74 831 Sludinājumi
74 164 Lietotāji
1991 Šodien online
18 Jauni lietotāji

Apavu sūtīšana caur Latvijas Pastu

Sveikas,meitenes! :) Kādas ir aptuvenās izmaksas apavu sūtīšanai? Man jāsūta caur Latvijas pastu puszābaki(ar visu kasti). Cik tas varētu izmaksāt? :)

0 0

> Inky - izdevīgi - ieskaties! :)

> zaiza

> Snowfox

> Inese

> Snowfox

Kas pa muļķībām?! o.O
2.89-3.29€.
Cena tādas, ja sūta kā sīkpaku, kas ir līdz 2 KG!! 2 !! KG!!

http://pasts.lv/lv/kategorija/pakalpojumu_kalkulators/

Labots: šodien, 01:19

Muļķības vai ne, esmu pamanījusi ka tās cenas ir plašas, īpaši, ja vēl smagi apavi.. Cik reizes gaidīto 2.89 vietā esmu maksājusi pie četrīša! Pārsteigts Tas ir ļoti individuāli! Un ir pasta nodaļas kur neļauj sūtīt kastēs, kurām virsū ir logo ( vismaz Rēzeknes pastā pieprasa lai pērk kastīti, vai vismaz viena toņa savu kasti bez uzrakstiem! ) 

pie četriem eiro-nopietni? 4.10 eiro maksā paka līdz 5 kg.Es teiktu,ka pastniece tad vai nu neprot svērt vai nu..nezinu pat.

Nu ja.. tāpēc es ap pastu eju lielu rinķi .. Pēdējo reizi kad sūtīju paku man paņēmu 3.80 eur ( Tika sūtītas kurpes un plašķītis) kastīti nācās pirkt, jo mana kaste nederēja. Ja ar savu kasti iespējams lētāk būtu. Bet iespējams pasta darbiniecēm ,, no augšas'' norāda ka lai pircēji pērk kastes nevis lieto savas... tāpēc tā asi reaģē uz tām kurpju kastēm utt

ljooooooooooooooti atkariigs no pasta darbinieces,man ir bijis,ka uzreiz piedaavaa pirkt kasti,kaut esmu jau iepakojusi maisaa,uzliimeejusi adresi,aizliimeejusi visu ciet un nesen atkal- suutiiju baleriinas,ieliku vnk h&m maisaa,aizliimeeju un nepieseejaas,bet gadaas iigna pastniece,kas liek veel veidlapas aizpildiit,kaut skaidri un gaishi ir adrese uzrakstiita Kājmutis

Man arī liekas jocīgi sūtīt h&m raibajā maisiņā. Pārbaudīta metode (pieņem visos pastos) ir apavu kasti ietīt un aplīmēt ar melno atkritumu maisu (nešokējaties, to visu var smuki un glīši izdarīt, 1 maiss pietiek vairākām pakām), pa virsu uzlīmē balto A4 lapu, uz kuras visu saraksta un atstāj vietu, kur uz tīra papīra uzspiest zīmogus un pierakstīt svaru.

Šādi sūtu gadiem gan pa Latviju, gan uz ārzemēm. Nekādu starpgadījumu ar šādu iepakojumu nav bijuši, ja nu gadījumā kāda pastniece izdomā piesieties, tad pretī var teikt, ka n-tos gadus šādos iepakojumos mantas saņem no Ķīnas, ka ar iepakojumu viss kārtībā.
Internetā pat tiek pārdoti tie plastmasas iepakojumi, kā iepakošanas līdzeklis:

Tev uz vietas nepārbauda? Cik esmu sūtījusi vnm škurina kas iekšā..

0 0

30.09.2015 16:26

> Snowfox

Man arī liekas jocīgi sūtīt h&m raibajā maisiņā. Pārbaudīta metode (pieņem visos pastos) ir apavu kasti ietīt un aplīmēt ar melno atkritumu maisu (nešokējaties, to visu var smuki un glīši izdarīt, 1 maiss pietiek vairākām pakām), pa virsu uzlīmē balto A4 lapu, uz kuras visu saraksta un atstāj vietu, kur uz tīra papīra uzspiest zīmogus un pierakstīt svaru.

