74 607 Sludinājumi
74 120 Lietotāji
1889 Šodien online
6 Jauni lietotāji

Pasta stacija

Labvakar! Meitenes, jums arī ir problēmas ar pasta stacijām? Es jau pāris dienas nevaru nosūtīt paku no Alūksnes pasta stacija, tāda, ka viss esot pilns? Nu kā tas var būt? Visu laiku pilns? 

0 0

man gan laikam veicas, parasti nekādu problēmu, vai viss momentā tiek atrisināts sazvanoties, sūtījumi arī 1, max 2 dienu laikā tiek saņemti :)

0 0

14.11.2014 09:38

Maz esmu sūtījusi, taapēc par to nemaacēšu spriest, bet saņemot (pasta stacijaa, jo citas man te Bauskaa vienkaarši nav) nekad nav bijušas nekaadas problēmas, izņemot vienu nelielu niansi, kas ir itin bieži šiem - tas ka sms pienaak dikti vēlu, kaut gan redzu, ka kurjers jau ir atvedis un pakas salicis pusdienlaikaa (bet brauc ta viņš tikai 1x dienaa). Respektīvi, ir bijis taa, ka pusdienlaikaa (ap pl. 12:30) esmu bijusi t/c, redzu, ka kurjers saliek pakas, gaidīju arī savējo paciņu, jau berzēju rociņas, ka  pie viena varēšu tuliņ izņemt, lai nav jaabrauc otreiz uz centru, jo dzīvoju taalaak, bet nekaa, kodu ta nesūta, saņēmu vien ap kaadiem pl. 17-18 vakaraa, tad vairs nevarēju paspēt izņemt, bija jaabrauc uz balli, taa, ka sanaaca izņemt vien naakamajaa dienaa. Nu un ja taa ir parasti, tad pieļauju, ka šī situaacija arī ir pie vainas, ka trūkst brīvu vietu, lai nosūtītu.

0 0

Es gan abus pakomātus esmu sākusi lietot salīdzinoši nesen. Ir bijis tā, ka sūtīšanas laikā omnivas ekrāns vnk ieklemmē un  nereaģē, tā arī nesanāca nosūtīt. Vēl ir bijis, ka omniva neozdukā uzlīmes, laikam bija beigušās. 

Pasta stacijai vienreiz bija ieķērušās durtiņas, man bija jāizņem paciņa, rādījās, ka ir vaļā, bet nebija - skaņa noknikšķ, bet neatverās. Zvanīju uz viņu servisu, atbildēja pēc kāda trešā zvana, ieteica pakustināt durtiņas uz iekšu/āru, tad arī tiku pie paciņas. Bet man arī ir tā, ka līdz pakomāties kārtīgs gabals, ko braukt, un ja kāda šaize un tie neiet, tad ir neforši.

0 0

21 - 23 no 23