74 493 Sludinājumi
74 077 Lietotāji
1885 Šodien online
5 Jauni lietotāji

Esi pret homoseksuālo attiecību propagandu bērniem?

28.11.2014 14:20

Starpcitu, vienā no Ekstrasensu cīņu raidījumiem bija vīrietis-sieviete...Viņam bija sieviete, bērns, bet vin''s ziskatījās 100% kā sieviete un teica(pat raudāja) ka visu mūžu juties kā sieviete, esot riebies, ka starp kājām ir kautkas kas liekas pretīgs... Ticu,ka arī ģenētiski kautkas mēdz misēties. BET ,lai dotu adoptēt ir jāuzmanās, jo vīrieši me'dz būt pedofīli utt-kur garantija? Ar sievietēm ir mazliet savādāk, bet augot tādā ģimenē tikai vairotos tie, kuri uzskata to kā akutko normālu-kāda vide beŗnam,tāds attīstās pats bērns. Bērns,piemēram, iemācās runāt dzirdo ko sakām mēs. Ja ģiemenē visu laiku ir tikai ņam ņam, nenne, tute utt, bērns tā arī runās, ja nekas nemainīsies.

0 0

28.11.2014 14:28

vienmēr uz homoseksualismu esmu skatījusies ka dabas pretreakciju uz cilvēku vairošanos, proti tapat ka vēzis, tas radīts vienkarši, lai retinatu cilvēku rindas, jo tapat jau esam savairojušies par daudz. Tajaa nav nekaa nedz amoraala, nedz nepareiza. Pat S.Kierkegards teicis, ka masai ne vienmēr ir taisnība tikai taapēc, ka to paarstaav vairaakums. Laigan esmu pret homoseksualisma pasniegšanu skolaas, manupraat, bernus saakot no gadiem 13/14 vajadzētu tikai informēt, ka, redz, taa un taa notiek, tas ir iespējams un no taa nav  jaabaidas, lai audzinaatu maksimaali tolerantu paaudzi. Taada mana nostaja.

0 0

28.11.2014 14:47

> Iko

Mazā bodīte -  varbūt tomēr nevajag būt tik kritiskai ar tik striktu nostāju.Ikdienā darbā ļoti bieži nākas saskarties ar pētījumiem gan par dažādām novirzēm, gan slimībām, gan atkarībām u.c., tāpēc es esmu dzirdējusi, ka viedoklis, kas pauž, ka homoseksuālisms nav slimība un novirze, nav viennozīmīgs. Ir daudz psihologu, psihoterapeitu, kas pārstāv pretējo viedokli, ka tās ir izmaiņas noteiktā smadzeņu daļā(tātad novirzes), kā arī veikuši zinātniskus pētījumus, lai pamatotu savu viedokli. Tāpēc tā nav tikai Atverskapi.lv lietotājas hipotēze, jo līdz šai dienai nav dots apstiprinājums vienai vai otrai hipotēzei. 

Bet oficiāli visā pasaulē atzīts, ka tā nav slimība.

Labi, tā ir smaga tēma, un netaisos tagad, kāda vārdā atspārdīties no vairuma :)))

https://www.youtube.com/watch?v=7wBy9Oq-gaA

0 0

28.11.2014 14:51

> Lonija

vienmēr uz homoseksualismu esmu skatījusies ka dabas pretreakciju uz cilvēku vairošanos, proti tapat ka vēzis, tas radīts vienkarši, lai retinatu cilvēku rindas, jo tapat jau esam savairojušies par daudz. Tajaa nav nekaa nedz amoraala, nedz nepareiza. Pat S.Kierkegards teicis, ka masai ne vienmēr ir taisnība tikai taapēc, ka to paarstaav vairaakums. Laigan esmu pret homoseksualisma pasniegšanu skolaas, manupraat, bernus saakot no gadiem 13/14 vajadzētu tikai informēt, ka, redz, taa un taa notiek, tas ir iespējams un no taa nav  jaabaidas, lai audzinaatu maksimaali tolerantu paaudzi. Taada mana nostaja.

ļoti daudz tiek runāts, par to ka pasalē būs vienīgi sievietes, un šis viss ir sākums jaunai pasaulei, pa mazam viss aug uz augšu, texnoloģiski jau pat ir izveidots spermas aizstājējs un vēl viss kkas, tas protams, nebūs ne šodien, ne rīt, bet kas to lai zin...

VNK paskatoties no malas, vīrieši, ar katru gadu dzimst arvien līdzīgāki sievietēm....

0 0

28.11.2014 14:55

es īstenība līdz pāri 20 domāju, ka latvijā tādu nav :D vai tikai kādā rīgā, kur valda visādas perversijas utt :D xaxaxa:D

0 0

21 - 25 no 25