74 631 Sludinājumi
74 125 Lietotāji
2477 Šodien online
12 Jauni lietotāji

Nakama gultasvieta

Maminas kur jums berns gul? Kadu gultu izvelaties nakamo pec redelgultinas? Varbut kads var ko piedavat? Vai ieteikt kur nopirk?

0 0

02.09.2014 09:14

Man abiem vecakajiem berniem ir sadas gultinas -> http://www.trollonline.lv/lv/eshopping/products_catalogue/gultas_un_supulisi/pusaudzu_gultinas/monica_pusaudza_gultina.html 

Idealas,man loti loti patik,ari berni ir sajusmaa! 

0 0

02.09.2014 09:30

elza,skaisti,bet cik taadas maksaa,uhh...

0 0

02.09.2014 10:03

Mēs savulaik samaksājām 400 Ls par vienu vienību - tas iesakitot vēlamās krāsas, auduma detaļas utt. Mums uz pieaugušo izmēriem arī ir - gultasvieta 90x200 m, es pa dienu kādreiz tur guļu, jo kaut kā klusāk tur.

Mums tādas trēpes arī ir, tāpēc rakstu, ka tur iekšā vēl ir skapīši. Viena gulta virs otras mums neder, jo katram bērnam nepieciešams vēl savs stūrītis ar galdu un plauktiem. Tāpēc katram tāds ir: virsū gulta, apakšā visas dienas aktivitāšu mēbeles. Nekāds koju variants tas nav. Visu to izvietot vienā līmenī nepilnos 14 kv.m nav iespējams, jo ir taču vēl logi un durvis, kā arī lielais drēbju skapis. Sanāk brīvas tikai 2 sienas, pie tām nevar normāli nolikt gan gultas, gan skapjus, gan galdus un plauktus. Bet tā viss ir un nav sajūta, ka istaba piebāzta kā noliktava, ir vēl vietiņa paspēlēties, pavazāt mašīnītes. Vot kur likt trešo bērnu, ir akūts jautājums.

Nekāda traumu riska tur nav, precīzāk, ne augstāks, ka parastajai gultai, vienkārši pie pasūtīšanas vajadzētu drusku galvu likt lietā un īpaši pārdomāt tās nedrošākas vietas. Izkrist no parastas gultas, piemēram, ir vieglāk. Un ja bērni galīgi nav slimi uz galvu, viņi neies speciāli lēkt no 3 m augstuma, bet nejauši noslīdēt vai pakrist tur nav iespējams, tikai speciāli un ļoti gribot.

0 0

03.09.2014 03:22

> zaiza

elza,skaisti,bet cik taadas maksaa,uhh...

nemaku teikt. tiesi tadas neesmu taisjusi. gan jau ka dargi pat, ja es taisitu. materiali, laiks, darbs, piegade.. :(

0 0

03.09.2014 03:40

> Margueritte

Mēs savulaik samaksājām 400 Ls par vienu vienību - tas iesakitot vēlamās krāsas, auduma detaļas utt. Mums uz pieaugušo izmēriem arī ir - gultasvieta 90x200 m, es pa dienu kādreiz tur guļu, jo kaut kā klusāk tur.

Mums tādas trēpes arī ir, tāpēc rakstu, ka tur iekšā vēl ir skapīši. Viena gulta virs otras mums neder, jo katram bērnam nepieciešams vēl savs stūrītis ar galdu un plauktiem. Tāpēc katram tāds ir: virsū gulta, apakšā visas dienas aktivitāšu mēbeles. Nekāds koju variants tas nav. Visu to izvietot vienā līmenī nepilnos 14 kv.m nav iespējams, jo ir taču vēl logi un durvis, kā arī lielais drēbju skapis. Sanāk brīvas tikai 2 sienas, pie tām nevar normāli nolikt gan gultas, gan skapjus, gan galdus un plauktus. Bet tā viss ir un nav sajūta, ka istaba piebāzta kā noliktava, ir vēl vietiņa paspēlēties, pavazāt mašīnītes. Vot kur likt trešo bērnu, ir akūts jautājums.

Nekāda traumu riska tur nav, precīzāk, ne augstāks, ka parastajai gultai, vienkārši pie pasūtīšanas vajadzētu drusku galvu likt lietā un īpaši pārdomāt tās nedrošākas vietas. Izkrist no parastas gultas, piemēram, ir vieglāk. Un ja bērni galīgi nav slimi uz galvu, viņi neies speciāli lēkt no 3 m augstuma, bet nejauši noslīdēt vai pakrist tur nav iespējams, tikai speciāli un ļoti gribot.

jus mani neta sapratat. laikam.. :)

es jau nezinukaas ir jusu gultas, tikgribeju piemeklet piemerus trepem, ar kuram var pieklut vieglak gultai.  jus teicat, ka nevarat bernu gulta aiznes vai pasedet blakus. pedeja varianta tas iriespejams. sapratu, ka ir pilditas trepes un gulta augsa, apakasa viss vajadzigais dienai. bildes tadas neatradu, jo mekelju ar tadam trepem, kas nav pie pasas gultas, ka parastajam divstavu bernunamos un kojas.

ar koju varinatues atbildeju meitenei,kura tadu sev gribetu. ar to domaju, ka mazas platibas telpai, kur jadzivo vienam vai vairakiem, sadas gultas ir loti labs variants. tad ir gan gulta gansavs privatais sturitis ar visu vajadzigo un vieta mantam, neaiznemot telpa vairak vietas ka vienai gultai. es toteic tadel ,ka daudzas viesnicas ir tikai gultas, bet nav skapju ne plautu kur mantas salikt. ja izstab jadzivo pa 4 un vajag nolikt gramatas, drebes, datoru, mantas ka ari jamacas,tad tas ir labs variants.

piekritiet? :)

tiesi tas payts kas jums ar berniem, ari studentiem ir sadas problemas.

man ari masas majas laukos ir izremontetajai istabai tik maz vietas, ka pietiek tik gultai un galdam.. talak krasns un muritis, durvis, logs..

man ari loti patik sis variants. bet tas jau nav maza zina. redz, cilveki grib letas preces, jo lgas mazas. jussamaksajat 8ools.citi grib par brivu lai davina..Kliedzošs

par traumam- tas irdomats, jair tipiska 2gulamagulta divos stavos. dazam pat trepju nav.

atceros, ka nama  biezi guvam visadas trumas , jo berniem viskas tik galva nienak. speleties gribas. gultas nedrosas, augstas un plistosas. Kliedzošs

0 0

17.03.2015 16:02

durstīgā :) - skaistas gultiņas.

0 0

11 - 16 no 16