125 094 Sludinājumi
69 795 Lietotāji
1291 Šodien online
8 Jauni lietotāji

2 gadu jubilejas svinības !

Labvakar,mīļās dāmas/māmiņas !

Vēlos vērsties pie Jums pēc kāda interesanta un svarīga padoma ! 

Esmu uzņēmusies rīkot 2 gadu jubilejas svinības, mīļam, žiperīgam puisītim-krustdēliņam!

Būtu pateicīga,ja Jūs padalītos pieredzē ,idejās,sniegtu padomus,kā pēc iespējas labāk šādu pasākumu noorganizēt,ko ņemt vērā!Varbūt ir vecāki, kas savai atvasei jau ir nosvinējuši,šo lielo dienu un vēlas padalīties ar svinību plusiem un mīnusiem, ko un kā labāk darīt,vai gluži pretēji nedarīt..

Varbūt varat ieteikt kādas atrakcijas..

Būtībā vizualizācija par pasākuma norisi jau ir,pasākumus esmu vadījusi,organizējusi vairākkārt,to starp brīnišķīgas kāzas..,bet bērnu ballīte ,šķiet ir tā kurā bez māmiņu padomiem būs tā pagrūtāk orientēties !

Jau ieprieks mīļš paldies !

Novēlu burvīgu un mierīgu  vakaru !Skūpsts

0 0

orhideja

18.03.2014 23:28

Nu man nupat sanaaca nosvineet 5gadnieces jubileju. Pirmo reizi svinējaam rotaļu centraa Čiepa. Bija superjautri! Tur bija rotaļu stūris, kur raapties, šļūkt pa slidkalniņu, pilns ar bumbiņaam. Puikas pa to vien ložņaaja. Meitenes uzreizi kaa apburtas gaaja līdzi "Saldumu fejai", kas vadīja rotaļas, pēc tam apzīmēja visiem sejiņas, taisīja cukurvati. Uzreizi teikšu, ka ēšana bērniem ciemos nav aktuaala. Paarsvaraa visi tik dzer, uzkož kaadu cepumu un skrien taalaak. Biju sataisījusi sv.siera maizītes ar tomaatiņiem kaa bizbizmaarītes - bērniem patika, pieaugušajiem garšoja.:) Un arī cepumus kaa zirneklīšus. Tas kautkaa piesaistīja uzmanību un rosinaaja pastiept roku un pagaršot. Citaadi tiešaam dažs labs tik uz ūdeni vien dzīvojaas.

Te visaadas idejas ēdieniem: http://a-pire.lv/2013/05/01/idejas-bernu-ballitei-edieni-un-dzerieni/

Man jau šķiet svarīgi izdomaat kaa tos bērniņus nodarbinaat un arī par vecaakiem padomaat (2gadniekus jau vienus neviens neatstaas svinēties). Visiem bērniem patīk baloni, burbuļpūšana, kaut ko zīmēt, veidot, kopīgi iziet kaadu kasdaarzaa rotaļu...:) Un garums svinībaam 2-2,5h ir pilnīgi pietiekoši. Nu vēlamas telpas, kur ir iespēja  bērniem izskraidīties. Bet viss atkarīgs no bērnu skaita. Pagaidaam vairs nenaak nekas praataa...

0 0

1 - 1 no 1