74 805 Sludinājumi
74 149 Lietotāji
266 Šodien online
3 Jauni lietotāji

Apaviņu iekšpēdiņu mēriņu pieprasītājiņas

Kāpēc? 

Ok, saprotu kādam atvērtam apavam, sandalēm. Bet kādā, velns, veidā šīs būtnes iedomājās ka var PRECĪZI nomērīt zābaku? Es nevaru zābakā iebāzt abas rokas. Nu nav man rentgenredzes, neiespējami nokontrolēt vai mērlenta ir līdz galam, vai pieguļ iekšpēdai, vai neizkustās. Centimetrs vai puscentimetrs apavu izmērā nav nieks, tā ir tāda pati atšķirība, kāda mēdz būt ražotāju norāditajos izmēros. Pat ja uzmestu k-kādu ciparu centības pēc - kādā veidā šāds neuzticams mērījums liekās vērtīgāka informācija par ražotāaja norādīto izmēru? 

0 0

> Aiga S Akcija!

> Reita VISS LIDZ 5 EIRO

> blondinja2

Izmērīt var!!! Tik jāņem nevis mīkstais metriņš kurš paredzēts rokdarbiem, bet gan izvelkamais (celtnieku) :) Neko briesmīgu nesaskatu tajā, ka kāds palūdz izmērīt zolīti :)

vai ne. cik var nemties?:D Gribi meri, gribi nemeri. pats jau esi pardevejs... 

Ņemās diskusijas autore, kas atkal izlaboja tēmu, lai būtu starp izceltajām, neliekas mierā. Vēl nepietiek ar iepriekšējajiem komentāriem un viedokļiem, vajag jaunus.

" Velns paraavis"  vietaa palicis tikai " velns"  Smejošs

0 0

25.08.2015 16:23

Biju julija iepirkties uz Vaciju, man stabils 41, bet tur vienam laivinam 39, kedam 43, nevar uzticeties tikai izmeram, katram razotajam atskiras, labam firmam vai arzemju adresem visur ir rakstits izmers un tad iekspedas garums. Man personigi peda mainas pa gadalaikiem, tapec bez iekspedas mera butu loti gruti nopirkt apavus. pirkt bez iekspedas meriem, tikai ar izmeru ir ka kakji maisaa 

0 0

25.08.2015 16:30

Labots 25.08.2015 16:31

Tik daudz deminutīviņu,ka ienācu palasīt komentāriņus...

jā,arī man ir svarīgi,īpaši bērnu apaviem cik cm un arī prasu izmērīt..

Viram vispār der apavi no 46-49izm :) man arī kā kurai firmai 36-38

0 0

04.09.2015 23:01

Es ar paarsvaraa prasu iekshpeedas garumu,jo man dazjiem apaviem 37.,dazjiem 38. un dazjiem 36...Atkariigs no firmas.Taapat arii kaaja ljoti mainiiijaas pirms gruutnieciibas, taas laikaa un peec bebiisha dzimshanas...bez preciiziem cm tagad reti kad peerku....ja veel nevar piemeeriit , tad vispaar negribaas vairs riskeet, jo daudz esmu niopirkusi te un neder...:((Kaadas probleemas nomeeriit,nesaprotu....??

0 0

05.09.2015 07:40

Es ar prasu ,bet pardevejas tad pat neatbild.:-) skapi radas bet atbildes nav ,loti daudzas tadas ir.bet ir citas kas ritigi visu nomera utt.

0 0

05.09.2015 07:50

Es vienbmēr mēru iekšpēdu,ja prasa un vajag zināt,bet pēc mēru nosūtīšanas man ļoti reti kura vairs atbild,izlasa un izliekas par beigtu,tā lūk.

0 0

05.09.2015 07:55

> beatriska

Es vienbmēr mēru iekšpēdu,ja prasa un vajag zināt,bet pēc mēru nosūtīšanas man ļoti reti kura vairs atbild,izlasa un izliekas par beigtu,tā lūk.

nu ja neatbild, tad aciimredzot neder:))Man pashai taa biezji ir,ka mekleeju mekleetaajaa un visiempienjemamajiemvariantiem uzrakstu,m bet kas neder...nu ne visiem vienmeer sanaak atbildeet, ka nee,man nederees un nenjemshu.Pie tam -biezji ir taa, ka es veelos apdomaat, saliidzinaat....un peec kaada laicinja aizmirstaas ...taatad nav bijis iistais , ja aizmirstaas un nav tik ljoti iekritis atminjaa...bet ir reizes,kad ilgi esmu domaajusi un peec pailga laika otrreiz rakstu, ka njemu:)) Taa , ka nu nevajaga jau uzreiz taa personiigi njemt pie sirds, ja meitene momentaa uzreiz neatbild par to, vai njems preci vai nee....:)Personiigi es  censhos atbildeet arii reizees, kad veelos apdomaat, bet nu ne vienmeer un visiem man taa ir sanaacis, atziishos:)

0 0

09.09.2015 16:21

Ar mīksto mērlenti varbūt arī varētu būt grūtāk izmērīt iekšpēdiņas slēgtām kurpēm vai zābakiem, bet, ja Jums, dārgās dāmas tiešām nesanāk, pamēģiniet ar to mērlenti, ko izmanto visi celtnieki, tā, kura ierullējas pati, tāda metāliska,  jautājiet saviem vīriešiem, gan darbnīcā, garāžā, vai instrumentu kastē atradīsies. Vienkārši iebāzt zābakā līdz pat purngalam, jo nesaņurcās. 

0 0

61 - 68 no 68