124 734 Sludinājumi
69 909 Lietotāji
104 Šodien online
2 Jauni lietotāji

darba meklējumi pēc augstskolas

Sveikas!

Cik ātri jūs atradāt darbu pēc augstskolas beigšanas? Vai strādājāt jau studiju laikā?

Šobrīd esmu darba meklējumos- pirmie mēneši, bet neizskatās cerīgi Neizlēmīgs Šogad beidzu Sociālās zinātnes...

Padalieties ar savu darba meklējuma pieredzi Aci miedzošs

0 0

Inky

10.07.2013 19:45

Mani augstskola izmeta - palika neizdevīgi mūsu kursu mācīt. Muhahahaa.. Tagad nāksies iet uz LU.

Ik pa laikam strādāju studiju laikā, bet situācija bēdīga - nevienam studentus nevajag. Uz 150 izsūtītiem CV kopā ar mazām motivācijas vēstulītēm tik 1 atbilde. Tagad vasarā, kad skolai pieliku beigu datumu, sūtu to pašu CV ar to pašu vēstulīti, atzvana katrs trešais, BET lielākoties pirmais jautājums uzreiz ir par skolu un, ka viņus neinteresē mani nodarbināt tikai uz vasaru vai pēcāk apvienot darbu ar skolu.

Savā profesijā es vispār nezinu kā ar tikšanu, jo zināšanas skolā iegūtas ir stipri maz, bet darba devējiem prasības milzīgas un tiem, kuriem prasības varētu atbilst, samaksa ir smieklīga..

0 0

Rudzupuķe

10.07.2013 20:44

> Inky

man arī nezskatās spīdoši, no aptuveni 20 nosūtītām vēstulēm atteikuma atbildi esmu saņēmusi no vienas iestādes, no pārējām klusums... pat valsts iestādes neuzskata par pienākumu atbildēt Vēsais

0 0

Inky

10.07.2013 21:42

> Rudzupuķe

Man Spirits & Wine atbildēja kkad jūnijā, ka mana kandidatūŗa viņiem neinteresē.. Uz CV, kas tika izsūtīts februāra[!] sākumā :D

Bet, ja es kko esmu iemācijusies, mocoties atrast darbu, tas ir katru dienu čekot ss un sūtīt vai pat drīzāk mētāt cv apkārt, cik daudz iespējams. Agrāk vai vēlāk kāds arī atbildēs, bet atteikuma vēstules tiešām neviens nesūta.. Tā pat kā pēc intervijām, ja solīts, ka atzvanīs, neatzvana.. Nu, atzvana tikai tad, kad izlēmuši Tev par labu, savādāk ne.

0 0

1 - 3 no 3