74 922 Sludinājumi
74 197 Lietotāji
93 Šodien online
0 Jauni lietotāji

Mekleju ieteikumus (pirsingi & tetovejumi)...

Hey! 

Mekleju ieteikumu, kur durt pirsingu , kura salona. Ta lai varetu ieklauties ~20 eur.

Sagribejas meles pirsingu loti, bet bail durt pec pedejam atsauksmem no saloniem un zinnot, to,ka ipasas iemanas nav vajadzigas,lai sertifikatu dabutu.... 

+ intrese ir vai butu ieteicams, ja kadreiz uzmetas stomatits, itka ieprieks ar lupas pirsingu nav bijusas problemas, bet varbut kadai ir ari stasts iz dzives. Nevainīgs

+Deretu ieteikums, par tetovetaju (bus pec stencila)mazins tetovejums jataisa, loti vienkars... gandirz tikai linijas. izmeros lidz 5x5 cm

0 0

> Wildfox

> Inky - izdevīgi - ieskaties! :)

Varu iedod kontaktus 2 meitenēm -
viena labi dur pīrsingus, +/- par pašizmaksu dur, vajadzētu būt sertifikātam, bet tā kā pašai, savulaik, bija daudz pīrsingu, ir ļoti zinoša;
otra tetovē pāris gadus, no salona pārvācās uz mājām, tetovē par pašizmaksu ar labiem materiāliem, tāpēc samaksā par darbu vēlams iedot dzermnaudu kā "paldies", pati neprasīs, jo tetovēšana ir sirdslieta. Oficiālais darbs viņai faktiski ir tetovēšanas prieka nodrošināšanai :D

Labots: šodien, 22:30

Ja Reitai nav iebildumu, vai vari iedot abu meiteņu kontaktus? :) ļoti ieinteresēja tetovētāja, jo man patīk cilvēki, kuri mīl to, ko dara un ir dedzīgi, that's the spirit! 

Pati arī meklēju kādu, kurš/-a dur krūšu galos pīrsingus. Neesmu gan vēl interesējusies par izmaksām & vietām, bet ja ir kas iesakāms, rakstiet! :)

cik esmu dzirdejusi krusgalos dur tikai no 18 gadiem, reti kur un maksa ap 30 eur. 

0 0

01.10.2015 23:36

> Reita VISS LIDZ 5 EIRO

> Wildfox

Varu iedod kontaktus 2 meitenēm -
viena labi dur pīrsingus, +/- par pašizmaksu dur, vajadzētu būt sertifikātam, bet tā kā pašai, savulaik, bija daudz pīrsingu, ir ļoti zinoša;
otra tetovē pāris gadus, no salona pārvācās uz mājām, tetovē par pašizmaksu ar labiem materiāliem, tāpēc samaksā par darbu vēlams iedot dzermnaudu kā "paldies", pati neprasīs, jo tetovēšana ir sirdslieta. Oficiālais darbs viņai faktiski ir tetovēšanas prieka nodrošināšanai :D

Labots: šodien, 22:30

Ja Reitai nav iebildumu, vai vari iedot abu meiteņu kontaktus? :) ļoti ieinteresēja tetovētāja, jo man patīk cilvēki, kuri mīl to, ko dara un ir dedzīgi, that's the spirit! 

Pati arī meklēju kādu, kurš/-a dur krūšu galos pīrsingus. Neesmu gan vēl interesējusies par izmaksām & vietām, bet ja ir kas iesakāms, rakstiet! :)

cik esmu dzirdejusi krusgalos dur tikai no 18 gadiem, reti kur un maksa ap 30 eur. 

Man klasesbiedrene izdūra 15/16 gados, bet varbūt tas bija caur paziņām, nezinu.

0 0

01.10.2015 23:50

Nu labi, gadi mani tiešām neuztrauc, otrā pilngadība jau sen aiz kalniem. Bet vai tad visus pīrsingus nedur no 18 g.vec? Izņemot parastos auskarus.

0 0

> Wildfox

Nu labi, gadi mani tiešām neuztrauc, otrā pilngadība jau sen aiz kalniem. Bet vai tad visus pīrsingus nedur no 18 g.vec? Izņemot parastos auskarus.

parastos n 16 un intimos no 18. tiesi sodien nejausi vel izlasiju.:D 

0 0

02.10.2015 14:51

> karmena

Man ir 3 tattoo un 2 piirsingi. Viennoziimiigi iesaku Vadimu Vadimtattoo studijaa, Barona iela 60. Super meistars, super kvalitaate, attieksme un cenas ok. 

Es esmu dūrusi visus savu pīringus tur, bet lēti/izdevīgi gan nebija :/
Par mēles pīrsingu atstāju 10 vai 15Ls, par industriālo 15Ls un tie bija "tikai caurumi", jo pīrsi man bija nopirkti savi.

Varbūt ne lēti, bet Vadimam es uzticos par visiem 100 gan kvalitātes, gan no veselības, instrumentu sterilizācijas viedokļa. Nemūžam neietu durt vai tetovēties pie kāda sveša mājās.

0 0

02.10.2015 14:52

> Reita VISS LIDZ 5 EIRO

> Wildfox

Dur arī ātrāk, ja sarunā :) vai mamma līdzi :))

0 0

> karmena

> Reita VISS LIDZ 5 EIRO

> Wildfox

Dur arī ātrāk, ja sarunā :) vai mamma līdzi :))

zinu, bet bez atlaujam nedur. 

0 0

> karmena

> karmena

Man ir 3 tattoo un 2 piirsingi. Viennoziimiigi iesaku Vadimu Vadimtattoo studijaa, Barona iela 60. Super meistars, super kvalitaate, attieksme un cenas ok. 

Par mēles pīrsingu atstāju 10 vai 15Ls, par industriālo 15Ls un tie bija "tikai caurumi", jo pīrsi man bija nopirkti savi.

Varbūt ne lēti, bet Vadimam es uzticos par visiem 100 gan kvalitātes, gan no veselības, instrumentu sterilizācijas viedokļa. Nemūžam neietu durt vai tetovēties pie kāda sveša mājās.

es to izdariju. neesmu vel nomirusi :D bet ok, cilveki bija pazistami, zinu,ka sterili,laigan profesionali nebija. Bet ka sadavak iemacisies, ja es tikai pie profesionalie? 

0 0

03.10.2015 00:23

> Reita VISS LIDZ 5 EIRO

> karmena

> karmena

es to izdariju. neesmu vel nomirusi :D bet ok, cilveki bija pazistami, zinu,ka sterili,laigan profesionali nebija. Bet ka sadavak iemacisies, ja es tikai pie profesionalie? 

Nu jaa, iet pie paziistamiem jau savaadaak, galvenais jau par sterilitaati. Es Vadimu un vinja sievu, kura straadaa salonaa paziistu personiigi un uzticos par visiem 100, patiik man attieksme un man kaa pastaaviigam klientam ir arii atlaides :) Kaut kad driizumaa taisiishu veel vienu tattoo, man taa ir jau atkariiba :))   

0 0

Man ir degunā pirsings, to es dūru Bauskas salonā Elvīra... samaksāju 10 latus... vēl tajā laikā... pāris gadus atpakaļ bija mēlē pīrsings, to gan man draudzene izdūra.. nebija nu nemaz sāpīgi... ;)

0 0

11 - 20 no 20