74 512 Sludinājumi
74 091 Lietotāji
204 Šodien online
2 Jauni lietotāji

datu dzēšana no telefona

Labdien!

Pēc laika plānoju mobilo telefonu, kuru lietoju, atdod citam cilvēkam, jo pirkšu jaunu. Vēlos atdot "tukšu" no manas personīgās informācijas, telefonu. Zinu, ka ir tāda opcija - sākotnējo datu atiestate. Vai tā funkcija jāveic pēc SIM kartes izņemšanas, proti, vai, gadījumā, ja pielietošu tagad to funkciju, nedzēsīsies dati arī no SIM kartes vai tikai no paša telefona?

neko nesaprotu no tehniskām lietām!:)

paldies jau iepriekš par ieteikumu!

0 0

09.07.2014 14:57

No Sim kartes nekas nepazudīs :)

0 0

09.07.2014 15:07

Ne,no Sim kartes tiesam nekas nepazudis,pati ta esmu darijusi. :) 

0 0

Un kā jaunajā telefonā, ieliekot savu sim karti, es varēšu atjaunot datus?:)

0 0

09.07.2014 15:29

> clothes (skapis papildināts)

Nē,tikai sms,kuras bijušas saglabaatas uz sim kartes un kontaktus - visi paarējie dati glabaajas vai nu atmiņas kartē vai pašaa telefonaa - respektīvi,ja tos izdzēs tad viss - ja vien pirms tam nepaarmet uz datoru vai telefonam nav skydrive funkcija...

0 0

09.07.2014 15:31

Izņem sd karti,sim karti un uzliec rūpnīcas iestatījumus,telefons visu izdarīs pats.

Ja tu lieto google kontu,tad visas aplikācijas un telefona numuri Tev ierakstās kontā,pati tā daru,simkartē nevienu telefona nr neturu.

0 0

09.07.2014 15:35

var pievienot pie pc un uztaisīt update - būs kā jauns telefons.

0 0

09.07.2014 16:28

> Janeta

Izņem sd karti,sim karti un uzliec rūpnīcas iestatījumus,telefons visu izdarīs pats.

Ja tu lieto google kontu,tad visas aplikācijas un telefona numuri Tev ierakstās kontā,pati tā daru,simkartē nevienu telefona nr neturu.

Kurā vietā gogles kontā lai tos saglabātos datus (telefonu numurus)  meklē ? Man telefonam bija iestatīta automātiskā dublēšana, bet gogles kontā Diskā varu atrast vien nedaudz foto.

0 0

> puma422

> clothes (skapis papildināts)

Nē,tikai sms,kuras bijušas saglabaatas uz sim kartes un kontaktus - visi paarējie dati glabaajas vai nu atmiņas kartē vai pašaa telefonaa - respektīvi,ja tos izdzēs tad viss - ja vien pirms tam nepaarmet uz datoru vai telefonam nav skydrive funkcija...

paldies, tieši šo es vēlējos noskaidrot

0 0

09.07.2014 16:39

> Anja

> Janeta

Kurā vietā gogles kontā lai tos saglabātos datus (telefonu numurus)  meklē ? Man telefonam bija iestatīta automātiskā dublēšana, bet gogles kontā Diskā varu atrast vien nedaudz foto.

Kā ievadi jaunu numuru saglabāšanai,uzreiz sūti to uz google kontu un pēcāk,kad gribi lietot citu telefonu caur savu google kontu,katalogā uzspied,lai rāda kontaktus no googles konta,nevis no simkartes.

0 0

10.07.2014 17:19

> Janeta

> Anja

> Janeta

Kā ievadi jaunu numuru saglabāšanai,uzreiz sūti to uz google kontu un pēcāk,kad gribi lietot citu telefonu caur savu google kontu,katalogā uzspied,lai rāda kontaktus no googles konta,nevis no simkartes.

Skaidrs, paldies.
Varbūt Tev ir ideja kā dabūt ārā kontaktus no telefona Samsung Galaxy S3, kam bojāts displejs?  Pārējais viss strādā, bet ekrāns neko nevar parādīt.
Pieslēdzot telefonu pie datora , Samsung Kies rāda, ka jāatbloķē telefons, citādi netiek klāt. Vienīgā uzliktā bloķēšana ir shēma, lai atslēgtu ekrānu. Bet to nevaru atbloķēt, jo ekrāns ta pagalam...

0 0

1 - 10 no 10