74 654 Sludinājumi
74 125 Lietotāji
99 Šodien online
0 Jauni lietotāji

Apģērbu pievienošana

Sveikas.

Ir radusies problēma ar apģērbu pievienošanu šajā mājaslapā. Ceru ka kāda varēs palīdzēt.

Tātad pirmais kas jāizdara, lai pievienotu apģērbus ir jāizvēlas kurā sadaļā tas ir, bet man nekas nemainas. Gribu pievienot bērnu zābaciņus bet man rāda tikai sievietes - kleitas - klasiskās kleitas. Kad pāreju uz bērnu apģērbu nemainās otrā sleja ar apakšsadaļu (kāds apģērba gabals tas ir).  

Ir kādai ideja kapēc tā notiek?

P.S. jau pirms pāris dienām izsūtīju vēstuli skapja adminiem, bet joprojām neesmu saņēmusi atbildi. 

0 0

21.09.2015 19:14

Labots 21.09.2015 19:14

Tu caur telefonu to darīji? Ja jā, tad nezinu. Varbūt pamēģini spiest (datorā) F5, kad nerāda to sadaļu.. Man līdzīgas problēmas bijušas šeit, bet nospiedu F5 un viss aizgāja. Smaidīgs

0 0

> Dažādi .

Tu caur telefonu to darīji? Ja jā, tad nezinu. Varbūt pamēģini spiest (datorā) F5, kad nerāda to sadaļu.. Man līdzīgas problēmas bijušas šeit, bet nospiedu F5 un viss aizgāja. Smaidīgs

0 0

Man viss strada. :)

0 0

Reizēm gadās tāda problēma, bet nevajadzētu būt, ka regulāri. Vajag pamēģinàt pàrlādēt lapu, citu pārlūku atvērt. 

0 0

21.09.2015 19:22

Man biezi tada pati problema. Nedaudz uzgaidi, uzkarajas lapa. Ja nepalidz, tad paklikskini sieviesu, viriesu un atpakal uz bernu. Tad ieladesies bernu izveles logs.

0 0

21.09.2015 19:47

> Meitenu skapis

Man biezi tada pati problema. Nedaudz uzgaidi, uzkarajas lapa. Ja nepalidz, tad paklikskini sieviesu, viriesu un atpakal uz bernu. Tad ieladesies bernu izveles logs.

Es ar ta pat daru:))

0 0

22.09.2015 13:23

> loti_labas_lietinas

Reizēm gadās tāda problēma, bet nevajadzētu būt, ka regulāri. Vajag pamēģinàt pàrlādēt lapu, citu pārlūku atvērt. 

Nu man jau kādu 4 dienu. Pa 4 dienām tikai divas reizes atvērās kā vajag. 

Mēģināju pārlēdēt un caur citu pārlūku atvērt, tāpat nekas nesanāk.

0 0

22.09.2015 14:36

Man arī tā ir bijis, paslēdzelēju turp un atpakaļ sadaļas, aizgāja. Bet problēma, kas nemainās ir bilžu pievienošana caur telefonu. Uzrakstu sludinājymu, bet bildi nevar pievienot. Tad nu spiežu saglabāt sludinājumu, un bildi pievienoju spiežot labot sludinājumu.. Vienīgais variants, kā man izdodas. Un tad vēl tās bildes automātiski pagriežas, telefonā rotē kā gribi, vienalga pagriežas šķērsām.

0 0

22.09.2015 15:06

Jāpagaida, kad lapa pilnībā ielādēsies. Man arī nevar izvēlēties bērnu apģērbu, kamēr lapa pilnībā nav ielādējusies. tad tikai uzspiežot uz bērnu apģērbu verās vaļā vajadzīgās sadaļas. Vai arī paspaidu - vīriešu - sieviešu un tad bērnu - tad viss notiek

0 0

1 - 9 no 9