74 652 Sludinājumi
74 125 Lietotāji
2525 Šodien online
12 Jauni lietotāji

Projektiņš :)

Sveiki, meklēju aktīvus, citiem palīdzēt gribošus cilvēkus, kuri gribētu iesaistīties vienā projektiņā. Ideja dzima vakar naktī, bet kā jau saka, ka dzelzs jākaļ kamēr vēl karsta. Es audzinu savu dēlu viena pati, un ar to arī lepojos - kopā mums iet tik jautri, kā roka ar cimdu esam, bet sākums nebija viegls, bet mēs ar ģimenes un draugu palīdzību - tīri morāli, izķepurojāmies. Bet es zinu, ka ir ļoti daudzi vientuļie vecāki, kuriem ir nepieciešama palīzība, atspēriena punkts dzīvē - nevēlos es nevienam ielikt neko mutē - ar tipisko labdarību šeit nevēlos nodarboties, bet gan tīri emocionāli, iedvesmot, parādīt, ka var dzīvot pilnvērtīgu dzīvi audzinot bērnus arī vieniem, palīdzēt atrast ceļu uz priekšu (P.S es nemāku formulēt savas domas :D) Mana ideja ir tāda - ka mēs varētu izveidot kādu īsfilmu, vai kādu iedvesmojošu stāstu sēriju, kur vecāki, kuriem ir bijis tas cīnītāja gars iekšā ir izcīnījuši savu vietu zem saules, un parādīt, ka JĀ, ka arī audzinot bērnu vienam ir iespējams būt veiksmīgam, būt laimīgam, dzīvot ! Ar tās palīdzību tālāk varētu gan iedvesmot, gan arī savākt naudas līdzekļus, lai varētu nodrošināt tādas vajadzības - kā konsultācijas pie speciālistiem, kādus izglītojošus seminārus - ko darīt, kur griezties, kādas ir tiesības, kādas iespējas ir darba tirgū, vai arī izveidot ''klubiņus'' lai veidotu kontaktus, lai varētu kādreiz kādam atstāt pieskatīt bērnu, lai pati varētu uz darba interviju aiziet, vai pie friziera, ārsta - jo daudziem nav tādu iespēju. Vai te ir kāds, kurš gribētu palīdzēt, gan ar idejām, gan iesaistīties projektiņa īstenošanā, un palīdzēt man palīzēt citiem? P.S Es tiešām nemāku saprotami izteikties :D

0 0

20.04.2016 12:39

apsveicami,protams,tachu tad jau Tu zini,ka audzinaat vienam ir ljoti gruuti,visvairaak,finansiaalajaa jomaa un ,ja iet gruuti,cilveeks nosleedzaas un visdriizaak publiski nepazemosies un neteiks- jaa man iet gruuti un man vajag paliidziibu.

0 0

20.04.2016 13:10

Es biju domajusi filminu par tiem, kuri ir izsitusies uz augsu, lai varēu savakt lidzeklus, lai varetu veidot seminarus, klubinus, kur mammam tikties kaut vai izrunaties, vai kadus kontaktus izveidot - kur varētu kaut vai palīdzēt kads uz stundu vai divam pieskatit mazo. Mans merkis nav, lai tagad visas, kuram vajag palidzibu publiski teiktu - ludzu, man vajag, un es ceru, ka jūs man ieliksiet mutē, mans mērkis ir sniegt to iespēju pašam atrast ceļu, pašam izveidot tos kontaktus - iedvesmoties no citam, zinat, kadas ir tiesības, ko darīt, ja dzīvē gadas kaut kas neplanots, lai ir informētas, lai ir tas moralais atbalsts. Pati tagad vēlos sakartot paris juridiskas lietas, kas attiecas uz bērnu - un godīgi, es nezinu, kur man iet, un pa 10 iestadēm ar mazo skraidīt un meklēt, un kartot visu negribas. Un es personīgi labprat gribētu, lai kads kaut vai reizi 3 mēnešos atbrauktu uz pilsētu, kura dzīvoju un pastastitu, ka es varu darīt to un to, man ir pieejama tada un tada palīdzība, ka ja vēlos to izdarīt, tad man ir jagriezas tur un tur - ka arī ar lielako prieku turpinatu iedvesmoties no citam mammam, kuram ir gajis gruti bet ir tikusas uz prieksu - ta sakot redzēt, dzirdēt to pozitīvo. :)

0 0

1 - 2 no 2