Izmēģini Atverskapi.lv BETA versiju! (vairāk info. forumā)

Sludinājumi: 119841 | Lietotāji: 50164 | Šodien online: 746

Prese

Skapja izpārdošanas portāla AtverSkapi.lv jaunā platforma piesaista jaunus lietotājus

4.jūnijs, 2013

Sieviešu auditorijā plašu atzinību un popularitāti guvušais portāls www.atverskapi.lv jau kopš rudens gatavoja jaunu portāla versiju, un nu jau mēnesi tā ir pieejama portāla lietotājiem.

Kā atzīst portāla veidotāji, pārmaiņas bijušas likumsakarīgas - bez liekas reklāmas, nepilna gada laikā portālā reģistrējās turpat 10 tūkstoši tirgotāju, tāpēc portāla noslodze un lietotāju augošās prasības, kā arī statistikas dati liecināja, ka nepieciešami uzlabojumi.

Pirms lielo pārmaiņu veikšanas, lietotāju vidū tika rīkota aptauja ar kuras palīdzību tika noskaidrotas galvenās vajadzības un problēmas portāla darbībā. Šobrīd AtverSkapi.lv jau veidojas par sava veida sociālo platformu - ar saziņu AtverSkapi.lv iekšējā vidē, dažādām iespējām komentēt un vērtēt kā lietotājus, tā arī preces, veidot diskusijas forumā vai rakstīt savu modes blogu, u.c.

Lielākais jaunums ir obligātā reģistrācija visiem lietotājiem - gan pircējiem, gan pārdevējiem. Portāla uzlabošanas procesā tika dzēsti vairāki tūkstoši neaktīvu lietotāju, tāpēc šobrīd var cerēt uz operatīvu saziņu ar lietotājiem, kuri ir reģistrēti un regulāri apmeklē portālu.

Jaunākā AtverSkapi.lv statistika liecina, ka pēdējā mēneša laikā, kopš jaunās platformas atvēršanas, strauji audzis reģistrēto lietotāju skaits - gandrīz 2000 jaunu reģistrēto lietotāju mēnesī.

Jau ziņots, ka portāls AtverSkapi.lv savas durvis vēra 2011.gada pavasarī ar ideju dot iespēju izpārdot savu skapi - apģērbus un apavus, gan pieaugušajiem, gan bērniem (jo īpaši aktuāli), kas vairs neder vai vienkārši ir apnikuši, ielūkoties citu pārdevēju skapju plauktos un par izdevīgām naudām iegādāties vai iemainīt jaunus "dārgumus".

Šobrīd portāla AtverSkapi.lv jaunajā versijā ik dienas tiek pievienotas 500-1000 jaunas preces, ļaujot izdevīgi iepirkties katram mūsu lietotājam, neaizmirstot par zaļo domāšanu - dot apģērbiem otro vai pat trešo dzīvi!


No sludinājumu portāla līdz online tikšanās vietai

18. oktobris 2011

Interneta garderobes tirdziņš AtverSkapi.lv savas durvis vēra pirms nepilna gada, kā vieta, kur izdevīgi pārdot apnikušās lietas no sava skapja krājumiem un iepirkt sev ko jaunu. Ideja ir guvusi plašu apmeklētāju atsaucību, un šobrīd AtverSkapi.lv ir kļuvis par lielāko apģērbu un aksesuāru sludinājumu portālu Latvijā, piedāvājot vairāk kā 23000 preču no vairāk kā 3000 lietotāju skapjiem! Atsaucoties uz daudzajiem pārdevēju komentāriem, preces, kas izvietotas par samērīgām cenām,  ļoti ātri atrod jaunus saimniekus, citreiz uz laikošanām veidojas pat rindas!

Šobrīd AtverSkapi.lv lietotājiem ir ne vien iespējas tirgoties un mainīties ar precēm, bet arī izmantot plašāku AtverSkapi.lv piedāvājumu - rakstīt blogus, veidot sava stila galerijas, kā arī diskutēt forumā. No sākotnējā uzstādījuma - Tava skapja tirdziņš, AtverSkapi.lv ir izaudzis par daudzu sieviešu ikdienas apmeklējumu vietni internetā. Te var apskatīt jaunāko preču piedāvājumu, izlasīt un viedot modes un stila blogus, parādīt savu ģērbšanās stilu citiem, kā arī veidot diskusijas par aktuālajām tendencēm modē, iespējām veidot pirkumus kopā no ārzemju apģērbu veikaliem u.c. tematiem.

Kā uzsver portāla veidotāji, AtverSkapi.lv veiksme slēpjas spējā paskatīties uz šī brīža Latvijas sociāli ekonomisko situāciju, adekvāti novērtēt konkrētu nišu - šajā gadījumā privātpersonu apģērbu un aksesuāru tirgu un to \"apaudzēt\" ar papildus iespējām, iesaistot lietotājus portāla veidošanā. Līdz ar to portāls pamazām veidojas par tikšanās vietu cilvēkiem ar kopīgām interesēm  - modi, iepirkšanos un radošiem hobijiem. Skapja iztukšošana un jaunu apģērbu iepirkšana ir regulārs process ikviena garderobē vismaz divreiz gadā - pavasarī un rudenī, kad mainās garedobe. Tāpēc auditorija, kam interesē šādā veidā iegūt papildus līdzekļus, iztirgojot skapī neiederīgās preces ir gana plaša. Iegūt jaunu garderobi var arī bez papildus līdzekļu izdošanas - mainoties ar precēm.

AtverSkapi.lv veidotāji arī turpmāk sola papildināt portālu ar dažādām jaunām iespējām, tuvākie jauninājumi plānoti saistībā ar iespēju izcelt savu piedāvājumu, padatot to pamanāmāku. Tāpat tiek plānotas online stilistu konsultācijas AtverSkapi.lv apmeklētājiem.

Katrs aicināts iegriezties AtverSkapi.lv, lai pielaikotu kaut ko arī sev!

Server: 127.0.0.1