nezinu kurš pirms manis veikalaa to ir mērījis un otrkaart lai jebkuraa laikaa kad man sagribēsies uzvilkt šo jaunu apģērbu, viņš būtu tīrs un gatavs nesaašanai. Bet gadaas, ka taa arī neuzvilku un vairs nepatīk vai neder. Tad ar tīru sirdsapziņu noraadu sludinaajumaa, ka lieta ir jauna, bet bez birkaam. Ja tomēr ir vilkts kaut vienu reizi, kaut uz paaris stundaam, tad manupraat jaanoraada, ka ir mazlietots, bet ideaalajaa staavoklī - vilkts vienu reizi. 

visam piekrītu, tik nesaprotu - kam dzīvnieku patversmē nonēsātas drēbes?

0 0

Chick

16.03.2014 18:58

> Sabīne

> Karina

visam piekrītu, tik nesaprotu - kam dzīvnieku patversmē nonēsātas drēbes?

Dzīvnieciņu čučēšanai. Ja ārā būrī vai voljērā jādzīvo tam nabagam, tad ir vismaz nonēsātas drēbes, kuras noder kā guļamvietaSmaidīgs.

0 0

61 - 64 no 64