74 597 Sludinājumi
74 120 Lietotāji
1724 Šodien online
5 Jauni lietotāji

par zābakiem

Sveikas , meitenes !

Man tāda škrobe . Šodien nopirku veikalā ļoti skaistus zābaciņus,pamērīju,viss kārtībā der.

Izejot ielās,sapratu,ka nedaudz par šauru,tajā vietiņā virs pirkstiem.Zinu,ka ar laiku izstaipīsies(kā jau parasti),bet negribu mocīties un gaidīt. :(

Varbūt ir kādas metodes kā izstaipīt ? Esmu dzirdējusi par tādu lietu kā - samitrina avīzes,ieliek zābakos un saldētavā uz diennakti.Kāda ir ko tādu darījusi?

Paldies! :)

0 0

06.03.2015 21:04

ir nopērkami speciāli līdzekļi - staipītāji - tāds uzpūšams.  -darbojas gan tikai dabīga materiāla apaviem...

kurpnieki arī var pastiept - ap 5-6 eur maksā

0 0

06.03.2015 21:06

SPIRTS.

Visus apavus esmu staipijusi,pat no 36 uz 37,5 izmēru.

loti labi.ari gumiju staipiju :))

Es daru taa,ka saslapinu zeki ar spirtu konkreti,un lieku kaju zabakaa,sakuma ir nepatikama sajuta,bet diena pus stundu un ta lidz 4dienam pec kartas un 5diena ka uzlietas :))

0 0

06.03.2015 21:11

Izmēru var nedaudz pastiept,ja ir ādas apavi.Tad ielej maisiņos ūdeni un ieliek apavos,un apavus saldētavā.Maisiņi sasalst un ta nedaudz pastiepjas.. Bet,ja virs pirkstiem spiež tad nezinu,vai var ko līdzēt :)

0 0

06.03.2015 22:04

manuprat tas atiecas uz istas adas iztradajumiem jo parastos stiept vai saldet nav ieteicams ..un ja tie ir adas tad iesaku avizi vel nelikt bet gan saslapini jebkuru villnas zeki un piebaz to ar avizi lai nezaude mitrumu ,,jo ir ta ja jauni tad tie atri uzsuks mitrumu un atkal sarausies ,pirmas dienas ik pa 5 min slapjus uzvelc istaba un bus ok ,,ar letajiem nav verts,tikai ar dabigas teksturas auduma apaviem

0 0

1 - 4 no 4