74 805 Sludinājumi
74 149 Lietotāji
288 Šodien online
3 Jauni lietotāji

Kā ģērbties sievietei dodoties pie valsts prezidenta?

Mans dēls ir uzvarējis avīzes Diena konkursā "Kas notiek". Balvā ir brauciens pie prezidenta un uz Ministru kabinetu un man jādodas līdz. Man nav pieredzes šādos gadījumos, tāpēc lūdzu jums ieteikt piemērotāko apģērba variantu. Mans izmērs L, XL. Auguma garums 159 cm.

Paldies jau iepriekš! :)

0 0

21.11.2014 04:35

> Vita Dūra

Es parasti neiesaistos asās diskusijās, bet neciešu necieņu pret vecākiem cilvēkiem, invalīdiem, bērniem. Un vel svešs cilvēks mani uztaisa par alkoholiķi :D Kaut ikdienas esmu mājās un audzinu bērnu:D Un esmu pārāk izglītota un pareiza,lai būtu alkoholiķe :D

Tas tikai parāda cik cilvēks ir neizglītots,ja nesaprot,ka svešu aizskart nedrīkst. Pat pēc likuma ne.

iespejams, ka vinjai ari ir invaliditate un pilnmeness ietekme tagad buras. varbut tik pati no nezin. 90% no slimajiem uzskata, ka ir veseli un nekad nav sanjemushi medicinisku palidzibu.

tas taa. :)

bet tiesham nesaprotu ka ta var ruat. pat es to nesaprotu, kaut visi mani jau zin kada esmu pilnmeness laika seit diskusijaas.

man shii diskusija loti nodereja, tadel ari atveru izlasit. skola neesmu apguvusi etiketi, tadel rupigi lasiju dress vip rakstito. un priecajos ari par autori, ka shads grandiozs notikums bijis. un tad, ja apraksts parak detalizets, vnk ta varbut ir vieglak sniegt padomu kas tad ir vajadzigs konkretajam gadijumam. un ja ari palielijas, padomajiet ka pasi tada bridi justos. es piemeram ari aiz sajusmas visur lielijos, ka sova piedalijos, ka filmejos.. :) man prieks, ka autorei ir tik gudrs un talantigs dels izaudzis un ka pati autore ir tik jauka mamma, ka ar savu bernu lepojas. nevis tada ka manejaa.

0 0

51 - 51 no 51