74 893 Sludinājumi
74 866 Lietotāji
1617 Šodien online
9 Jauni lietotāji

Meklēju visādus sīkumus

VISAS LIETAS MEKLĒJU MELNĀ KRĀSĀ (izņēmumi ir pierakstīti pie aprakstiem), TIKAI UZ NORĀDĪTAJIEM IZMĒRIEM!

Sporta tērps vasarai - šorti/svārki ar šortiem apakšā vai tenisa kleitiņa. Tikai NE mini. 38. izmērs.

Meklēju vasarai PLATFORMAS! Ar pēc iespējas AUGSTĀKU PLATFORMU un ZEMĀKU PAPĒDI - lai esmu augstu virs zemes, varu staigāt visu dienu apkārt un bez augsta papēža (6-9-10cm ir ok, neskaitot platformu), lai ērtāk staigāt un kājas nenogurtu. MELNĀ krāsā, ŠAURAI pēdai/gariem pirkstiem, 40. izmērs, 26cm pēda, laiviņas uz pēdas neder. Der gan pildītā papēža, gan atsevišķā, gan plānie pavasara/rudens. Cerība maza, bet ja nu paveicas.. Bildes ieskatam (dažās papēdis stipri par augstu):

Bižutēriju, pietiekami prastu, lai vilktu ikdienā, bet pietiekami elegantu, lai vilktu uz darbu. Krāsas - tumšas/košas sarkanas, zilas, violetas, melnas, ar SUDRABA vai melnām detaļām. Sarkanajiem auskariem patīk krāsu kombinācija, pareizais sarkanais tonis, materiāli gan garām. Interesē auskari un/vai kaklarotas:

Image result for purple earringsImage result for goth earringsImage result for red earrings dangle featherImage result for blue earrings dangle flowers

Iegādāšos arī izteikti gotiskos apģērbus/aksesuārus par ļoti zemām cenām, ja kādai ir lieki:

Nopirkšu šalli ziemai, skaistu, sievišķīgu, mežģīņrakstā vai citā skaistā rakstā, lai var gan kaklu nosiet kārtīgi, gan lielā sniega gadījumos galvu/matus apsegt (tātad, ne šauru). MELNĀ, tumši/koši ZILĀ, tumši/koši VIOLETĀ krāsā.

Mežģīņu adījuma gaisīgu džemperīti:

:

Jaciņas, pagarinātas, lai nav, ka noliecas/apsēžas mugura plika, bet izskatīšu arī nedaudz pāri jostasvietai pieguļošas jaciņas un džemperīšus.

:

Nopirkšu tieši šo matu līdzekli/masku. Vai nu atsevišķā iepakojumā (Elvital) vai no Preferences matu krāsām, kas nāk komplektā. Veikalos vairs atsevišķi nevaru atrast, bet matu krāsu kondicioniera dēļ nedaudz par dārgu sanāk pirkt:

Image result for elvive hair mask tube color

Varbūt kādai šī sērija nav iepatikusies? - atpirkšu SPRAY kondicionieri un/vai masku:

WEDGES KURPĪTES VASARAI ŠAURAI PĒDAI AR PLATFORMU! Špiļkas īsti nederēs. Kurpēm obligāti jābūt ar platformu, obligāti pildīto papēdi, obligāti ŠAURAI pēdai/gariem pirkstiem un nedrīkst būt laiviņas, ja pāri nav siksniņa, kas pietur pēdu pie apava, jo no mana papēža viss šļūk nost.

http://images.esellerpro.com/2355/I/228/86/Picture%20082.jpg

Šādus šortus melnā krāsā, kokvilnas, tāda paša garuma. Būtībā kā bildē būtu ideāli. 38. izmērs.

Vasaras platmali melnā krāsā līdz 5€

http://i01.i.aliimg.com/wsphoto/v0/1702108607/Horpsichord-black-and-white-wide-stripe-straw-hat-anti-uv-ihat-women-s-summer-big-hat.jpg

Mežģīņu zeķturi līdz 5€. Izmērs atkarībā no tā, cik augstu velkams, +/- 38.

Aktuāli, pavasara/rudens apavi, 40. izmērs, obligāti ar stabilu un ne-debesu-skrāpējamo papēdi, obligāti ar kā minimums 3cm platformu. Bildēs platforma par zemu, bet stils saprotams:

Izskatīšu arī ērtas wedges, 26cm pēdai

Ziemas GAROS cimdus, bet "mēteļauduma" tipa. Materiāls kā pirmajā bildē, garums ne īsāks kā līdz elkonim. Agrāk tādi bija, bet kaut kur pazaudēju un nu jau jaunus neizdodas atrast vairāk kā gadu :(

Ziemas zābakus ar platformu un pildīto papēdi. Melni, silti, 26cm pēda/40. izm., var arī īsos ar tiem pašiem nosacījumiem:

Melnas parastas bikses ar taisniem vai paplašinātiem galiem,, vēlams vidēji augsto jostasvietu, 38. izmērs. Iekšstara ne īsāka par 78cm!! Izteikti zemo jostasvietu nepiedāvāt!

!

Augumam pieguļošas vai augumu izceļošas NE-maisīgas kleitas melnā krāsā uz izmēriem(!!!) zemāk, lai nav krūtīs par lielu, vai dibenā par mazu!! Visām sezonām, lai varētu vilkt IKDIENĀ uz darbu un brīvi kustēties.

Snowboard'a STEP-IN sistēmas zābakus uz 26cm pēdu (26.5cm iekšpēda..?), vēlams tumšā krāsā. Būtībā man trūkst tikai pašu zābaku, bet izskatīšu arī citus variantus - kopā ar stiprinājumiem, kopā ar nenojātu un smuku dēli. Vēl meklēju arī locītavu sargus un termoveļas bikses (tops man jau ir).

Nikon Gaišais/īsais objektīvs, der arī standarta, kas komplektā nāk līdzi. Interesē pa lēto.Image result for nikon objectives

Meklēju arī 'skate shoes' - vēlams pilnīgi melnā krasā, zoli ieskaitot. Galvenais, lai zole ir biezāka par standarta kedām un mīksta nevis cieta. 26cm garai, sieviešu pēdiņai. Lētāk kā veikalā.

Pa lētu naudu nopirkšu arī DKNY Citrus Pulse smaržas, citas no DKNY neinteresē.

Image result for DKNY citrus

Tukšu paleti, kurā ielikt savas ēnas. Var nebūt magnētiskā, līme man ir :D vienīgais, lai var salikt dažāda izmēra ēnas un pūderus un aiztaisīt normāli ciet

Mani izmēri (nepiedāvāt to, kas man pēc izmēra neder!!):

40. apavu izmērs, izteikti gari pirksti, tāpēc šaurākai pēdai, lai pirksti nekarājas pāri apavu malai - 26cm iekšpēda,

36./38. topiem - 86cm krūtis, 66cm viduklis,

38. biksēm - 78+cm iekšstara.

Lielākus pirkumus noteikti gribēšu piemērīt.

1 3

31.08.2018 20:11

Melna kleita ar akcentu  http://atverskapi.delfi.lv/lv/style/sludinajumi/2057074-melna-kleita

0 0

31.08.2018 20:35

Paldies, būs par īsu. 86cm jau uz manis ir mini, 90cm ideālais garums īsām kleitām.

0 0

91 - 92 no 92