Izmēģini Atverskapi.lv BETA versiju! (vairāk info. forumā)

Sludinājumi: 122027 | Lietotāji: 50578 | Šodien online: 301

Forums

Ievietoja: 19.05.2017 09:24

clothes (tiekos tikai Rīgas centrā)  

Iesakiet labu antiperspirantu!

Sveikas, dāmas, 

iesakiet patiesi labu antiperspirantu - iedarbīgu, un, kas svarīgākais, kas neatstāj baltus traipus uz drēbēm! Uzereiz variu teikt, ka kristāli neinteresē. Gribās kaut ko starp dabīgs un ķīmija (bez galējībām) :) 

Jau iepriekš pateicos!

Labots: 05.06.2017 00:34

> zaiza

> Inky

Man visiem dezodorantiem vienmēr likās, ka smird pēc sviedriem. No kristāliem jēgu nejutu, aptieku stipros neizmēģināju, jo neatbalstu nesvīšanu.

Pērkot vīrietim dezodorantu, viņš man lika izvēlēties, kurš man labāk patīk. Es smējos par to, ka viņš lieto "Old Spice", jo no bērnības un filmām kaut kā radies slikt priekštats :D
Bet smaržojot ļoooti iepatikās "Wolfthorn" smarža un nopirku sev. Nezinu, kā ar citu vīriešu dezodoarantiem, bet esmu starā - ar sieviešu dezodorantiem vienmēr pāris stundu laikā likās, ka sāku aromatizēt, bet ar šiem bieži jūtos svaigi līdz pat vakaram. "Wolfthorn" pēc kāda mēneša vai 2 apnika aromāta ziņā, tagad vairākus mēnešus lietoju "Bearglove" - joprojām mans favorīts.
Iegādājos arī "lasting legend", bet tam nepiefiksēju, ka baltais saturs - smērē melnās drēbes - jāskatās, lai būtu želejveida.

Pēc manām labajām atsauksmēm, sāka lietot arī mamma un pēc tam nopirka sīkajam brālim, tā kā tagad visi manā tuvākajā lokā lietojam "Old Spice" dezodorantus :D

Bilde no "Bearglove" aromāta:

INKY cik vecs Tavs braalis? ;)

12. klase :)

esmu starā par Vichy sarkano, kas ir 72 h, man arī bija problēma, kad biju stāvoklī, pastiprināti svīdu, bet tagad izvēlos tikai un vienīgi šo! Tiesa gan viņam pašam aromāts tāds nedaudz vīrišķīgs, bet kad uzklāj uz ādas un iesūcās, tad aromāts pilnībā pazūd.. :)

> Jana

esmu starā par Vichy sarkano, kas ir 72 h, man arī bija problēma, kad biju stāvoklī, pastiprināti svīdu, bet tagad izvēlos tikai un vienīgi šo! Tiesa gan viņam pašam aromāts tāds nedaudz vīrišķīgs, bet kad uzklāj uz ādas un iesūcās, tad aromāts pilnībā pazūd.. :)

aga.. par cik  manā favorītu sarakstā ir VICHY pordukcija- tad arī pasmaidu un piekrītu:)

> Pandiņa

> Inky

Alumīnija hlorīdu sastāvdaļās neieraudzīju.

Ne visos, protams! Citos aktīvā viela ir farnezols un triklozāns, spēcīgākos alumīja hlorīds piem. -"Garnier mineral UltraDry".

Labots: 19.05.2017 14:21

Bildi uztaisīju, bet iepostot biju aizmirsusi. Te sastāvs:

Labākais, ko esmu kādreiz mēģinājusi ir Clarins un Kiehl's - cenas ir augstākas nekā esam pieradušī, bet noteikti iesaku kādreiz pamēģināt, neko citu vairs lietot negribēsies ))

Lai varētu rakstīt šajā tēmā, ielogojaties portālā vai reģistrējies šeit!
Server: 127.0.0.1