75 416 Sludinājumi
74 233 Lietotāji
320 Šodien online
1 Jauni lietotāji

Parādījusies /atgriezusies krāpniece Bucha!

Meitenes,gribu vērst uzmanību uz meiteni ar segvārdu Bucha,kura tirgo Vans apavus,it kā jaunus,cena runājama...sarunājām darījumu,komunicē šī nevainojami,pārskaitīju naudu!Tikai nākamajā dienā sapratu,ka pēdējās vēstules nav lasītas,arī tā,kurā norādīts uz kuru omnivu jāsūta paka.un lietotājs savu profilu ir dzēsis un sludin;ajumu arī!Nojautu jau,ka labi nav.....!

koordinātes ir tikai bankas konts:

inita lapina LV74UNLA0050004380427 

Pēc tam iečekoju googlē,ak vai viņa ir apkrāpusi jau daudzus ar šiem Vans apaviem,sāpīgi,ka bija jāuzdāvinai vienai nelietei 37.59 euro!

0 0

08.06.2015 19:21

Labots 08.06.2015 20:01

Līga,jūtu Tev arī līdzi par šādām švabrām.

0 0

08.06.2015 20:19

Pats lielākais kreņķis jau tas,ka mana 13 gadīgā meita bij sakrājusi naudiņu Vansiem,nopriecājāmies,ka var dabūt lētāk,nekā veikalā un še tev,nu vairs ne Vansi,ne naudiņa...

0 0

09.06.2015 13:42

Vai tiešām neviena meitene nav piekrāpta caur šo Buchu,Lauruku vai vēl kādi tur bijuši viņai tie segvārdi?

0 0

09.06.2015 15:21

Par Lauruku jau minēju vienā diskusijā, ka bija sūdzības. Ne viena vien.. Pajautā:

Inky

0 0

06.07.2015 16:52

sveikas meitenes man te tada situacija.es ka te ta ari facebooka lieku sludinajumus,ieliku legingus facebooka te nepaspeju..šodien skatos sludinajumus bikses redzu savu sludinajumu ar manu bildi,biju šoka kad ieraudziju un kas vel vairak sadusmoja ka cena uz pusi dargaka neka liku facebooka.es vinai uzrakstiju vestule lai paskoidro kapec zog svešus sludinajumus vina uz reiz izdzēsa manu sludinajumu.paskaidroja ta ka masa atrada google tadu bildi tapec ielika nezinaja ka ta ir mana,es vinai saku bet tev vai tad tadi paši legingi?vina atbildeja ka ja!!!!!!!bet nu protams es tam neticu un vinai pilns skapis ko tirgo meitenes no facebooka nevaru to apgalvot,bet es redzu ko pardot un galvenais vina jau liek cenu lielaku.uzmanigi ar šo profilu     cucula          cucula

600    Sveikas meitenes! Prieks ka ieskataties manā skapi visu pārdodu par simboliskām naudiņam! Maiņa arī ir iespējama:) Bet Maiņai nebūs aktuālas atlaides cenas!Jauku iepirkšanos :) Būtu pateicīga par atsauksmītēm:)

Liepāja - Liepājas rajons

Tel.: ********

http://atverskapi.lv/cucula

Pēdējo reizi manīts: šodien, 15:50

Sludinājumi: 32

Skaidrā naudā, Bankas pārskaitījums

Pie pārdevēja,

0 0

06.07.2015 17:03

jau taada lietotaja nav.

0 0

11 - 16 no 16