74 839 Sludinājumi
74 169 Lietotāji
2220 Šodien online
23 Jauni lietotāji

Tavs viedoklis par Atverskapi.lv

Sveiki!
Ņemot vērā dažādos portāla uzlabojumus un atjauninājumus, vēlamies noskaidrot Jūsu viedokli divos jautājumos.

1. Vai portāla darbība ir uzlabojusies? 
2. Kā veicas ar pārdošanu/pirkšanu? Vai ir pieaugums, kritums vai varbūt nekas nav mainījies?

Būsim ļoti pateicīgi par katru viedokli.

0 0

21.01.2017 14:24

2. Kaut ko pārdot šeit ir ļoti grūti, jau kādu laiku pilnīgs tukšums. Es arī ļoti gaidu, kad būs portālā lielākas bildes, jo manuprāt šis ir pašlaik vienīgais mīnuss portālam, jo nav tās WOW sajūtas ienākot portālā, kā tas ir apmeklējot Andeli Mandeli. Nepatīk Facebook Atverskapi lapa, jo tur jāliek saites un visādi citādi nevajadzīgi ierobežojumi. Lai gan tur esmu pieteikusies, bet to vairs nelietoju. 

0 0

21.01.2017 16:12

> Aiga S Akcija!

2. Kaut ko pārdot šeit ir ļoti grūti, jau kādu laiku pilnīgs tukšums. Es arī ļoti gaidu, kad būs portālā lielākas bildes, jo manuprāt šis ir pašlaik vienīgais mīnuss portālam, jo nav tās WOW sajūtas ienākot portālā, kā tas ir apmeklējot Andeli Mandeli. Nepatīk Facebook Atverskapi lapa, jo tur jāliek saites un visādi citādi nevajadzīgi ierobežojumi. Lai gan tur esmu pieteikusies, bet to vairs nelietoju. 

taas saites neko nedod,nu paraadiiji,ka taads atverskapi ur,kur shii prece arii paardodas un,ko taalaak?ja kaads grib,tur pat caur facebook arii nopeerk,domaaju,ka ljoti reti kaads iedomaajas naakt un regitreeties atverskapi.lv kaa lietotaajs peec taa.Labums buutu,ja preci vareetu reklameet facebook skapja lapaa,bet nopirkt- tikai registreejoties,lietojot atcerskai.lv 

un es,kaa vecaa lietotaaja,tieshi aiz vien retaak te ienaaku.

0 0

21.01.2017 16:31

1. Paldies, jùtami uzlabojusies portàla darbìba! Var redzèt, ka kàds cenśas ieklausìties klientos un realizè ieteikumus!

2. Nejùtu. Iespèjams, svètku dèĺ. Gan jau. Katrai lietai savs pircèjs! Īpaši nepàrdzīvoju :)

Bet jàsaka atklàti, Facebook lapà, kad nebija ierobežojumu, varèja fiksi pàrdot drèbìtes, tìri vnk, jo komunikàcija èrtàka.

Jàdomà par mobilàs aplikàcijas ieviešanu :)))

0 0

21.01.2017 16:48

1.Jā, ir uzlabojusies!

2. Nē, šobrīd galīgs tukšums. Pirms gada bija daaaaaudz vairāk. Bet, manuprāt, tas Zsv tēriņu dēļ + sezonas nemainās. Un man pašai arī nav laika ko jaunu fotografēt un ielikt, reklamēties.

Noteikti vajag reklāmrakstus dažādos portālos. Iekārdināt ar cenām, piedāvājumu. Ja būs vairāk klientu, tad jebkuras neērtības varētu pieciest bez problēmām.:)

0 0

31 - 34 no 34