74 530 Sludinājumi
74 108 Lietotāji
2061 Šodien online
8 Jauni lietotāji

Vai kādai ir bijusi saskarsme ar šo meiteni???

http://www.atverskapi.lv/lv/lietotajs.html?id=45801  

Vai sanācis sadarboties ar šo meiteni? Gribētos cerēt, ka viss būs labi un naudu nabūšu atpakaļ. Jp nopirku mēteli, it kā jaunu, bet atnāca lietots un pats galvenais man viņš ir dauudz par lielu. Pat izmantot nevaru. :( Uzrakstīju meitenei, viņa ziņu izlasīja, bet neko neatbildēja un izgāja ārā no atverskapi.lv Varbūt, protams, bija citas darīšanas un nebija laiks atbildēt, bet tomēr.... 

Un man tik ļoti negribējās sūtīt neko, ja klātienē neesmu mērījusi. :( Sviests. Paļāvos, jo esmu pašlaik bez darba, bet ziemai jaku vajag un veikalos tagad cenas palielas, domāju jauns mētelītis pa lētākām naudiņām, nu riskēšu. 

0 0

11.11.2015 08:37

A es seezzu un gaidu vai man vispaar preci atsuutiis...es pat tik daudz nepaardziivossu naudas zaudeejumu kaa to,ka prece neatnaakt vareetu..tracina man taas gaidiissanas,bet ko dariit,ka sseit leetak kaa veikalaa:D

0 0

11.11.2015 09:17

Sveika, varu Tev ari piedavat bezmaksas meteli More 38 izmers.

0 0

11.11.2015 09:19

> inguu

Vajag pirkt no paatbaudiitiem paatdeveejiem,ar labaam atsauksmeem. Un katrai lietai prasiit meerus. Muusdienaas ir tik daudz interpretaaciju par izm...ka nekas labaaks par meerlenti un matemaatiku nav izdomaats. Shii diskusija nekur neved...vai aiz ed absoluutaas auzaas:).

Piekrītu!Smaidīgs

0 0

11.11.2015 09:22

Bet vispar runajot par sludinajumiem, kuros prece ir noradita jauna, es ari esmu kludijudies, jo ievietojot sludinajumu preces stavoklis tur automatiski stav - jauns, tamdel dazreiz aizmirstas atzimet preces stavokli. 

0 0

11.11.2015 10:04

Man žēl, ka tomēr pārdevēja neizrādījās godīga.
Ieliec viņu melnajā sarakstā .
Domāju, ka Tu pārdosi mēteli :)

0 0

11.11.2015 10:06

> Liepa

Bet vispar runajot par sludinajumiem, kuros prece ir noradita jauna, es ari esmu kludijudies, jo ievietojot sludinajumu preces stavoklis tur automatiski stav - jauns, tamdel dazreiz aizmirstas atzimet preces stavokli. 

Tiesa. Bet bija saruna, ka pieņems atpakaļ, ja nederēs. Un tas, ka manta ir lietota, nevis jauna, kā pārdevēja norādīja, tas jau ir iemesls, lai atgriezt. 

0 0

11.11.2015 10:10

Paldies, bet 38.izmērs visdrīzāk, par lielu būs. :)
0 0

11.11.2015 10:13

> Liepa

Man tā arī ir gadījies, bet es to pamanu jau tajā pašā dienā, kad ievietoju sludinājumu... Vēsais

0 0

11.11.2015 10:36

Skatijos tikko to profilu,laikam jau izdzesusies!

0 0

61 - 69 no 69