Šādi sūtu gadiem gan pa Latviju, gan uz ārzemēm. Nekādu starpgadījumu ar šādu iepakojumu nav bijuši, ja nu gadījumā kāda pastniece izdomā piesieties, tad pretī var teikt, ka n-tos gadus šādos iepakojumos mantas saņem no Ķīnas, ka ar iepakojumu viss kārtībā.
Internetā pat tiek pārdoti tie plastmasas iepakojumi, kā iepakošanas līdzeklis:

Tev uz vietas nepārbauda? Cik esmu sūtījusi vnm škurina kas iekšā..

Nope, pasaku, kas iekšā un viss. Pēdējo reizi, kad pārbaudīja, kas paciņā iekšā, bija kaut kad vidusskolas sākumā un tas bija SEN.. Uhh, cik sen.. :D
Uz ārzemēm sūtāmajām paciņām mēdz būt lielāka kontrole (pajautā, kas iekšā, novērtē, vai tā varētu būt), pa LV sūtāmajām visiem vienalga :D

0 0

30.09.2015 17:05

> Dii

Meitenes! Pasta darbiniekam nav tiesību likt jums pirkt viņu kasti, varat iet ar savu. Taas meitenes, ar kuraam man ir bijusi sadarbība, zina, ka pašai mamma pastaa straadaa. Viņa teica, ka šaadu apkalpojošo personaalu, kurš neļauj sūtīt savaa kastē/maisaa vajag pasūtīt labi taalu un rakstīt sūdzību, nekas Jums nav jaapērk. Un nevis kaa kuraa pastaa, vai kaa kurš atļauj, bet DRĪKST sūtīt savu iepakojumu.

Oho, man vienu reizi apkalpojošais personāls pastā minēja konkrētu likumu, kuru izdevis pasts. It kā tāds likums ir pieņemts no februāra, tādēļ vienmēr pērku viņu iepakojumu. Paldies! Pārsteigts

0 0

30.09.2015 17:11

> xoshopaholic

> Dii

Meitenes! Pasta darbiniekam nav tiesību likt jums pirkt viņu kasti, varat iet ar savu. Taas meitenes, ar kuraam man ir bijusi sadarbība, zina, ka pašai mamma pastaa straadaa. Viņa teica, ka šaadu apkalpojošo personaalu, kurš neļauj sūtīt savaa kastē/maisaa vajag pasūtīt labi taalu un rakstīt sūdzību, nekas Jums nav jaapērk. Un nevis kaa kuraa pastaa, vai kaa kurš atļauj, bet DRĪKST sūtīt savu iepakojumu.

Oho, man vienu reizi apkalpojošais personāls pastā minēja konkrētu likumu, kuru izdevis pasts. It kā tāds likums ir pieņemts no februāra, tādēļ vienmēr pērku viņu iepakojumu. Paldies! Pārsteigts

Nē.... Ir jaapērk tad, ja Tavs nav adekvaats sūtīšanai (caurs, tekošs, bojaats utml), bet visos citos gadījumos ej ar savu un nemet naudu vējaa. par aarzemēm tikai neesmu interesējusies.

0 0

30.09.2015 17:13

2.98 eiro

0 0

30.09.2015 17:14

Standarta kastei,ja liela kaste tad vairaak lidz 4 eiro

0 0

30.09.2015 17:18

> Dii

> xoshopaholic

> Dii

Nē.... Ir jaapērk tad, ja Tavs nav adekvaats sūtīšanai (caurs, tekošs, bojaats utml), bet visos citos gadījumos ej ar savu un nemet naudu vējaa. par aarzemēm tikai neesmu interesējusies.

Nebija liegums arī uz raibu iepakojumu? Reāli palicis atmiņā, ka arī raibu nedrīkstēja vai nebija vēlams..

0 0

30.09.2015 17:19

> Dii

> xoshopaholic

> Dii

Nebija liegums arī uz raibu iepakojumu? Reāli palicis atmiņā, ka arī raibu nedrīkstēja vai nebija vēlams..

Vēlams nav, par aizliegumu nezinu

0 0

Parasti pasta maksaju no ~ 2.50 lidz kadi 4 EUR sutot pa LV :) 

0 0

30.09.2015 17:39

Sūtiet kā ierakstītu sīkpaku,Līdz 500 gr-2.66,Lidz 1.kg-2.89,Virs 1.kg-3.29 un uz augšu, svars kāpj, cena kāpj

parasti kam un no kā rakstu tieši uz kastes, NEKAD nav prasījuši, kas iekšā, kur nu vēl skatījušies, kas

0 0

21 - 30 no 30