74 497 Sludinājumi
74 090 Lietotāji
174 Šodien online
1 Jauni lietotāji

Nepieciešams padoms par parasto nagu laku lietošanu.

Vai nagus ir nepieciešams nedaudz nobafot pirms uzklāt parasto nagu laku, piemēram Kinetiks, lai nagu laka ilgāk turētos?

Paldies.

0 0

05.01.2018 11:33

Mana manikīre ir stipri pret. Skaidrojums: lakas uzklāšana tāpat jau nagiem ir slodze, bet virsējā slāņa noņemšana padara tos plānākus un porainākus, kas nagu stresu tikai palielina un vieglāku padara kaitīgo vielu iekļūšanu organismā. Pietiek ar attaukošanu un bāzes izmantošanu, jo daži nelīdzenumi pat paaugstina lakas satveri ar naga virsmu.

Iepriekšējā manikīre bija bafošanas fane. Mana pieredze - bija ļoti sāpīgi, nagiem bija nepieciešams ilgāks laiks, lai atjaunotos. Tā kā nagi tika bafoti pirms gēla nagu uzlikšanas, lampā tie pēc tam ļoti dega, izturēt to minūti lampā nebija iespējams (tāpat jau jūtīgi, bet pēc bafošanas bija īstas mokas), tāpēc bija jāveic cietināšana vairākos piegājienos vienam nagam. Tagad man neko nebafo (lieku gēllaku) un turās lieliski, lai gan nagi kopumā ir plāni paši par sevi un viegli lokas. Protams, arī laku sastāvi par šiem gadiem ir pilnveidoti, salīdzināt 1:1 nebūtu korekti.

0 0

05.01.2018 13:06

Paldies par atbildi. Ar ko man labāk attaukot nagu?

0 0

05.01.2018 13:40

Sveika! Pilnībā piekrītu Margueritte! :)

0 0

05.01.2018 18:41

Attauko spirts, nagu lakas noņemējs - gan ar acetonu, gan bez. Trakākajā gadījumā var rūpīgi nomazgāt rokas ar ziepēm, veltot uzmanību katram pirkstam.

0 0

05.01.2018 19:35

Es reiz pēc kārtīgas 40 minūšu mērcēšanās dušā lakoju nagus ar parasto nagu laku un pēc divām dienām tīrot nost, bija grūti notīrīt, jo nags bija sevī uzsūcis krāsu un ietonējies. Nedariet tā. :D

0 0

05.01.2018 21:43

Tas ir tas pats, kā ar bafošanu - nags pēc vannas kļuva mīksts un porains, tātad ievainojamāks.

Bet kopumā lakas, īpaši tumšas, ir tendētas nagu ietonēt, tāpēc ieteicams izmantot bāzes.

Jaunībā, aizraujoties ar ogles melno laku, es bez jebkādas vannas vai citas papildu piepūles dabūju tumši pelēkos nagus, kurus mainīja tikai ataudzēšana.

0 0

05.01.2018 22:17

Vienmer apaksaa klaju Base coat un nekad nags neiekrasojas. Top coat gan nelieku... jo pagaidaam tadu, kas ilgak noturetu laku vel neesmu atradusi. 

0 0

1 - 7 no 7