74 650 Sludinājumi
74 125 Lietotāji
2555 Šodien online
12 Jauni lietotāji

Pašnodarbinātais un algots darbs..

Sveikas meitenes, 

vai kāda šeit strādā algotu darbu un pie tam vēl skaitās kā pašnodarbinātais (veic savu saimniecisko darbību) ?

Kādus nodokļus jāmaksā, kā reģistrējies, kādi dokumenti vajadzīgi, ar ko rēķināties kad veic abas darbības vienlaikus?

Vēlos sīkāk uzzināt pieredzi no personām kas šādi strāda.

Paldies.

0 0

> zaiza

sveika,no personiigaas pieredzes,iesaku 10x apdomaat vai Tev to vajag,jo arii 2gadus atpakalj registreejos,pie registraacija neviens iisti neizstaastiija,ka man buus jaamaksaa ik pa paaris meeneshiem veel arii pashai nodeva,galu galaa,iebraucu auzaas un spljaudiijos 1000kaart,arii ar iecereeto biznesinju nesanaaca kaa cereets un galu galaa tikai miinuss iebraucu.

Bet es saprotu ka ja nav peļņa, tad nav jāmaksā?

Vai tomēr it kādi noteiktie nodokļi, kuri jāmaksā neatkarīgi no peļņas?

0 0

25.06.2014 16:37

> lagoona2009

> zaiza

sveika,no personiigaas pieredzes,iesaku 10x apdomaat vai Tev to vajag,jo arii 2gadus atpakalj registreejos,pie registraacija neviens iisti neizstaastiija,ka man buus jaamaksaa ik pa paaris meeneshiem veel arii pashai nodeva,galu galaa,iebraucu auzaas un spljaudiijos 1000kaart,arii ar iecereeto biznesinju nesanaaca kaa cereets un galu galaa tikai miinuss iebraucu.

Bet es saprotu ka ja nav peļņa, tad nav jāmaksā?

Vai tomēr it kādi noteiktie nodokļi, kuri jāmaksā neatkarīgi no peļņas?

tur registreejoties jaaizveelas vai maksaasi fikseeto nodokli,kas laikam bija ik pa 3 meeneshiem jaamaksaa vai no pelnjas 5%aomeeraa,kaut kaa taa bija toreiz,par cik man pelnjas vispaar nebija,bet fikseetajaa nodoklii maksaat vajadzeeja taapat,ko man saakumaa arii neizskaidroja,galu galaa sanaaca,ka no biznesa pelnjas nekaadas+ veel miinusos vidam,tpuu.

0 0

11 - 12 no 12