74 837 Sludinājumi
74 155 Lietotāji
1521 Šodien online
9 Jauni lietotāji

Skropstas?

Mīļās meitenes, kāds ir jūsu viedoklis par pieaudzētām skropstām? Esat par vai pret? :)

0 0

24.09.2014 23:06

Ir parastās un ir antialerģiskās līmes. Jāskatās, kādu izmanto. Pat, ja nezin vai varētu būt alerģija, antialerģiskā līme ir drošāka.. Tāpat ir zīda un ūdeļu skropstas. Man vienu reizi uzlika ūdeļu, nokrita jau pēc 5 dienām. Zinu vēl vienu sievieti, kurai zīda turās ap 2,5-3nedēļām (ar visu berzēšanu, naktī - seju spilvenā, pirtīm utt), bet ūdeļu nokrita līdzīgi kā man - pēc nepilnas nedēļas. Tāpat diezgan daudz esot atkarīgs no pieaudzējamo skropstu biezuma, garuma un izliekuma. Patiesībā, arī no tehnikas, kādā liek.. Un arī izskats no tā visa atkarīgs. Man ir bijuši visādi, kāds turas labāk, kāds sliktāk. To vislabāk konsultē pati meistare, ja viņa tiešām ir laba.. Kaut kāda nozīme jau ir arī pašas skropstiņām. Un tie akmentiņi uz skropstām izbiršanas procesu arī padarīja ātrāku - ja bez akmentiņa izkristu pāris skropstiņas, tad ar akmentiņu man nogāzās visas, kas bija zem šī akmentiņa. Šo gadu laikā esmu bijusi pie ļoti daudzām meistarēm, kādām 10 vismaz, bet normālas no tām bijušas vien divas. Pat neskatoties uz to pieredzi un sertifikātiem, par kuriem stāstīja.. 

0 0

24.09.2014 23:13

Katram tas individuāli. esmu meistarīte,skropstiņas parasti turas ilgi un izskatās labi,bet pati laikam esmu tomēr pret,kaut neesmu izmēģinājusi uz savas ādas. jo tā ir papildus slodze acīm,jāvelta lielāka uzmanība kopšanai,bet skaistums jau prasa upurus! :)

0 0

24.09.2014 23:50

Man patīk kā izskatās, bet nu likšu tikai kādam ļoti īpašam pasākumam atkārtoti. Ikdienā ar viņām ir diezgan pagrūti seju mazgāt, nosusināt, dvielī citreiz ieķērās, kas nedaudz sāpēja, jā viņas tiešām ikdienu nedaudz apgrūtina un kad noņem par savām sabojātajām skropstām paliek žēl.

0 0

25.09.2014 08:25

Mana draudzene liek skropstas pie sevis majas! Majas lapas adrese ir skaistasskropstas.lv

Esmu pati likusi pie vinas un man loti patik, ka vina strada! Akurati, atri un ar kvalitativiem materialiem!

Taka man pasai ir skaistas garas skropstas, tad man nav nepieciesams likt, bet kad uzliku izskatijas jau super, bet gruti pierast gan! Bet esmu dzirdejusi, ka meitenem, kuras liek biezi, rodas atkariba! :D

0 0

21 - 24 no 24