Sludinājumi: 119776 | Lietotāji: 50130 | Šodien online: 1003

Forums

Ievietoja: 19.05.2017 09:24

clothes (tiekos tikai Rīgas centrā)  

Iesakiet labu antiperspirantu!

Sveikas, dāmas, 

iesakiet patiesi labu antiperspirantu - iedarbīgu, un, kas svarīgākais, kas neatstāj baltus traipus uz drēbēm! Uzereiz variu teikt, ka kristāli neinteresē. Gribās kaut ko starp dabīgs un ķīmija (bez galējībām) :) 

 

 

Jau iepriekš pateicos!

 

Labots: 19.05.2017 09:24

> zaiza

> Inky

Man visiem dezodorantiem vienmēr likās, ka smird pēc sviedriem. No kristāliem jēgu nejutu, aptieku stipros neizmēģināju, jo neatbalstu nesvīšanu.

Pērkot vīrietim dezodorantu, viņš man lika izvēlēties, kurš man labāk patīk. Es smējos par to, ka viņš lieto "Old Spice", jo no bērnības un filmām kaut kā radies slikt priekštats :D
Bet smaržojot ļoooti iepatikās "Wolfthorn" smarža un nopirku sev. Nezinu, kā ar citu vīriešu dezodoarantiem, bet esmu starā - ar sieviešu dezodorantiem vienmēr pāris stundu laikā likās, ka sāku aromatizēt, bet ar šiem bieži jūtos svaigi līdz pat vakaram. "Wolfthorn" pēc kāda mēneša vai 2 apnika aromāta ziņā, tagad vairākus mēnešus lietoju "Bearglove" - joprojām mans favorīts.
Iegādājos arī "lasting legend", bet tam nepiefiksēju, ka baltais saturs - smērē melnās drēbes - jāskatās, lai būtu želejveida.

Pēc manām labajām atsauksmēm, sāka lietot arī mamma un pēc tam nopirka sīkajam brālim, tā kā tagad visi manā tuvākajā lokā lietojam "Old Spice" dezodorantus :D

Bilde no "Bearglove" aromāta:

INKY cik vecs Tavs braalis? ;)

12. klase :)

Lai varētu rakstīt šajā tēmā, ielogojaties portālā vai reģistrējies šeit!
Server: 127.0.0.1