74 907 Sludinājumi
74 174 Lietotāji
232 Šodien online
1 Jauni lietotāji

Lietotāja Keitrina... Michael Kors soma... Salaspils...

Sveikas meitenes!

Vai kāda ir mainījusies (vai iepirkusies) pie pārdevējas ar niku Keitrina? Zinu, ka viņa pārdevusi/iemainījusi Michael Kors somu (melna ar baltu, jauna).

Profils jau izdzēsts.

Ļoti negribētos domāt sliktas domas, bet nupat mani jau apkrāpa. Situācija sekojoša: meitene piedāvāja maiņu. Sarunājām, ka trešdien abas izsūtam paciņu. Es savu izsūtīju, viņa teica, ka arī izsūtījusi. Kad palūdzu sūtījuma numuru, neatbildēja. Jau 3 dienas nerādās atverskapi.lv. Nupat izdzēsās. Uz zvaniem neatbild, uz īsziņām arī. Pēc savas paciņas izsekošanas numura redzu, ka paciņa saņemta - tātad telefons, kuru norādīju kā saņēmēju, ir īstais. Satraukts

0 0

19.04.2015 20:23

> IngunaS

Ja nu izdodas, tad varu palīdzēt ar bilžu izlīmēšanu Salaspilī un Liepājā. ;)

Ō! Super! Paldies! :D Atbalsts šādās lietās ir zelta vērts. 

0 0

19.04.2015 20:33

Vai draugos.lv šī meitene nav atrodama?

0 0

19.04.2015 20:39

Labots 19.04.2015 20:42

> Karolina

Vai draugos.lv šī meitene nav atrodama?

Man, diemžēl, pagaidām nav zināms viņas vārds. Tikai telefons un tas, ka viņa ir no Salaspils (tur vismaz saņēma manu paciņu). Bet es domāju tikt pie viņas foto no videokameru ieraksta, jo zinu, cikos un kurā dienā viņa bija pie Omniva pakomāta izņemt sūtījumu. Tad jau, publicējot foto, ceru, ka atradīsies kāds, kas zinās gan vārdu, gan dzīvesvietu, gan darbavietu vai mācību iestādi. :)

0 0

19.04.2015 20:59

Roar lietotāja no Aizkraukles tieši šādi izdarījās ar mani. Pati piedāvāja maiņu, es piekritu, izsūtīju savu preci. Viņa apgalvoja, ka savu arī ir izsūtījusi, tik nesaņēmu neko un uz vēstulēm vairs nereağēja. Cik tas ir sekli - man trūkst vārdu! Ieliku sliktu atsauksmi, jo citu neko jau īsti padarīt nevar un plosīties ar šādiem skuķiem nav laika! Žēl gan ir... 

0 0

19.04.2015 21:04

Labots 19.04.2015 22:52

> Sintija Kīne

Roar lietotāja no Aizkraukles tieši šādi izdarījās ar mani. Pati piedāvāja maiņu, es piekritu, izsūtīju savu preci. Viņa apgalvoja, ka savu arī ir izsūtījusi, tik nesaņēmu neko un uz vēstulēm vairs nereağēja. Cik tas ir sekli - man trūkst vārdu! Ieliku sliktu atsauksmi, jo citu neko jau īsti padarīt nevar un plosīties ar šādiem skuķiem nav laika! Žēl gan ir... 

Saki, vai Tu paciņu sūtīji uz Aizkraukli? Un profilā viņai arī bija rakstīta tā pati pilsēta?

0 0

51 - 55 no 55