75 243 Sludinājumi
74 216 Lietotāji
2327 Šodien online
23 Jauni lietotāji

GrŪti atbildēt!

Šeit ir ļoti daudz lietotājas, kas ir izlikušas pārdošanā daudz lietiņu, bet ja atrodu kas iepatīkas un uzrakstu vēstuli ar elementāriem jautājumiem, tad vēstules izlasa un neatbild! Vel labāks variants, ka pati atsūta savu piedāvājumu ( pēc maniem foruma meklējumiem), un atkal, kad vel kko jautāju- vienkārši neatbild! Šeit tādu meiteņu ir daudz!

tad nu nesaprotu vai esmu kko noziegusies, ka uz manām vēstulēm neatbild vai kā?!! Vai man vienai šādi gadās?

Ja jau nav interese atbrīvot savu skapi no nevēlamām lietām, tad kam dēļ tās ievieto šeit itkā tirgošanai?!!

0 0

04.06.2015 17:33

Nekad nevienam neko neesmu parmetusi un man nekad nav sagadajis grutibas nosutit pacinas.Ar to ari beigsim.Smejošs

0 0

04.06.2015 17:35

> Santa Medne

> Ивета К

Nav vis vienai, man arī - ir kāda lietotāja, kas neatbild, nu jau uz vairākām vēstulēm. Interesanti, pēc kāda principa izvēlas, kam atbildēt un kam nē?! Labi, uz vienu vēstuli var neatbildēt, bet kad jautā vēlreiz, jo lieta vajadzīga. Maksājam taču visas ar priekšmaksu, no kā baidīties??? Laikam būs jāliek neitrālas atsauksmes.

Precizak gribeju rakstit,ka nerisketu sadarboties,jo ja kautkas nepatiks,var "norauties" sliktu atsauksmi,no tadiem cilvekiem labak pa gabalu tureties.

Vispār no visiem pirkumiem, kuru ir daudz, sliktas atsauksmes esmu likusi tikai vienreiz – kad naturāli iesmērēja izmetamas lupatas, izmantojot to, ka es tālu.

0 0

04.06.2015 17:37

Nu es parasti atbildu visām vēstulēm arī,ja jautā vienu vārdu- maiņa?

Taču nesen maiņa nenotika jo nemainiju savu dārgāku preci pret viņas lētāku vēl saņēmu kritisku vēstuli ka tas esot muļķigi utt.,dusmas pārņēma lasot ,taču mīļā miera labad neatbildēju neko!  Varēja ar mani visu sarunāt normālā veidā ,patiesībā būtu pat  bijusi ar mieru sadarboties ,ja būtu attieksme cita.

Tā jau ir ,lai notiktu darījums pārdevējai jāprot ar pircēju sadarboties :) un sadarbība sākas ar vēstuli ! ;) Vēsais

0 0

04.06.2015 17:39

Principā ne jau es kasījos forumā un es arī nerakstīju pēc tam privāti par komentāru, kas man nepatika (konkrēti pēc sena gadījuma, kad aizstāvēju pārdevējas, kas neskrien momentā sūtīt vai vest – ne jau visām ir brīvs laiks skriet uz pakomātiem, kas var nebūt līdzās). Te ir forums un viedokļi var būt ļoti pretēji.

0 0

04.06.2015 17:43

> Daniela

Nu es parasti atbildu visām vēstulēm arī,ja jautā vienu vārdu- maiņa?

Taču nesen maiņa nenotika jo nemainiju savu dārgāku preci pret viņas lētāku vēl saņēmu kritisku vēstuli ka tas esot muļķigi utt.,dusmas pārņēma lasot ,taču mīļā miera labad neatbildēju neko!  Varēja ar mani visu sarunāt normālā veidā ,patiesībā būtu pat  bijusi ar mieru sadarboties ,ja būtu attieksme cita.

Tā jau ir ,lai notiktu darījums pārdevējai jāprot ar pircēju sadarboties :) un sadarbība sākas ar vēstuli ! ;) Vēsais

Piekrītu 100%

0 0

04.06.2015 17:50

nu man ir pilnīgi identiska situācija,bet otrādi.regulāri man tiek sūtītas vēstules,pērku,sūtiet kontu un vēl viss kas,kā nosūtu,viss-ar galiem,izlasa un netaisās atbildēt.

šobrīd tāda situācija ir par 2 kurpēm un jaku,3 dažādām meitenēm.ja ir,pērku,sūtiet kontu,izlasa neatbild,pēc dienas uzrakstu,vai darījums ir spēkā vai nu neatbild vai atbild-jā,jā.

0 0

31 - 36 no 36