74 929 Sludinājumi
74 199 Lietotāji
233 Šodien online
2 Jauni lietotāji

par braukšanu uz mājām

Sveikas,

gribeeju uzzinaat juusu domas par sho teemu!

dazreiz maniits,ka ir meitenes,kas labpraat aicina meeriit preci pie sevis maajaas.Kaa ir,jums nav bail?No kaa?No taa,ka nezinat,kas atbrauks!

Rakstu to taapeec,ka atceros kaa labu laiku atpakalj,pati diez gan daudz tirgojos ar jaunaam preceem caur ss.lv un bija paaris gadiijumi,kad ieintereseetais klients mistiski pazuud,vispirms izvaicaa,kur dzivo,ka eerti peec darba buus piebraukt,iisi pirms tam veel zvana un tad pazuud....vai ,piemeeram sarunaa pie Stockmann,bet neatnaak un telefons atsleegts..

Toreiz nelaaga sajuuta veel ilgi nepameta.Mazums,kas otraa galaa?Peec shiem gadiijumiem izvairos no adreses nosaukshanas un vienmeer runaaju tikties kaut kur citur..

0 0

03.11.2016 15:09

> beatriska

Nu es kategoriski atsakos savā dzīvestelpā ielaist svešu personu,kāpņutelpā ,pie mājas stūra vēl varētu.Man ir moderns un tīrs dzīvokls,bet atrādīt svešiem cilvēkiem-nekad!

Esmu pāris gadus atpakaļ ar vīra palīdzību esmu kaur ko vedusi laikot meitenēm uz mājām Rīgā,kādos mitekļos es tikai neesmu bijusi,man būtu kauns? 

Starpcitu, Rīgā bieži vien cilvēkiem krietni sliktākā stāvoklī dzīvokļi nekā mazajās pilsētās, laukos...   Man pašai paziņai vienmēr dživoklis "bardakā" ar nesaprotamām mantām pārbāzts, mēbeles krietni sliktā stāvoklī utt.  Cilvēks gan nav nekādā ziņā slikts.  :) Tāpat aŗi reizēm koridorā esot, kad  kāds no kaimiņiem slēdz vaļā dzīvokļus var redzēt visādas drazas utt, 

0 0

03.11.2016 15:12

Labots 03.11.2016 16:02

> Aiga S Akcija!

Daudz ko pasaka arī telpas, ja tās ir tumšas, nekoptas, piebāztas, ar cigarešu smaku utt. tas viss kopā rada ļoti nepatīkamu iespaidu, citu cilvēku klātbūtne it sevišķi vīriešu arī var šķist nepiemērota, jo ja gadījumā vajag uzmērīt, tad to darīt šaurā tualetē arī nav diez ko  patīkami. Tad labāk neaicināt, ja dzīvo tādos apstākļos.

Mums piem. ir viena istabiņa... neiet runa par to, ka nekopts, smirdīgs vai kkāds tur tāds dzīvoklis, bet tāpat ... nezinu vai būtu kādai ērti mērīt piem svārkus, ja draugs mājās.. :D Vannasistabā uzvilkt un tad nākt ārā ? :D spogulis man arī nav tik perfekts, bet kkāds ir. :D

0 0

03.11.2016 15:32

Labots 03.11.2016 15:58

> Emerald13

Es kā pircēja esmu bijusi pie pāris meitenēm uz mājām,principā vienmēr viss bijis kārtībā.

Kaut gan šādu pirkšanas metodi piekopju ļoti reti. Nepatīk man tas viss..

Pie sevis nevienu neaicinu,bet,ja cilvēks tiešām uzstāj,tad problēmu arī nebūtu,gan ar kafiju pacienātu,gan ar kādu kārumu.

