74 870 Sludinājumi
74 173 Lietotāji
213 Šodien online
0 Jauni lietotāji

kārtējās nedienas ar "pircēju" un atsauksmju likšanu

nudien daudz aprunāta tēma šajā forumā, bet beidzot es arī esmu saskārusies ar pircēju "atriebēju". 

izstāstīšu situāciju:

meitene atrakstīja vēstuli, ka vēloties no manis iegādāties preci, prasīja, lai rezervējot uz gandrīz 2 nedēļām līdz konkrētam datumam, es atteicu, jo uz tik ilgu laiku viņa var pārdomāt (un man jau ir slikta pieredze ar rezervētājām), teicu, lai raksta, kad nāks tuvāk tas datums. uzrakstīja vēlreiz 5 dienas pirms nioteiktā datuma un prasīja, vai lieta vēl ir. un bija un rezervēju viņai šoreiz, jo neviena līdz tam nebija interesējusies un domāju, ka, ja viņa papūlējās vēlreiz uzrakstīt, tad tiešām ņems lietu. pienāca noliktais datums, un uzrakstīja cita meitene, ka, ja atceļas rezervācija, viņa iegādāšoties to lietu. prasīju rezervētājai, vai viņa ņems, un viņa pāris dienas neatbildēja, beigās uzrakstīja, ka neņems, bet otra meitene beigās atbildēja, ka tajā pašā dienā iegādājusies jau citu ļoti līdzīgu lietu. Lieki teikt, ka biju dusmīga un garu degunu. Rezervētājai ieliku neitrālu atsauksmi, ka izčakarēja mani ar tām rezervēcijām, bet beigās "uzmeta".

Un, protams, kāda bija atbildes reakcija? Uzlika man negatīvu atsauksmi vienkārši tāpat! Protams, ka viņa ielikusi bez paskaidrojuma, jo kas gan viņai var būt pret mani, kā tikai ļauja atriebība! Publisks fuj spindzele !!! http://www.atverskapi.lv/lv/mans-profils/profils.html?id=17801

Žēl, ka šādas "atriebējas nevar sodīt" un nepamatotās atsauksmes nedzēš laukā!

0 0

03.11.2013 14:38

Labots 03.11.2013 14:38

Var izdzēst negatīvo atsauksmi administrācija, uzraksti vēstuli ar paskaidrojumu viņiem.

0 0

03.11.2013 14:39

jaa,traki gan,kad sita izdaras!bet ko lai dara liets laba,lai pardevejs nepaliek gandrzi vai mulka vieta..

0 0

03.11.2013 15:29

ši atsauksmju likšanas sistēma šeit nav pārdomāta. es tik pat labi varu jebkurai atstāt negatīvu atsauksmi

0 0

03.11.2013 15:49

un pēc tām skaidro administrācijai savu vēstrui..labāk būtu vertējumi ar zvaigznītēm...Es tagad vispār uz atsauksmēm neskatos,ka pircēja, jo katram ir savas vēsture, un katram ir jāvērtē no jauna personīgi

0 0

03.11.2013 15:51

Bet vai tad tu neizprovocēji viņu? Iespējams, ka viņa neuzskatīja, ka ir pelnījusi tādu novērtējumu un sadusmojās uz tevi - ielika tev arī nepatīkamu vērtējumu.

Tā notiek Latvijā. Cilvēki neprot sarunāties un izrunāt problēmas. Vieglāk iekakāt citam dvēselītē, nospiežot vienu pogu.

Jāsaprot taču, ka nevar skatīties uz vienu problēmu tikai no viena skatu punkta. Būtu vienkārši tad aizrakstījusi vēstuli par to, cik nepatīkami tu jūties. Ja viņa atpakaļ būtu atbildējusi "mani neinteresē, pati esi vainīga", tad saprotams, kāpēc atstāt neitrālu vai sliktu vērtējumu. Bet iespējams cilvēks atbildētu "piedod, ka tā sanāca, un neatbildēju tik ilgi, jo nebija interneta, kā arī nezināju, ka pazaudēsi citu pircēju". Stāsts kā būtu ja būtu - zinu, smieklīgi. Bet tomēr jāpadomā pirms bliež. Un ja Bliez, tad rēķinies, ka kāds bliezīs pretī.

0 0

03.11.2013 16:04

Paldies adiministrācijai - atsauksme ir izdzēsta! :)

0 0

1 - 6 no 6