124 722 Sludinājumi
69 898 Lietotāji
2453 Šodien online
33 Jauni lietotāji

Saņemties auto vadītāja tiesībām

Sveikas!

Saprotu, ka mūsdienās bez autovadītāja tiesībām gan darbā, gan ikdienā neiztikt... visu laiku esmu atlikusi šo lietu. Bet vajag! Kā saņemties tiesību likšanai, jo liekas, ka braukšana pie stūres ir sarežģītākais, kas var būt - esmu mēģinājus braukt drauga iedrošināta, bet nekad nav patikusi tā sajūta. Kā tikt no šīm bailēm vaļā?

Gadiem ejot šķiet arvien grūtāk sākt iet kursos. Man šobrīd 24. Vēsais

Kā jums gāja autokursos?

0 0

Parfait

15.07.2013 13:12

Iemācījos braukt pirms kursiem,pati... Ar vīriem un džekiem labāk nemācītos, papildus stress... Var palūgt draudzenei

0 0

doodaha

15.07.2013 15:00

24 gadi, jaunība pati!! mana mamma lika, kad viņai bija 45 gadi , un tagad rullē gandrīz katru dienu! Es noliku 22 gados tiesības, tagad ir 26 - šo gadu laikā braukāju tikai ar mehāniku un viss ir ļoti labi , uzreiz pēc tiesību nolikšanas dabūju  savu pirmo auto, vecu, bet labu- un diendienā braukājot  pārvarēju tās bailītes, kad insruktors vairs nav blakus un kas kā saka -uzrauga. Autoskolas laikā  man bija brīnišķīgs instruktors, kas mani izdresēja kārtīgi, jo ātri apguvu visas sajūga, bremzes un gāzes būšanas, grūtākais  bija nejau tie pedāļi, bet zīmju ievērošana :) un vēl vīrs palīdzēja- iemācīga to braukšanas skolu, ko nemāca autoskolā - tīri braukšanas tehniku,  bet tas viss ir tā vērts, ja zini, ka būs mašīna ar ko braukt, jo tiesības nenozīmē tikai to autovadītāja apliecību, bet gan praksi ikdienā :)

0 0

Skārleta

15.07.2013 21:13

Jāmēģina un jābrauc, bet stress dara savu - kloķi - pedāļi, brr... nav pieņemt tas likums, kad var mācīties un likt eksāmenu uz automāta? Tad arī turpmāk braukt tikai ar automātu... vismaz varētu būt vieglāk Vēsais

0 0

virginia

30.07.2013 15:37

mani arī māc bailītes...

un tās mani māca, kad bija man 20, un māc vēl tagad... bet vajadzētu...

0 0

ST.

30.07.2013 15:56

Bet nu - ja nesaņemsies, tad arī paliksi kājām gājēja! :)

Esmu tagad tieši tajā atbildīgajā brīdī - nedēļas laikā braukšanas eksāmens. Nebaidos ne no kā! :)

0 0

Fashionista

30.07.2013 16:23

Man ari bail,pirma doma kaut kur smagi ietriekties:(

0 0

Love_ShoppinG

30.07.2013 16:55

Var tikai uz automatu :) man ir tadas tiesibas , jo mehanika loti nepatik :)

0 0

Beta

30.07.2013 17:40

> Izpardoshana! Interese ari mainja! Negaidi! =)

labs variants

0 0

1 - 8 no 8