75 417 Sludinājumi
74 233 Lietotāji
280 Šodien online
1 Jauni lietotāji

kur tiekaties un pielaikojat?

Esmu jauniņā visā šajā pārdošanas biznesā caur internetu, taču man ir milzīga soma ar diezgan normālām drēbēm, kuras es neesmu gatava vest līdzi uz jauno dzīves vietu. Es labprāt pamēģinātu patirgoties, taču jautājums, kas nodarbina manu prātu ir - ok, es sagatavoju sludinājumu, kāds piesakās pirkt, bet kur mērīšana, ja es piemēram neesmu gatava uzņemt pie sevis?

Dārgās dāmas, kā jūs parasti rīkojaties, ja nav noslēpums? Kā ir pieņemts, tā teikt, korektais veids kā veikt šādu operāciju?

0 0

12.02.2016 17:42

> Janeta

jēziņ,man tak Andelē dāma mērīja blūzi un tad es ieraudzīju TO! Tas bija liels spalvu kušķis,kurš vēlās ārā no paduses un manāmi iesvīdis. Ļoti cerēju,ka nopirks blūzi,jo tādu atpakaļ likt tak nevar. :D

nopirka ? 

0 0

12.02.2016 18:20

Es arī parasti ar pircējām, kas vēlas piemērīt tiekos kādā tirdzniecības centrā, kur var ērti visu apskatīt un samērīt. Tā, manuprāt, ir visērtāk - droši gan pircējam, gan pārdevējam :)

Veiksmi tirgošanā!

0 0

12.02.2016 18:31

> Sana

> Janeta

jēziņ,man tak Andelē dāma mērīja blūzi un tad es ieraudzīju TO! Tas bija liels spalvu kušķis,kurš vēlās ārā no paduses un manāmi iesvīdis. Ļoti cerēju,ka nopirks blūzi,jo tādu atpakaļ likt tak nevar. :D

nopirka ? 

Jā! :D

0 0

31 - 33 no 33