125 073 Sludinājumi
69 829 Lietotāji
379 Šodien online
1 Jauni lietotāji

Problēma ar apaviem

Labvakar, meitenes!
Problema tada, ka mamma no internetveikala, kur pardot kinieshu preces, nopirka sev puszabakus. Zabaki smuki un ar izmeru ari paveicies, bet vinji SMIRD.

Smird tas apavu materials vai krasa, pat nav ne jausmas, tada ta ka bez maz vai dedzinatas plastmasas smaka.

Nezinam, ko darit. Ara jau staigats ar domu, ka pavedinasies, apavu dezishi puusti un ar apavu specialu lidzekli, kas nonjem smakas (uz citiem apaviem darbojas) tik un taa.

Varbut kadai ari ir gadijies tadus apavus iegadaties un zina, kaa no tas smakas tik valja?

0 0

Lenooki - For Kids !

16.03.2014 21:57

Labots 16.03.2014 21:59

Taa ir toksiskA līme, ar kuru viņi tos apavus salīmē. Diez vai izvēdinAsies.

P.S.: Tieši nesen gadījies pa LTV kArtējo raidījumu noskatīties, kur par šo procesu (kA tikt pie lētiem apaviem) sīki pastAstīja. Šausmas.

0 0

zanjabella

16.03.2014 22:10

> Lenooki

Taa ir toksiskA līme, ar kuru viņi tos apavus salīmē. Diez vai izvēdinAsies.

P.S.: Tieši nesen gadījies pa LTV kArtējo raidījumu noskatīties, kur par šo procesu (kA tikt pie lētiem apaviem) sīki pastAstīja. Šausmas.

Labots: šodien, 21:59

Jā, tagad forumos arī lasu, ka tas ir formaldehīds un iespējams izvēdināt tikai pēc ilga laika. Turklāt formaldehīds ir kaitīgs, kuru izmanto ne tikai apavos, bet kādreiz izmantoja mēbeļu ražošanā.

Murgs...

Pēdējā laikā tik bieži nākas vilties apavu kvalitātē, ka nezini vairs, kur ko meklēt.
Varbūt kāda pie reizes varētu ieteikt arī kādu patiešām labu apavu veikalu?

0 0

Lenooki - For Kids !

16.03.2014 22:22

Es nevienam razotAjam vairs neuzticos. Vienalga vislētAk ir saražot kko ĶīnA...diemžēl. Personīgi es pērku apavus TIKAI klAtienē, lai varu pataustīt, saost līmi vai tml - veikt savu amatieres ekspertīzi. :(

0 0

Ariana22

16.03.2014 22:38

Es zinu, ka mana vecmamma, teica ka var uz vates tampona panemt esenci un citrona sulu, un ar to tamponinju patirit apavus, un atstat izvedinat. Agrak vismaz lidzeja, bet nezinu, vai tas ir tas variants. 

0 0

kate

17.03.2014 00:20

man bija tapat ar kurpem, ne reizi pat neuzvilku izmetu ārā, nekas nelīdzēja!

0 0

Bellacio

17.03.2014 07:59

Nu jau laiciņu senāk iegādājos Cropp botiņas, teorētiski nav ķīnaas preces tur, bet arī tā pati problēma, glītas, smukas, bet TIK nelāgi oda. Vairākkārt liku veļasmašīnā mazgāt, taču tas smaku tikai pastiprināja! :D Galu galā izmetu.

0 0

innu

20.03.2014 10:27

Pati ilgstoši pielietoju metodi - nopirku paciņu ar veselām grauzdētām kafijas pupiņām un apavos, kamēr tie atpūšas beru katrā pa saujai šīs kafijas pupiņas. Izvelk nelāgus aromātus un pat piešķir vieglu kafijas smaržu. Tās pašas pupiņas saglabā šo spēju pat gadu

0 0

1 - 7 no 7