74 821 Sludinājumi
74 164 Lietotāji
1968 Šodien online
18 Jauni lietotāji

Laikam apvainojās....

Vienu vakaru man atrakstija pirceja,ka gribetu uzmerit dzinsu svarcinus,kas maksa 1.50!!!(visi izmeri ir smalki pierakstiti pie sludinajuma un teicu,ka esmu gatava atbildet vel uz interesejosiem jautajumiem) Svarcini ir praktiski jauni,to ari uzrakstiju. Es nedomaju,ka man butu jabrauc 20km,jatere cela nauda-3 euro,lai cilveks uzmeritu svarcinus,kas maksa 1-1.50euro un beigas vel pateiktu,ka nenems...Dels brauc uz muzikas skolu,piedavaju,ka var aizvest svarcinus,ne,nav ar mieru. Es jau saprotu,ka tagad ir savairojusas krapnieces,bet es neesmu nevienu apkrapusi.

0 0

10.03.2015 13:36

Cik var malt...

0 0

10.03.2015 13:43

> Janeta

> Līga

> Janeta

Jā,es laikam šo arī līdz galam nekad nesapratīšu. Ik pa laikam sanāk lasīt vēstules,kur rakstīts ''čau,atved man uz Ķekavu to un šito,jo man ir bērns mājās''. Īsti nekad neesmu salikusi to,kā tas kaut ko ietekmē un kādēļ man būtu jābrauc uz citu pilsētu?

Tad,kad sanāk pa ceļam vai ap rajonu,aizvedu,bet nesaprotu tās dāmas,kuras nespēj pakustēt pat pāris metrus,neņemot vērā to,cik jau ļoti otrs nāk pretī. Tas ir ļoti,ļoti cūcigi un atrunas par bērnu ir smieklīgas. Kādēļ ir citas,kurām ir pat vairāki un viņām dzīve nav apstājusies?

Man ir berns 2 menesi un tiesi preteji, pircejas nereti taisni doma, ka dzive ir apstajusies un man jasez 24/7 majas un jagaida kad karaliene ieradisies Smejošs tiesa man profila noradits,ka tiksanas vairak iespejama mana rajona, bet es vienmer censos piedavat kadu papildiespeju piemeram nedelas nogali kad varu izskriet kur vajag viena pati vai vakaru kad virs atnak no darba. kaut vai tepat rajona iziet preti lai nav javandas pa dzivojamo maju dzungliem nabaga cilvekam. un pat tad nav labi dazai labai. un ja saku ka man plani ta bezmaz tiek tulkota ka nevelesanas pardot, jo redz brauks tiesi tagad uz lidzenas vietas un tas ir kas neiedomajams ka neesmu majas Smejošs lai gan dzivoju tagad pa majam es neesmu tik izmisusi vai garlaikota lai plestos pusu, nevajag nevajag, bus kas vares atrast laiku un saskanot to ar manejo.

Tu esi super! Redz,citas vienkārši ir sabojājušas laikam to lielo kopskatu un tādas kā Tu,kuras kaut ko dara cieš no tām,kuras nav spējīgas uz neko. Man atkal pircējas visai bieži cenšas ieskaidrot,ka nedrīkst iziet pat pa savām dzīvokļa/mājas durvīm ārā,jo ir bērns un kā es uzdrīkstoties nesaprast to. :D Protams,citreiz ir situācijas,kad citādāk nevar un neveiksmīgs taimings notiek,bet visbiežāk to izmanto par attaisnojumu,nekā nedarīšanai. Kad pastāstīju draudzenei,kurai ir dvīņi ,kuriem ir tikai pāris mēnesīši,viņa nesaprot šīs sievietes,kas izmanto šo kā ieganstu,lai neko nedarītu un viss tiktu pienests burtiski līdz viņas skapim. 

Paldies tām dāmām,kuras ir lieliskas un prot sevi parādīt kā spējīgas,stipras sievietes!

Taisnibas labad gan jasaka,ka ir ari forsi cilveki, gan pirceji gan pardeveji, kas laipni piedavajas erta laika piebraukt lidz durvim, neliekot man justies ka atpalikusai majsaimniecei, tikai tapec ka samejais dara to ko neviens cits uz planetas nedara -STRADA!!Smejošs un tapat ir ar nevarigajam maminam - man tak ir BERNS, a nu ka izklajieties mana prieksa Smejošs 

0 0

31 - 32 no 32