Esmu bijusi likt nagus un skropstas- DRAUSMĪGOS apstākļos,pēc tam saprotot,ka internetā publicētās bildes nav bijušas īstas,un,ka pievilcīgā salona vietā,būt procedūra jāveic majas apstākļos..., pirms svētkiem liku skropstiņas,pie sevis neizsakāmi lūdzos,kaut ātrāk tas viss beigtos.Tiesa kvalitāte darbam bija pārsteidzoši laba,noturība 5-6 nedēļas,bet mājā,kurā biju neaprakstāma,nesaprotu,kā cilvēkam nav neērti kādu pie sevis aicināt. Pirmo reizi mūžā sanāca būt tādā graustā (atļaušos teikt) . Ienākot mājā pat nebija grīdas,tāda kā blietēta zeme,viss slikti apgaismots,ož pēc dzīvnieku čurām,piepīpēts,mitrs  un visapkārt netīrs,noplēstas tapetes,kas karājas,un visam pāri mega liels bardaks.

Šausmas !

Man draudzene lauku mājā liek nagus, tur arī nav kārtība kā pilsētas koptā dzīvoklītī, bet protams, bez nekādiem tur  pretīguma elementiem.  :D Arī mājās suns, kaķis, Bet tā kā tā ir mana draudzene, protams, es ar viņu jūtos konfortabli, pļāpājam, esam priecōgas par tikšanos. :D Zinu, ka viņa mēdza braukt gan pie meitenēm uz mājām, gan nāca pie viņas. Ja es kko tādu darītu..noteikti pirms tam uzliktu jaunas sedziņas uz gultas (nu lai nav kkādas piem kaķu spalvas, :D vai skatītos, lai uz krēsliem nemētājas apģērbs utt. :D 

Pati facebook pieteicos matu galus aplīdzināt, piedāvājums bija pa 10 eiro, domāju labi, tomēr lētāk. Iedeva adresi,bet nemaz neko neteica, ka frizē dzīvoklī pie sevis, jo man kkā radās iespaids, ka tas ir salonā, ka vienk.popularizē  salonu, tagad jau viņu pilns, bet ne visur klienti iet.  Aizeju uz norādīto adresi, skatos ir frizētava , bet blakus ēka. pajautāju, bet tā nebija tā frizētava.  Beigās izrādījās, ka daudzdzīvokļu māja, riņķoju atradu māju, bet kodu es nezināju, dzīvokli arī nē... Telefona nr. man nebija iedots.  , Domāju, varbūt nonāks pati pretī , zinot, ka ir pieraksts. Bet nekā. Gāju prom, bija jau pazudusi vēlme frizēties, pa ceļam iegāju citā frizētavā, pajautāju un tieši bija brīva vieta.  :)

Beigās pēc dažām dienām meitene facebook raksta, vai es būšu nākamajā dienā. Pateicu, ka jau biju norunātajā dienā, bet attiecīgajā adresē nav frizētava, bet gan daudzdzivokļu māja. Tad viņa saka, - jā viss pareizi , ka frizē dživoklī.  :D Tikai es nezinu neko- ne telefonu, ne  durvju kodu, ne dzīvokļa nr. :D  Viņa man saka, parasti jau meitenes pašas prasot nr... . Bet ja  tajā brīdī, kad viņa stāsta, kur atrodas"frizētava" , dod adresi, vai tad automātiski nav jādod arī telefons un jāpasaka, ka tas ir dzīvoklis?  ":D  

0 0

03.11.2016 15:39

Euuva tā normāli padalās pieredzē :)

0 0

04.11.2016 20:22

> Eny

Euuva tā normāli padalās pieredzē :)

:D daudz pieredzes.

0 0

> viktorija

Lasu un brīnos par dažiem komentāriem. Esmu vienreiz bijusi piemērīt mājās mēteli pie pārdevējas. Viss notika ātri ,laipni un patīkami un ļoti pieklējīgi. Mēteli nopirku.

Bet izrādās,ka dažas pārdevējas savu pircēju uztver kā sasvīdušu, smirdošu potenciālo zagli.Nu kādai tad ir jābūt meitenei lai pēc viņas uzlaikošanas drēbju gabals uzreiz būtu smirdīgs un jāmazgā?

Kā tad Jūs pašas veikalā varat nopirkt kādu drēbju gabalu, to taču arī pirms tam kāds iespējams ir laikojis un pirms tam nav apmazgājies kā šeit komentē.

Tiesi to pasu padomaju.

0 0

61 - 66 no 66